arama


En İyi Oto Yıkama Bayiliği Veren Firmalar

Oto yıkama bayiliği
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Muhammed Yusuf Şehitoğlu Muhammed Yusuf Şehitoğlu

Oto yıkama bayiliği veren firmalar sayıca fazladır. En fazla kazanç bırakan yıkama bayiliklerini görmek için detaylı bir araştırma yapmanıza yardımcı olacak içeriğimizi okumaya devam edin.

Oto yıkama ihtiyacı, her dönem ve şartta duyulur. Araçların temizliği, bakımı vs. gibi işlemler her otomobil sahibi için önemli olduğu için oto yıkama bayiliği almak, her dönem en çok para kazandıran işler arasında değerlendirilmektedir.

Aslında herhangi bir bayilik alınmadan da oto yıkama yeri açılabilir ama duyulmuş ve tanına bir markadan bayilik alındığında, kesinlikle çok daha yüksek kazanç ve müşteri memnuniyeti sağlanmış olur. Peki, oto yıkama bayiliği veren firmalar hangileridir?

Oto Yıkama Bayiliği Veren Firmalar ve Başvuru Şartları

Oto yıkama bayiliği veren firmalar

Oto yıkama bayiliği veren pek çok firma bulunmaktadır. Tercih yaparken bilinen ve marka değeri yüksek olan bir firmadan bayilik almanızı öneririz. Şimdi sizlere en iyi oto yıkama bayiliği veren firmalar ve başvuru şartları hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz.

1- Yıkaa App Buharlı Oto Yıkama Bayilik

Oto yıkama bayiliği veren ve araç yıkama sistemleri ile dünyanın önde gelen isimlerinden biri olan Yıkaa App buharlı oto yıkama, en karlı bayilik sistemlerinden biridir. Türkiye’de büyük anlamda bilinirlik kazanmayı başarmış bir firma olması, oto yıkama bayiliği almak isteyenler için ideal bir seçim olmasını etkiliyor.

Mov grup bilişim ltd.Şti. bünyesinde hizmet veren Yıkaa App Buharlı Oto Yıkama, geliştirdiği buharlı temizleme sistemleri ile otomobil sahiplerinin tercih ettikleri bir isim olmayı başarıyor.

Yıkaa App Buharlı Oto Yıkama Bayilik şartları ve başvuru için 02126717227 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Defacto Bayilik Başvuru ve Şartları

2- Biparlat Mobil Susuz Oto Yıkama Bayilik

Susuz yıkama ve gerekli tüm solüsyonlar, reklam ürünleri, sosyal medya desteği ve ekipman desteği gibi destekler vererek bayiliklerinin daha kaliteli iş yapmalarını sağlayan Biparlat mobil susuz oto yıkama, son dönemlerde geniş kapsamlı çalışmaları ile kendinden söz ettiren isimlerden biridir.

Yatırım yapmaya başladıktan ortalama 5-10 ay içerisinde yatırdığınız paranızdan kar almaya başlayabileceğiniz Biparlat mobil susuz oto yıkama bayiliği, hem maliyet bakımından düşük hem de reklamı olan bir firma olduğu için tercih edebileceğiniz yerlerden biridir.

Bayilik şartları ve başvuru hakkında ayrıntılı bilgi almak için 05446926770 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

3- Autowax Oto Yıkama Bayilik ve Franchise Şartları

Oto yıkamada Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan Autowax da yeni bayilikler vererek büyüme yolunda hızlı şekilde devam eden markalardan biridir. Tecrübeli yönetici ve çalışanları ile marka değerini sektörün en üst zirvesine taşımak isteyen Autowax, yaygın oto yıkama bayilikleri ile bilinen bir isimdir.

Oto boya koruma ve parlatma, Ozon sterilizasyonu, Antibakteriyel ic temizlik, detaylı iç temizlik, motor korumu, koltuk koruma gibi pek çok alanda hizmet veren Autowax, oto yıkama bayiliği veren firmalar arasında en çok tercih edilen isimlerin başında gelmektedir.

