arama


Komagene Çiğköfte Bayilik Başvurusu 2020

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • neisyapsam neisyapsam

Komagene ”Etsiz Çiğ köfte” sloganı  ile 2003 yılında İstanbul’ da  başladı. Şu anda  Türkiye  genelinde Komagene bayiliği vermeye devam ediyor. Komagene  çiğ köfte bayisi  olmak için diğer bayiliklerde  olduğu gibi bazı kriterler ve  olmazsa  olmazlar var.

 

Komagene Çiğkfte Bayiliği

 

Komagene  çiğ köfte  bayilerine; Reklam ve pazarlama desteği,  Yer seçimi, Rekabet gücü , Egitim ve personel desteği gibi olmazsa  olmaz  avantajları sunuyor.

Komagene Çiğköfte Hakkında

Komagene  çiğköfte  2003 yılında İstanbuldan başladıktan sonra  Türkiye genelinde  bini aşkın şube ve yurt dışında  da  8 şube  ile hizmet  vermeye devam ediyor. Türkiyenin neredeyse her  ilinde bayilikler vermeye devam eden komagene çiğ  köfte ülkenin en yaygın zincir çiğköfte  üreticilerinden biri  konumunda. Kaliteden  ödün vermeden Türkiye’ nin en  iyi çiğköfte  markası olma yolunda  ilerleyen komagene çiğköfte yeni  bayilikler vererek  üretim ağını her geçen gün arttırararak büyümeye devam ediyor.  

 

Komagene  Bayilik Koşulları Nelerdir ?

 

Komagene  çiğköfte  bayilik koşulları çok  ulaşılmaz kurallar değildir. 20.000 TL ile 40.000 TL arasında bir maliyetle komagene çiğköfte bayiliği alabilirsiniz.  Komagene bayilerin  cirolarından pay da istemiyor. Komagene bayiliği şartları arasında mekan seçimi yapılacak yerin özellikleri de var. İşlek caddelerde  ve trafiğin akıcı olduğu ama  araçların rahat durabileceği yerler tercih ediliyor. Aynı zamandan mekanın altyapı, kaldırım, tavan yüksekliği gibi olmazsa olmaz özelliklerine de bakılıyor. Kullanılan tabelanın  komagene  konseptine uygun olması, yani  komagene  çiğköfte kalitesinin  farkedilir olması bekleniyor Franchise sisteminde olmazsa olmazlardan biri de  ödemelerin zamanında  düzgün yapılması ve  sözleşme  şartlarına uygun olması bekleniyor. Eğer mekan kira ise kira sözleşmesinin mümkün olduğu kadar uzun yapılması isteniyor. Bu mekan cadde dükkanlarda ve ya avm lerde de açılabiliyor.

 

Komagene Bayilerine Sunduğu Avantajlar

 

Komagene bayileri komagene  çiğköftenin verdiği eğitim ve seminerler sayesinde  düşük bir sermaye ile yanında  eleman çalıştıracak  bir işletmenin sahibi olabiliyorlar.  Komagene  çiğköfte bayiliği alan kişiler komagene markasının bilinirliği ve sürekli görsel ve yazılı  ortamda yapılan reklamlar sayesinde  çok fazla  bir çaba  harcamadan  potansiyel müşterilerilere  ulaşabiliyorlar Komagene çiğköfte  bayiliği başlangıcında  açılışa  özel kampanya desteği ile cirolar arttırmaya hedeflenir. Düşük maliyetler sayesinde  yapılan yatırım kısa sürede geri alınabilecek düzeyde  olacaktır.

Komagene Bayilik Şartları ve Komagene Bayilik Başvuru  Formu / Numaraları :

 

  • Marka Değerleri İle Uyumlu Olmak
  • Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
  • Marka Kriterlerini Karşılayan Bir İşletme Bulmak
  • Bayilik Bütçesine Sahip Olmak

Komagene İletişim NO: YÖRPAŞ A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜK Ofisim İstanbul Plazaları Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:20 B Blok Kat:8 Ofis No:44 Maltepe / İstanbul


Telefon: 0216 367 97 00  Faks: 0216 417 38 80 Mail: komagene@komagene.com.tr KMG: 0850 377 0850 Başvuru formu için tıklayınız 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI