arama


Tesettür Giyim Mağazası Bayilik Veren Firmalar

Tesettür Giyim Mağazası Bayilik Veren Firmalar
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

Tesettür giyim mağazası açmayı düşünenler, öncelikle bayilik veren markaları tercih etmelidir. Ancak bunu yaparken marka açısından değerli ve ürünleri satılan bir mağaza bulmaları daha olumlu sonuç almalarını sağlayacaktır.

Tesettür giyim firmaları, daha fazla satış yapmak ve daha yaygın hizmet ağına sahip olmak için bayilik verirler. Tabi ki her markanın koştuğu şartlar farklıdır. Bu yüzden tesettür giyim mağazası bayilik veren firmalar hakkında araştırma yaparken bütçenizi aşmayacak bir markadan yana tercih yapmanızı öneririz.

Tesettür Giyim Mağazası Bayilik Veren Firmalar Hangileri?

Tesettür Giyim Mağazası Bayilik Veren Firmalar

Ülkemizde son yıllarda yüksek bir talep görmeye başlayan tesettür giyim sektörü, internet sitelerinden ya da reel mağazalardan bir hayli ilgi görmeye devam ediyor. Yeni girişimciler de bu alanı değerlendirerek bayilik veren tesettür giyim markaları üzerine araştırmalar yapıyorlar. Neişyapsam olarak sizler için araştırdığımız ve derlediğimiz, kar edebileceğiniz bayilik veren tesettür giyim mağazaları ile ilgili bir araştırma yaptık. İşte bayilik veren tesettür giyim markaları.

Tekbir giyimTekbir Tesettür

Tüm Türkiye’de tanınan firma dünyada da çeşitli ülkelerde faaliyette bulunmaktadır. Üretimlerin son teknoloji makinelerle yapan firma, bu ürünlerin bir bölümünü yurtdışına ihraç etmektedir.

Mahmutbey’de bulunan fabrikanın yenilenmesinin sonrasında satış mağazası ve toptan satışların yapıldığı showroomun açılışı birlikte yapılmıştır. Firmadan bayilik almak isteyen girişimcilerin, firmanın internet sitesine göz atmaları gerekmektedir.

Tekbir giyim, Tesettür giyim mağazası bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. İnternet sitesinde yer alan sözleşme metnine bakarak daha fazla bilgi alabilir, girişimcilik yapmak için daha alternatif firmalara bakabilirsiniz.

Tesettür giyimin önde gelen isimlerinden biri olan Tekbir Giyim, köklü bir firma olup sadece Türkiye’de değil dünyanın farklı yerlerinde de mağazaları bulunan bir firmadır.

İnternet sitelerinden ve reel mağazalarından satış yapan firmadan tesettür giyim bayiliği alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Seç Market Bayilik Alma Durumu ve Şartları

Kayra giyimKayra Tesettür

Tesettür giyim mağazası bayilik veren firmalar arasında yer alan Kayra Tesettür, müşteriler tarafından ürünlerine  çok fazla ilgi gösterilen firmalardan bir tanesidir. Yurtiçinde ve yurtdışında ortalama 300 yerde hizmet veren firma, sektörün en büyükleri arasında yerini almaktadır.

Senelik 250.000 üretim kapasitesine sahip olan firma, özellikle körfez ülkelerine ihracat yapmaktadır. Firma yaptığı açıklama ile bayilik vermediğini açıklamıştır.

Tesettür giyimde farklı modelleri ve kendine has stilleriyle söz ettiren isimlerden biri olan Kayra Tesettür, bayilik veren isimlerden bir diğeridir.

Kaliteli üretimleri ile tesettür giyimin öncü isimlerinden biri olmayı başaran marka ile anlaşma sağlayarak mağaza açabilirsiniz. Mağazadan bayilik almak ya da çalışmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Zühre giyimZühre giyim

Tesettür giyim mağazası bayilik veren firmalar arasında yer alan Zühre Giyim şubesi olarak insanlar işlerinin patronu olma fırsatını yakalamaktadır. Bu markadan bayilik almadan önce marka ile ilgili araştırma yapmak, bayilik için karar verirken etkisi olacaktır.