Bayilik başvurusu şartları hakkında bilgi almak için www.autowaxturkiye.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

4- MyWash Oto Yıkama ve Oto Kuaför Bayilik

Oto yıkama bayiliği veren firmalar arasında en bilinen ve en çok tercih edilen isimlerden biri de MyWash oto yıkama ve oto kuaförlük firmasıdır. Köklü bir firma olması ve alanında en çok tercih edilen isimlerden biri olması, akıllı bir yatırım yapmak isteyenler için güzel bir öneri olabilir.

2010 Yılında AUTOWASH alt markası olarak kurulan firma, geniş bayilik ağları ile müşterilerine daha hızlı ve kaliteli cevap verme yolunda ilerleyen isimlerin başında gelmektedir. Oto yıkama bayiliği veren firmalar arasında değerlendirebileceğiniz MyWash oto yıkama bayiliği ile güzel kazanç sağlayabilirsiniz.

Bayilik koşulları ve başvuru hakkında ayrıntılı bilgi almak için 02164610679 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Tesettür giyim bayiliği veren firmalar

5- KAWAX Oto Yıkama Bayilik

KAWAX 2008 yılında KAYNARCA OTO YIKAMA Turizm İnş. San ve Tic. Ltd. Şti adı altında, oto yıkama bayilik hizmeti veren KAWAX oto yıkama, sektörün öncü isimlerinden biri olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Oto yıkama, temizlik, iç yıkama, dış yıkama, koruma ürünleri gibi pek çok oto yıkama bayiliklerini ilgilendiren alanlarda hizmet veren firma, 2008 yılından bu yana hizmet veren bir isimdir. Doğru bir yerde oto yıkama yeri açmak isteyenler için ideal bir seçim olabileceğini düşündüğümüz KAWAX oto yıkama bayiliği ile kazancınızı arttırabilirsiniz.

Bayilik şartları ve başvuru hakkında ayrıntılı bilgi almak için 05354689898 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

6- Otosauna Oto Yıkama Bayilik

Oto yıkama yeri açmak isteyenler için uygun koşullarda bayilik veren Otosauna, çevreye duyarlı oto yıkama sistemleri ile bayiliklerini destekleyen bir isimdir.

Buharlı oto yıkama ve buharlı oto kuaförü bayilikleri veren Otosauna, 2012 yılından bu yana yaygın hizmet ağları ile hizmet veren isimlerden biridir. Oto yıkama bayiliği veren firmalar arasında yer alan ve en çok tercih edilen isimlerden biri olması, tercih etmek adına önemli bir nedendir.

Bayilik şartları ve başvuru hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0536 945 66 50 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

7- ValeWash Oto Yıkama Bayilik

Araç iç yıkama, dış yıkama, otomobil kuaför hizmetleri, parlatma, koruma ürünleri gibi birçok alanda kurumsal hizmet veren ValeWash, uzun zamanların deneyimine sahip oto yıkama markaları arasında yer almaktadır. Bayilik de veren firma, bayilerine sunduğu hizmetleri ile daha kaliteli iş sonuçlarının ortaya çıkmasını hedeflemektedir.

Oto yıkama bayiliği veren firmalar arasında bilinen bir isim olması, hem kazancın daha yüksek olmasını etkiliyor hem de marka bir oto yıkama bayiliğine sahip olmayı sağlıyor.

Başvuru şartları ve başvuru hakkında ayrıntılı bilgi almak için 90 (212) 276 20 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Oto yıkama bayiliği veren firmalar, kazancı yüksek bir iş modeli ve aynı zamanda diğer iş sektörlerine göre daha az sermaye ile para kazandıran işler arasında yer almaktadır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Seç Market Bayilik Alma Durumu ve Şartları

Komagene Çiğköfte Bayilik Başvurusu

Açık Parfüm Bayiliği Veren Firmalar

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI