arama


Pendik Evlere Ek İş Veren Firmalar Ek İş İlanları

Pendik ek iş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Muhammed Yusuf Şehitoğlu Muhammed Yusuf Şehitoğlu

Pendik evlere ek iş veren firmalar ve ek iş ilanları, Anadolu yakasının en yoğunlukta olduğu yerlerinden biridir. Sanayi bölgelerinin yakın olması, tekstil firmalarının yoğunlukta olduğu Pendik’te evlere iş veren firmalar hakkında bilgi vereceğimiz bu yazımız, evde ek iş yapmak isteyenlere faydalı olacak.

Anadolu yakasının her geçen gün gelişmeye devam eden ilçesi Pendik, iş alanlarının yoğun olduğu bir bölgedir. Özellikle tekstil sektörünün hareketli olmasından dolayı buralarda ek iş yapmak isteyenler kolaylıkla iş bulabilirler. Tabi ki sadece tekstil sektörü değil, tersane bölgesinin yakın olması, sanayi ve fabrikaların yakın olması da Pendik evlere ek iş veren firmalar sayısının artmasına neden olmaktadır.

Pendik Evlere Ek İş Veren Firmalar

Pendik’te Ek Yapılacak İşler Nelerdir?

Ek iş, aslında tüm şehirlerde vardır ancak bazı bölgeler, iş istihdamı noktasında daha yoğun olduğu için bu bölgelerde evlere iş veren firmalar daha fazla olur. Peki, Pendik bölgesinde evde ek iş olarak ne yapılabilir, hangi tip firmalarla çalışılabilir?

İlginizi Çekebilir: Bağcılar Evlere Ek İş Veren Firmalar

Pendik Evde Bileklik Yapma İşi

Bileklikler, bijuteri firmaları için en can alıcı ürünlerdir. Hızlı satılan ve aksesuar olarak kullanıldığında gayet şık duran bileklikler, el yapımı olduklarında daha fazla rağbet görürler. Pendik evlere ek iş veren firmalar arasında yer alan bijuteriler, daha hızlı satışın yapılabilmesi için daha fazla ürün tedarik etmek zorunda kalıyorlar. Bunun için sabit personel almak yerine evlere ek iş verme fikri daha cazip geliyor. Bazı büyük firmalar, kendilerine ait bileklik parçalarını üretip montajlama kısmını evlere ek iş olarak veriyorlar. Pendik evlere ek iş veren firmalar arasında bileklik işini düşünebilirsiniz.

Pendik Havlu Süsleme İşi

Tekstil sektörü, ticaret alanının en iyi işleyen ve en hızlı dönen sektörlerinden biridir. Özellikle de ev tekstili söz konusu olduğunda daha fazla rağbetin olduğunu söylememiz gerekiyor. Tabi bu da beraberinde ev tekstili işlerinin daha hızlı şekilde yürümesini ve evlere ek iş verme olasılığını yükseltiyor. Pendik evlere ek işveren firmalar arasında havlu süsleme işi ile ilgilenen firmalar da bulunmaktadır. Kişiye özel havlular, havlu kenarı süsleme, tarih işlemesi gibi havlu süsleme işleri, Pendik’te evlere ek işveren firmaların yoğunlukta talep ettikleri bir alandır.

İlginizi Çekebilir: Başakşehir Evlere Ek İş Veren Firmalar

Pendik Boncuk Süsleme İşi

Tekstil firmalarının evlere ek olarak verdikleri işler arasında en çok rağbet göreni boncuk süsleme işleridir. Yeni bir kıyafet modelinde kullanılması planlanan boncuklar, itinalı bir şekilde tasarlanarak kıyafetlerin üzerine eklenir. Tekstil firmaları, genellikle bu tip işleri ek iş olarak verirler. Pendik, tekstil atölyeleri bakımından zengin bir ilçedir ve böyle olması Pendik evlere ek iş veren firmalar sayısının yükselmesini etkilemektedir. Dışarıda çalışma durumu olmayan ev hanımları için ideal bir iş fikri olarak sunulabilir.

Evden Yapılabilecek İşleri Nasıl Bulabilirim?

Herkesin bir şekilde ekonomik bütçesine katkıda bulunması gerekir. Özellikle de son dönemlerde yaşanan ekonomik sıkıntılar, buna daha fazla itmektedir. Peki, evden yapılabilecek işler nasıl bulunur?

İnternet teknolojisinin büyük bir ivme kazanarak her geçen gün büyümesi, ihtiyaçların bu alandan temin edilmesini etkiliyor. Bir konu hakkında araştırma yapmak, sosyal medyada yayınlanan postları takip etmek ya da diğer işleri daha hızlı şekilde yapmak için internet teknolojisi kullanılır. Evden yapılabilecek işleri bulma konusunda da yine bu alandan faydalanabilirsiniz. Özellikle sosyal medya platformlarında kendi çevrenizde olan firmaların hesaplarını takip edebilir, ek iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Buna ek olarak eleman ilan sitelerinde ya da aktif sosyal medya hesaplarından evlere ek iş veren firmaları takip edebilir, sizin için uygun olan bir firma ile iletişime geçerek ek iş alabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Sibel
  7 ay önce

  Merhaba evde teksil işi veya paketleme işi arıyorum

  5
  yorum beğen
 • Nurcan Arslan
  9 ay önce

  Evde Paketleme işi yapmak istiyorum kartalda yasıyorum

  3
  yorum beğen
 • Holida
  1 sene önce

  Hayirli günler ban evde iş istiyorum lütfen geri dönüş yaparmisiniz

  7
  yorum beğen
 • Hayat
  3 sene önce

  Hayırlı günler ben evde iş istiyorum lütfen geri dönüş yaparmısınız acil

  22
  yorum beğen
 • Gülşah Korkmaz
  3 sene önce

  Kırsehır Akpınarda ev kadınlarını ile bırlıkte amıgurumı boncuk takı neşet ertas baskı yaoıyoruz ıs arıyoruz yardımcı olur musunuz

  23
  yorum beğen