Tesettür markalarının arasında önce çıkmış olan Zühre giyim bayilik için birkaç koşulların yerine getirilmesini istemektedir. İlk önce  Zühre giyimin tek bir pardösü ve eşarp bayiliği verdiğinin altını çizmek gerekmektedir. Tesettür kelimesi söylenince ilk akla gelen ürünler pardösü ve eşarptır. Bundan dolayı  bu bayilik girişimciler için mantıklı bir seçenek olarak görünmektedir.

Zühre giyimin bayilik koşulları ise genel olarak şu şekildedir:

-Tesettür giyiminde deneyimli olmak,

-Pazarlama konusunda deneyimli ve yetenekli olmak,

-Geleceğe yönelik hedefleri olan ve o hedefler için çalışılması,

-Başarıya odaklı olmak,

-Bayilik için düşünülen mağazanın ölçülerinin istenilen ölçülerde olması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir: Komagene Çiğköfte Bayilik Başvurusu

Zühre Giyim Bayiliği İçin Mağazanın Önemi

Zühre giyim, genel olarak bu koşulların sağlanmasını istemektedir. Koşulların genel olarak değerlendirmek gerekirse, ağır koşulların olmadığı söylenebilir. Mağaza zincirinin kalitesini korumak için istenen temel koşulların dışında değişik bir istek bulunmamaktadır. Bayilik veren firmaların çoğu bu koşulların yerine getirilmesini istemektedir. Zühre giyim açılacak mağazanın ölçülerine önem vermektedir. Mağazanın genişliğinin istenen ölçülerden küçük olması durumunda yapılacak olan başvurular reddedilecektir. Ayrıca mağazanın konumu da çok önemlidir. Mağazanın mümkünse işlek caddeler üzerinde olması tercih edilmektedir. Eğer bu durum mümkün değilse, yaya yoğunluğunun çok olduğu yerlerde olması gerekmektedir. İnsanların kolaylıkla ulaşmaları gerekmektedir. Zühre giyimin şubesine çok yakın olacak gibi bayilik açılmasına izin verilmemektedir. Bayiler arasında belirli bir mesafenin olması gerekmektedir.

Eslina ModaEslina Moda

Kalite ve şıklıkta şimdi moda Eslina  Moda, tesettür giyimde her türlü moda ve tasarımlara, uygun maliyete ulaşabilecek bir mağazalar zinciridir. Tesettür giyim mağazası bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır.

Eslina Moda, kumaş kalitesi, çok çeşitli , şık Eve zengin çeşitleriyle hazır giyim sektörünün gurur abidesi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Her bütçeye uygun kaliteli ve şık çeşitleriyle hizmet veren mağazaları ile her geçen gün ürün çeşidini çoğaltmaktadır.

2009 senesinde mütevazı bir mağaza ile başlayan marka, müşterilerinin yoğun ilgi ve istekleri ile hizmetini daha çok kişiye ulaştırmak için, bugün İzmir’de 3, Manisa’da 1, Aksaray ve Bursa’da 1’er olmak üzere toplam 6 mağazasıyla devam etmektedir. Marka ayrıca web üzerinden yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinden gelen istekleri karşılıyor. Eslina Moda’nın hedefi, devamlı kendini yenileyerek %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle hızla yayılmak, kendini geliştirmek, yurt içinde ve yurt dışında mağaza zincirleri planı ile değişik olmanın ayrıcalığını yaşamak.

Bursa, Aksaray ve İzmir’de olmak üzere şuan için üç tane olan franchise şubeye sahip Eslina Moda girişimcileri, doğru ve garantili yatırım yapmak adına zincirlerine sizleri davet ediyor. Markayı ayrıcalık yapan temel özelliği ise 18 ay gibi kısa bir zaman diliminde, yapılan yatırımın tekrar kazanılma garantisinin verilmesidir.

