arama


İstanbul Kartal Evlere Ek İş Veren Firmalar

Kartal ek iş ilanları
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Muhammed Yusuf Şehitoğlu Muhammed Yusuf Şehitoğlu

Kartal evlere ek iş veren firmalar kategorisinde en çok rağbet gören yerlerden biridir. Anadolu yakasının sürekli gelişmeye devam ettiği Kartal ilçesinde, evde galoş paketleme işi, evde balon paketleme işi, evde kürdan paketleme işi gibi işler başta olmak üzere özel bazı diğer ek işler de bulunmaktadır.

Evden ek iş yapmak isteyenler, genellikle kendi çevrelerinde, evlere ek iş veren firmalar hakkında araştırma yaparak hem maddi açıdan gerçek anlamda katkı sağlayabilecek hem de sürekli iş alabilecekleri yerleri daha fazla tercih ederler. Anadolu yakasının bilindik ve modern mimari yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Kartal ilçesinde de evlere ek işveren firma sayısı oldukça fazladır. Sanayi bakımından gelişmiş olması, ek işlere ihtiyacın artmasını etkilemektedir.

Kartal evlere ek iş veren firmalar

Kartal Evde Ek İş Başvurusu Nereden Yapılır?

Genellikle evlere ek işveren firmalar, sosyal medya platformlarını daha fazla tercih ederler. Hem reklam maliyetinin olmaması hem de daha hızlı eleman bulunabilme potansiyeline sahip olması, firmaların sosyal medya platformlarına yönelmelerini etkiliyor. Kartal evde ek iş başvurusu için de bu alanı kullanabilirsiniz. Eğer evinizde yeteri kadar zamanınız varsa ve verilecek işleri zamanında yetiştirebileceğinize inanıyorsanız, bütçenize katkıda bulunmak için bu tip işleri tercih edebilirsiniz.

Kartal’da Evde Yapılabilecek Ek İşler

Kartalda evde yapılabilecek ek işler oldukça fazladır. Paketleme işleri ve boncuk dizimi işi başta olmak üzere birçok farklı işi evde yaparak para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, kısa bir araştırma yaparak yapabileceğiniz işleri öğrenmek olacak. Peki, Kartalda evde yapılabilecek işler nelerdir?

1- Kartal Galoş Paketleme İşi

Galoşlar, özellikle de pandemi döneminde olduğumuz bu dönemde daha fazla kullanılmaya başlandı. Otellerde, hastanelerde, hamamlarda, SPA salonlarında, spor salonlarında, kuaförlerde müşteriler ağırlanırken hijyenin korunabilmesi için galoş giyimi şart koşulmaktadır. Bu da galoş işi yapan firmaların iş hacminin yükselmesine neden olmaktadır. Kartal’da evde ek iş yapmak istiyorum diyenlerden iseniz bu kategoriyi değerlendirebilirsiniz.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek ve aynı zamanda para kazanmak istiyorsanız galoş paketleme işi yapabilirsiniz. Evde galoş paketleme işi, hem zamanınızı almaz hem de birileri başınızda olmayacağı için daha rahat yapabileceğiniz bir iştir. Çalışma hızınıza bağlı olarak aylık kazanacağınız rakam da değişir. Ortalama günlük 4 saat gibi bir vakit ayırdığınızda aylık 3000 TL gibi bir rakam kazanabilirsiniz. Bu da evde ek iş için ciddi bir paradır. Kartalda evlere ek iş veren firmalar arasında galoş üretimi yapan firmaların olduğunu unutmayın.

2- Kartal Evde Balon Paketleme İşi

Kartal evlere ek iş veren firmalar arasında balon üretim firmaları da bulunmaktadır. Balon paketleme işi de kolay yapılabilecek işlerden biridir. Evde iş yapmanın kolaylıkları bir hayli fazladır. Zaman problemi olmadığı için esnek çalışma saatlerine göre çalışabilir, çalıştığınız iş karşılığında para alırsınız. Yani yaptığınız iş sayısına göre paranızı alırsınız. Kartal evde balon paketleme işi veren firmalar, sosyal medya sitelerinden bulabilirsiniz.

