arama


Oto Yıkama Bayiliği Veren Firmalar 2019

Oto Yıkama Bayiliği Veren Firmalar 2019
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

Oto yıkama sektöründe faaliyet göstermeyi düşünüyorsanız, bu sektörde büyük bir deneyime sahip olan firmalardan oto yıkama bayiliği alabilirsiniz.

Oto yıkama işi artık eskisi gibi bir oto yıkama makinesi ve 2 işle direkt olarak para kazandıran bir iş değildir. Otomobil sahipleri artık daha profesyonel markalara güveniyor. Profesyonel markalar ile çalıştıkları zaman güvenli olduğunu düşünen araç sahipleri sebebiyle oto yıkama bayiliği veren firmalar her geçen gün bayi sayısını çoğaltmaktadır.

Oto yıkama sektörüne adım atmak istiyorsanız aşağıdaki bayilik fikirlerine göz atabilir ve bu şirketler ile iletişime geçerek bayilik koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 1. WEMAX

1993 yılından beri sektörde bulunan Wemax da oto yıkama bayiliği veriyor. Firma Türkiye’de 50’i geçmiş bayiye sahiptir.

Başlangıç olarak 150 ile 500 metrekarelik Wemax yıkama merkezinin kurulum fiyatı  kapalı alanlar için  50.000 bin Dolar dan başlıyor. Sisteme giriş için herhangi bir ücret alınmıyor. Bu fiyata makine parkı, 300 araçlık Oto Kuaförü Wemax Ürünleri, destek ekipmanları, aparat ve avadanlıklar, standlar, tabela, basılı evraklar, kataloglar, reklam materyalleri, personel kıyafetleri ve eğitim içindedir. Kısacası uygulama merkezinde faaliyet göstermek için gerekli olacak bütün materyaller şirket tarafından karşılanıyor. Personel Eğitim desteği altı aylık periyotlar halinde veriliyor.

İletişim: 0532 425 28 15

 1. GLOBOWAX

35 yıllık lojistik sektörü geçmişi olan Esa Logistics’e ait olan Globowax adlı marka oto yıkama sektörüne adım attı. 2006 yılından beri oto yıkama sektöründe yer almış  Globowax, “kuru temizleme” konsepti ile sektöre değişik bir heyecan katmayı başardı.

Türkiye’nin farklı noktalarında  bayilik veren Globowax, bayilerinde sadece oto yıkama hizmeti vermiyor. Bu bayilerinde aynı zamanda küçük onarım, oto ekspertiz, cam film, seramik kaplama ve kaput koruma hizmeti de veriyor.

İletişim: 0 212 450 00 09

 1. SONAX

SONAX’ın Türkiye Distribütörü Auton A.Ş. 2002 senesinde piyasadaki profesyonel oto yıkama sektöründe boşluk olduğunu fark ederek modern bir görünüme sahip, bir marka altında çalışan, hizmet standartlarının uygulandığı, personelin ürün ve uygulama aldığı, hizmet kalitesi ve özellikle müşteri memnuniyetine önem veren Profesyonel SONAX Car Care konseptiyle bu sektöre adım attı. Bu sektörde büyük bir istekle karşılaştı. Her yıl 15-20 bayilik vererek bugün 100’e ulaşmış bayi vardır . Sonax, hala Türkiye’nin her noktasına bayilik veriyor.

 1. AUTOWASH

2005 senesinde kurulan Autowash, sektörde uygun fiyatları, kaliteli, üstün teknoloji, oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama ürünlerinin toptan, perakende satışı ve uygulama bayiliklerini isim hakkı ve eğitim bedeli almadan girişimcilere vermiş olduğu güvencesi ve kalitesiyle ürün yelpazesine her geçen gün yenilerini ekleyerek oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama pazarında daha da büyüyüp, güçleniyor. AUTOWASH ile artık mükemmel temizliğe kısa zamanda, zahmetsizce ve en ekonomik olarak ulaşma fırsatı var.

İletişim: 0216 461 06 79

 1. CARİSMAX

2003 yılında oto yıkama sektöründe çalışmalara başlayan Carismax, 2012 senesinden beri Carismax Car Care Systems olarak yoluna devam ediyor. Car Care uygulamalarının en üst seviye ve en teknolojik adımlarına ulaşmış olan CArismax, bu bilgi birikimini değerli yatırımcılara sunmayı hedefliyor. “Carismax standart hizmet anlayışı, ürünlerinin ve ekipmanlarının performansındaki kalitesi ve çeşitliliği, kendini değişik tanıtan bayilik dizaynı, profesyonel yönetim sistemleri, sektördeki yenilikleri, profesyonel ekibi ve kurumsal yapısıyla, 400 metrekarelik eğitim merkeziyle, %100 müşteri memnuniyeti ile, Carismax bayilik sistemi işletmenizi her zaman bir adım daha ileriye taşıyacak mükemmel bir iş ortaklığı modelidir.

İletişim: 0 850 532 37 42

 1. REDLİNE

Anka Kimya & Kozmetik Ürünleri 2007 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Black Rose, Kokuriku, B&B Parfumes, Sihirli Bambu, Car Shine Car Care, Sihirli Bambu, Tarihi Osmanlı Kolonyaları, Freshwind, G-Point, Concon Perfüme, ve Redline Professional Car Care Film & Foil isimlerinde 10 değişik markasıyla hizmet vermektedir.

En ana faaliyet konusu oto bakım ürünleri olan firma, kurumsal kimliğine paralel olarak, parfüm ve kimya ürünleri konusunda çalışmalar yapmaktadır. Firmanın felsefe edindiği, en uygun fiyata, en kaliteli ürünleri müşterilerle buluşturmaktır.

Redline, B&B Parfumes, Kokuriku, Car Shineve Black Rose markalarıyla franchising sisteminde işleyişine devam etmekte olup, Ülke çoğunda oto bakım, oto kuaför ve çeşitli kozmetik mağazalarına, zincir mağazalara satış yapmaktadır.

İletişim: 0212 428 73 32

7.AUTOROY

Car Care sektöründe ileri teknolojiyi ve bilgi birikimini en verimli şekilde sentezleyen ve bu birikimleri doğru kullanarak en iyi sonuçları elde eden AUTOROY, müşterilerine en iyi şekilde bir hizmet sunmaktadır.

İyi değil en iyi sonuçları isteyen ve başaran AUTOROY, otomobil kullanıcılanın tüm isteklerini doğru anlamakta ve analiz etmektedir.

Çevre dostu bir tutumla kimyasal değil, doğal ürünler kullanmayı tercih eden AUTOROY, kendi alanında doğallığı seçen tek ilk firma konumunda yer almanın yanında güler yüzlü ve işini sevgiyle yapmakta olan ve ekip çalışmasını benimseyerek, sonuca en iyi şekilde ulaşmaktadır.

AUTOROY Car Care markasının üretimi, T.C. Sağlık Bakanlığı denetimi altında olup, üretim merkezlerinde T.C. Sağlık Bakanlığı’nın koymuş olduğu standartlara harfi harfiyen uymakta ve teknolojinin sunduğu bütün imkanlardan yararlanmaktadır. Şu zamanda 10 adet AUTOROY CAR CARE uygulama istasyonu bulunmaktadır. 2017 senesinin sonuna kadar hedef bu istasyon sayısını 45 adete çıkarmaktır.

İletişim: 0850 304 76 94

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Muammer Özyıldırım
  4 sene önce

  Konu hakkında bilgi almak istiyorum..

  24
  yorum beğen