Tuğba GiyimTuğba Giyim

Tesettür giyim mağazası bayilik veren firmalar arasında biri de Tuğba Giyim’dir. Tuğba Giyim yoğunluklu olarak tesettür giyim alanında üretim ve satış yapan bir firmadır. Yoğunluk olarak Tuğba markası adı altında ürünleri bulunmakta olup, bunun dışında aynı firmaya ait olan Venn ve Nihan markalı ürünleri de Tuğba Giyim mağazalarında yer almaktadır.

1982 senesinde temelleri atılan şirketin Tuğba Giyim olarak markalaşması ise 1993 senesinde başlamıştır. Daha sonra ise 2002 senesinde Nihan markası ve 2004 senesinde Venn markası ortaya çıkarılmıştır. Bu üç markası ile üretimini sürdürmeye devam eden firma, hem modelleri hem de fiyatları ayırarak, aynı mağazanın içinde kendi tüketicisine alternatif sunmaktadır.

Tesettür bayan giyim alanında sektörünün öncülerinden olan Tuğba Giyim bugün hem yurtiçi hem de yurtdışı şubeleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Türkiye’nin çoğu yerinde şuan 40’ı aşkın şubesi bulunan Tuğba Giyim, Türkiye dışında Avrupa’dan Orta Doğuya kadar şubeleri ile de yurtdışında hizmet vermektedir. Başta Almanya ve Fransa olmak üzere Azerbaycan, Suriye, Libya, Arap Emirlikleri ve İran’da mağazaları bulunan firmanın hedefi hem yurtiçi hem de yurtdışında daha fazla tüketiciye ulaşmaktır. Bu hedefine erişmek adına hem yurtiçi hem de yurtdışı şubeleri için bayilik vermeye devam eden Tuğba Giyim’in ana ürün grupları şu şekildedir;

-Bayan giyim ürünleri

-Bayan dış giyim ürünleri

-Bayan aksesuar ürünleri

-Eşarp ürünleri

Tuğba Giyim Bayilik Şartları Nelerdir?

Şuan için yurtiçinde 40 tane şubesi bulunan Tuğba Giyim’den bayilik almak için;

-Sektör tecrübesi olan,

-Bayan ve tesettür giyim alanında yeterli bilgisi olan,

-Yeterli sermaye gücüne sahip,

-Sosyal sorumluluk sahibi olan,

-Müşteri memnuniyetine önem veren,

Tuğba Giyim firmasını bölgesinde iyi şekilde temsil edebilecek kişilere bayilik alma fırsatı verilmektedir.

Bayilik alınmak istenen yerin alışveriş hacmi yüksek olmalı ve bayanların rahatlıkla ulaşabileceği konumlarda olmalıdır. Alışveriş merkezleri başta olmak üzere iyi bir güzergah şube açılabilir. Yaklaşık 250 metrekare ve üstü olan yerler tercih edilir. Mağazada bir tek Tuğba Giyim ve firmanın diğer markalı ürünleri satılabilir. Ürünler üzerindeki satış fiyatı üzerinden satılmaktadır. Tuğba Giyim ürünleri bütünüyle bayanlara yönelik olduğu için mağaza personeli de bayan olmalıdır.

Neden Tuğba Giyim Bayilik Almalıyım?

-Tuğba Giyim sektöründe bilinirliği yüksek düzeyde olan bir markadır.

-Kendine özgü modelleri ile özel bir tüketici kitlesi vardır.

-Ürün çeşitliliği sayesinde müşteri memnuniyeti sağlanır.

-Üç farklı markaya sahip olduğu için şubede müşterilere çok fazla seçenek verilir.

-Ürünleri kalitelidir ve müşteriler bunun farkındadır.

Bunlara da Göz Atabilirsiniz

Açık Parfüm Bayiliği Veren Firmalar

Defacto Bayilik Başvuru ve Şartları

Oto Yıkama Bayiliği Veren Firmalar

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Bayilik almak istiyorum
  4 sene önce

  Kendi işimi kurmak istiyorum

  33
  yorum beğen