Zamanınızı değerlendirirken aynı zamanda para kazanabilmek için evde ek iş yapabilirsiniz. Birçok firma artık ek işler için personel almak yerine maliyetini düşüren yöntemlere yani evlere ek iş verme formülünü tercih etmektedir. Bu da evde ek iş yapmak isteyenler için alternatif yöntemlerin artmasını etkiliyor. Kartal evde balon paketleme işi hakkında ayrıntılı bilgi almak için sosyal medya sitelerini ya da eleman ilan sitelerini inceleyebilirsiniz.

3- Kartal Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde ek iş yapma fırsatı arayanlar için önerilebilecek en güzel ve en kolay işlerden biri de evde kürdan paketleme işidir. Evde kürdan paketleme işi, Kartal bölgesinde yaygın olarak görülen işlerin başında gelmektedir. Yine bu işte de kazancınız, yaptığınız iş başına belirlenmektedir. Evde iş yaparken hem zaman problemi yaşamaz hem de herhangi bir saat diliminde çalışma mecburiyetiniz olmaz. Özellikle ev hanımları için ek iş fikirleri bu bağlamda değerlendirilmesi gereken bir alandır.

Kartal’da evlere ek iş veren firmalar hakkında sosyal medya siteleri üzerinden araştırma yapabilir, hangi firmanın ne kadar ücret teklif ettiğini görebilirsiniz. Sizin için uygun olan bir işte çalışmaya başlayarak ek zamanlarınızda evden çalışarak para kazanma fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Kartal evde kürdan paketleme işi ile ek kazanç sağlamak ekonomik anlamda size yardımcı olabilecek işlerden biridir.

4- Kartal Evde Boncuk Dizimi İşi

Kartalda evlere ek iş veren firmalar arasında tekstil firmaları ilk sıralarda yer almaktadır. Tekstil firmaları da eskiden ek işler için personel alırlardı ancak personel almak, tekstil firmaları için maliyetin artmasına neden oluyor. Bu yüzden tekstil firmaları da boncuk dizim işi ve diğer ek işler için personel almak yerine evlere ek iş vermeyi tercih ediyorlar. Kartal evde boncuk dizimi işi de son dönemlerin en çok popülaritesi artan işlerden biri olmaya başladı.

Boncuk dizimi işi yaparak ek kazanç elde edebilirsiniz. Yine diğer işlerde olduğu gibi yapacağınız iş sayısına bağlı olarak kazancınızın artabileceği bir iştir. Kartal evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgi almak ve iş almak için sosyal medya sitelerinden firmaları takip edebilirsiniz.

5- Kartal Plastik Çatal Paketleme İşi

Plastik çatallar ya da karton bardaklar, pandemi döneminde daha fazla tercih edilmeye başladı. Bu da fabrikaların daha seri şekilde çalışmalarına neden oldu. Paketleme işi için de artık personel almak isterine evlere ek iş veren firma sayısında da artışlar yaşanmaya başladı. Kartal’da ek iş arayanlar için önerilebilecek işlerden biri de evde plastik çatal paketleme işi önerilebilecek en güzel işlerden biridir.

Kartalda evlere ek iş veren firmalar hakkında araştırma yapabileceğiniz sosyal medya hesaplarını takip ederek evinizden çalışma fırsatı yakalayabilir, esnek çalışma saatleri ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde Ek İş Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Evde ek iş yaparak para kazanma işi yıllardan beridir uygulanan iş modellerinden biridir. Fakat özellikle son dönemlerde pandeminin patlak vermesiyle birlikte birçok firma personellerini işten çıkartmak zorunda kaldı. Bu da ek iş yapmaya yönelimlerin artmasını etkiledi. Evde ek iş yaparak para kazanmak için öncelikle uygun firmaları bulmak gerekir. Bunun için sosyal medya sitelerini kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını seçerken de kendi bölgenizde olan firmaları seçerek bunları takip edin. Bu şekilde yaparsanız ek iş alma fırsatlarını daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Bunlara da Göz Atabilirsiniz

