arama


Mavi Jeans Bayilik Başvurusu ve Şartları

Mavi Jeans Bayilik Başvurusu
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

1991 senesinde İstanbul’da kurulan Mavi Jeans, alanında deneyimli kişilerce yönetilmekte olup; kurucusu, Sait Akarlılar’dır. İlk senelerinde bir tek  kot pantolon ve diğer kot giyim ürünlerini üretmekteydi. Daha sonraki senelerde ürün çeşitliliğine önem verdi yeni ürünler üretmeye başladı. Yetişkinler üzerinde bay ve bayan olmak üzere yaklaşık tüm giyim çeşitleri mevcuttur. Çocuklar için ise şuan bir tek kot kumaş ürünleri üzerine üretim yapmaktadır. 1993 senesinden beri parekende mağaza zincirlerini oluşturmaya başlayan Mavi Jeans, moda markası olmayı başarmıştır.

Bir tek Türkiye’de değil, Avrupa ilk sırada olmak üzere, dünya genelinde 50 ülkede faaliyet gösteren Mavi Jeans, ortalama 400 şubesi ile hizmet vermektedir. Şubelerinin dışında ise 4.000’e yakın satış mağazasında Mavi Jeans ürünlerini bulmak mümkündür. Hem kalitesi hem de tasarımları ile milyonların beğenisine hitap eden Mavi Jeans, aynı zamanda başta kendi müşterileri olmak üzere herkes için yayımladığı kitapları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Time dergisi, 2006 senesinde Mavi Jeans firmasını dünyanın en iyi 16 jeans markası arasında göstermiştir.

Mavi Jeans Bayilik Şartları

Mavi Jeans, yaygın olmamakla beraber bazı dönemlerde bayilik vermektedir. Mağazalarını daha çok kendi bünyesinde açmayı tercih eder. Yaptığımız araştırmalar doğrultusunda, aşağıdaki koşulları yerine getiren herkes, Mavi Jeans bayilik talebinde bulunabilir.

 • Mavi Jeans, alışveriş hacmi oldukça yüksek olan bölgelerde hizmet vermeyi tercih eder.
 • Mavi Jeans mağazaları yoğunluk olarak şehrin gözde semt ve caddelerinde yer alır.
 • Mavi Jeans mağazaları yaklaşık 300 – 400 metrekare arasında olmaktadır.
 • Mavi Jeans mağazaları ön cephe genişliği yaklaşık 10 metredir.
 • Mavi Jeans’ten bayilik alıp mağaza açabilmek için yatırım maliyeti önemli unsurdur. Yeterli sermaye gücü olması gerekir.

Bu şartları yerine getirenler, Mavi Jeans ile iletişime geçip bayilik isteğinde bulunabilirler. Bunun için aşağıda firma iletişim bilgileri yer almaktadır.

Mavi Jeans Bayilik Başvurusu

Mavi Jeans bayilik dışında; mağaza için kiralık yer öneri ve istekleri de değerlendirilebilir. Yine yukarıda belirttiğimiz güzergahlara uygun büyüklükteki iş yerlerinizi Mavi Jeans şubeliği için kiralık olarak önerebilirsiniz.

Mavi Jeans Corner Uygulaması: Mavi Jeans dünya civarında 400 şubesi dışında, 4000 civarında satış mağazası tüketici ile buluşmaktadır. Mavi Jeans’ın bu doğrultuda bir corner uygulaması olduğunu biliyoruz. Daha çok kurumsal firmalar ile corner uygulama yapan Mavi Jeans için diğer bir önemli madde ise, çevrede mevcut bir Mavi Jeans şubesi olup olmadığı ve var olan şubenin istekleri ne derece karşılayıp karşılayamadığıdır. Mavi Jeans Corner uygulama yoğunluk olarak Outlet mağazalarına yönelik olup, corner satış mağazası olarak ürünler satışa çıkmaktadır.

Mavi Jeans Bayiliği İçin Firma İletişim Bilgileri

Telefon: 0850 288 62 84

www.mavi.com

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Ümit diker
  2 sene önce

  Diyarbakır Silvan için bailik almak istiyorum

  16
  yorum beğen
 • Adil er
  4 sene önce

  Mavi JEANS bayıldık almak ıstıyorum

  22
  yorum beğen
 • Doğan
  4 sene önce

  Bulunduğum yerde maviyi seven çok ama bayimiz yok

  22
  yorum beğen