arama


İnternetten Para Kazanmak

İnternetten para kazanmak
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

İnternetten Para Kazanmak

İnsanların pek çoğunun sürekli olarak ek gelir arayışında olduklarını önceki yazılarımızda belirtmiştik. Çoğu insanın işine ek olarak yaptığı işlerden ciddi gelirler elde ettiğini de söylemek mümkündür. Ek gelir arayanların da çoğusu internetten zaman geçirerek gelir elde etmek istemektedir. Peki bu mümkün müdür. İnternetten para kazanılabilir mi? Elbette kazanabilir. İnternette ne iş yapabileceğini bilen birçok insan ek gelir elde edebilmektedir. İnternetten çok iyi anlayan insanlardan bazılarını kendini geçindirecek kadar para kazanabilir hatta çok daha fazlasını da kazanmak mümkündür.

Eline akıllı telefon alan herkesin mutlaka interneti de vardır. Bazı insanlar günde 5-6 saat hta çok daha fazlasında internete takılırlar. Çünkü aradığımız hemen her sorunun cevabımı internete bulmak mümkündür. İnterneti bir avm gibi düşünebilirsiniz. O avm ye günde milyonlarca insan girmektedir ve orada uzun zaman geçirmektedir. O avm nin içinde bir dükkanınızın olduğunu düşünün. Dükkanınızın önünden hergün binlerce insan geçecektir. Eğer insanların ilgisini çekebilecek ürünler sergiliyorsanız bir çok müşterinizin olacağından emin olabilirsiniz.

İnternetten Para Kazanmak 1

İnternet ortamında çok fazla olduğu için günümüzde internet sadece bilgilendirme için kullanılmaz aynı zamanda büyük bir pazar olarak kullanılır. İnsanların çoğusu daha uygun fiyatlarda ürün bulabildiği için internetten alışveriş yapmaktadır. Ürün satmayanlar dahi tanıtımlarını, reklamlarını internet üzerinde yapıp insanların onlara ulaşmasını sağlamaktadır. Aradığınız her şeyi internette bulabildiğiniz için ve çok fazla insan internette sürekli dolaştığı için oturduğunuz yerde internetten para kazanmanız da mümkündür. Belki başlarda biraz zor olup emek isteyen bir iş olabilir ancak zamanla işi öğrendikten sonra internetten para kazanmanız mümkündür. Hem de oturduğunuz yerden.

Bu yazımızla bağlantılı olarak zaman zaman internetten yapıp para kazanacağınız işleri detaylarıyla sizler için paylaşacağız. Daha önce denenmiş yöntemleri de inceleyerek internette çok fazla para harcamadan emek vererek nasıl kazanç elde edebileceğiniz, hangi işleri yapabileceğinizi yazacağız. Sizler için hazırlayacağımız internetten para kazanma yöntemlerinin bir kısmı başkalarının işi olabileceği gibi kendi işiniz de olabilir. Sizler için hazırlayacağımız bazı iş fikirleri aşağıda sıralanmıştır. Detaylarını daha sonraki yazılarımızda bulabilirsiniz.

İnternetten Nasıl Para Kazanırım?

1- Kendi ürünlerinizi internetten pazarlayark para kazanmak

2- İnternet sitesi açarak para kazanmak

3- Web tasarımı yaparak para kazanmak

4- Fotoğraf çekip satarak para kazanmak

5- İçerik üreterek para kazanmak

6- Blog yazarak para kazanmak

7- Sosyal medya fenomeni olarak para kazanmak

8- İkinci el eşya alıp satımı yaparak para kazanmak

9- Satış ortaklığı yaparak para kazanmak

10- Youtuber olarak para kazanmak

11- Blog açarak para kazanmak

12- Alan adı (domain) alıp satarak para kazanmak

Yukarıda bazılarını sıraladığımız bir çok iş ile internetten para kazanmak mümkündür. Yeter ki ne yapacağınızı bilin ve biraz azimli olun. Yukarıda sıraladığımız işlerle ilgili detaylar en yakın zamanda eklenecektir.

İnternetten Para Kazanmak 2

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • şeref
  5 sene önce

  güzel bilgiler

  44
  yorum beğen
 • halit kara
  5 sene önce

  sayenizde küçükte olsa para kazanmaya başladım

  43
  yorum beğen
 • kadir köse
  5 sene önce

  para kazanma yollarınızı denemeye başladım

  41
  yorum beğen