Sermayesiz para kazandıran işler

Kısa Sürede Müthiş Para Kazandıran İşler

Evde Yemek Yapıp Satmak

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Neriman
  5 ay önce

  Kartal hürriyet mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  3
  yorum beğen
 • Bahar
  8 ay önce

  İyi günler levde paketleme iş ariyom

  4
  yorum beğen
 • Damla
  8 ay önce

  Paketleme işi istiyorum yardımcı olur musunuz kartal yakacıkda oturuyorum

  4
  yorum beğen
 • Duygu
  8 ay önce

  Evde iş yapmak istiyorum bilgi alabilir miyim

  3
  yorum beğen
 • Ayşe Baş
  9 ay önce

  Evde Paketleme işi arıyorum

  3
  yorum beğen
 • Nuran
  10 ay önce

  Bana ulaşın

  3
  yorum beğen
 • Ebru
  2 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş sağlayın

  5
  yorum beğen
 • Fatma şahin
  2 sene önce

  İstanbul kartal cevizlide oturuyorum sadece eşim çalişiyor bende yardim etmek istiyorum çocuklar oldugu ićin disarda çalişamiyorum evde paketleme işi varsa istiyorum çok acil lutfen dönuş yapin adresiniz verirseniz ben de gelip alirim ihtiyacim var …

  13
  yorum beğen
 • Nurten babadağ
  2 sene önce

  İş almak istiyorum, bilgi alabilir miyim lütfen

  13
  yorum beğen
 • Ülker
  2 sene önce

  Paketleme işi istiyorum

  16
  yorum beğen
 • Özlem Arslan
  3 sene önce

  Kartal Atalar da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum Aileme destek icin

  14
  yorum beğen
 • FATMA
  3 sene önce

  İstanbul kartal cevizli ‘de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacim var dönuş yapin lutfen adres vs. Daha önce evde magnet işi yaptım elim yatkın lütfen

  16
  yorum beğen
 • Sema
  3 sene önce

  Kartal soğanlıkta oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var

  17
  yorum beğen
 • Kader
  3 sene önce

  Eve iş almak istiyorum İstanbul Pendik te oturuyorum

  16
  yorum beğen
 • Yeliz
  3 sene önce

  Ben evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  13
  yorum beğen
 • Hayat
  3 sene önce

  Evde paketleme ek iş istiyorum kartal Soğanlık Yeni mahalle lütfen dönüş yapın

  19
  yorum beğen
 • Zozan
  3 sene önce

  Merhaba hayırlı günler. Paketleme işi yapmak istiyorum acil olarak.

  16
  yorum beğen
 • Zozan
  3 sene önce

  İyi günler, evde paketleme işini yapmak istiyorum.

  15
  yorum beğen
 • Fatma
  3 sene önce

  Evde paketleme ek is istiyorum kartal cevizlide oturuyorum ihtiyacim var lutfen geri dönus yapin çocuklarimin egitimi icin ..

  17
  yorum beğen
 • Zeynep
  3 sene önce

  Kartal yakacıkta oturuyorum eve iş istiyorum

  18
  yorum beğen
 • Gülbeyaz
  3 sene önce

  Eve iş almak istiyorum

  21
  yorum beğen
 • Belgin Okut
  3 sene önce

  Merhaba mutfagima ve elimin lezzetine çok güveniyorum çevremde çok söylenir su böreği mantı içli köfte yaprak sarması ve herturlu kurabiye pasta ve tatlı çeşitleri yaparım evden yapıp satmak istiyorum üç yaşındaki çocuğum için birşeyler yapmak istiyorum inslh siparişleriniziiiii bekliyorummmm

  20
  yorum beğen