arama


Tuzla Evlere Ek İş Veren Firmalar

tuzla ek iş imkanları
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Muhammed Yusuf Şehitoğlu Muhammed Yusuf Şehitoğlu

Tuzla evlere ek iş veren firmalar, her geçen gün artmaya devam ediyor. İş imkanlarının kısıtlanması, pandemi döneminin devam etmesi gibi etkenler, evden iş yapmak isteyenlerin sayısını da arttırıyor. Evde tuz lambası paketleme, evlere boncuk işi, evde balon paketleme, evde kürdan paketleme işi gibi birçok evden iş yapma imkanının bulunduğu Tuzla’da evden çalışarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde iş yapma fikri, son dönemlerin en popüler işlerinden biri haline geldi. Özellikle de piyasanın durması, insanların alternatif iş fikirlerine yönelmelerini arttırıyor. Firmalar da hem maliyeti düşürmek hem de daha az parayla daha fazla iş yapmak için evden çalışacak personel arayışına girdiler. Her bölgede mutlaka bulunabilen evden iş imkanları sayesinde firmalar da evden çalışmak isteyenler de beklentilerini bir şekilde karşılayabiliyor. Tuzlada evlere ek iş veren firmalar, çeşitli bazı alanlarda, insanları istihdam ediyorlar.

Tuzla evlere ek iş veren firmalar

Tuzla’da Evden Yapılabilecek İşler

Sanayinin geliştiği ve her geçen gün yeni firmaların kurulmaya devam ettiği Tuzla, İstanbul’un gelişmeye devam eden ilçelerinden biridir. Evlere ek iş imkanları da bu minvalde değerlendirildiğinde diğer ilçelere nazaran daha fazla imkana sahip olduğu görülüyor. Peki, Tuzlada evden yapılabilecek işler nelerdir?

1- Tuzla Evlere Boncuk İşi

Eskiden beri evde çalışmak isteyen kadınların sıklıkla başvurdukları işlerin başında evde boncuk işi geliyor. Tekstilin zengin olduğu Tuzla bölgesinde bu alanda birçok iş fikri bulunabilir. Tekstil atölyelerinin fazla olması, sezonun açık olması gibi etkenleri düşündüğünüzde, evden çalışma fikirleri içerisine boncuk işini ekleyebilirsiniz.

Evde boncuk işi için alacağınız para, aslında yaptığınız iş sayısına göre değişir. Yani günde ne kadar çok iş çıkartırsanız alacağınız para da o kadar yüksek olur. Tuzla evlere boncuk işi veren firmalar hakkına ayrıntılı bilgi almak için sosyal medya sitelerinden Tuzla’daki firmaları takip edebilirsiniz.

2- Tuzla Evlere Balon Paketleme İşi

Balonlar, geçmişten günümüzü büyük, küçük herkesin bir şekilde ihtiyaç duyduğu objelerden biridir. Açılışlarda, doğum günü partilerinde, nikâh törenlerinde ve daha akla gelebilecek birçok alanda kullanılmaktadır. Tabi balon süsleme işi, biraz çaba gerektiren, fazlasıyla mesai harcatan bir iş olduğu için balon firmaları, ek işleri evlere gönderirler. Tuzlada evlere balon paketleme işi de bu noktada değerlendirilmesi gereken ek işlerden biridir.

Evde balon paketleme işi de diğer ek işler gibi yapılacak iş sayısına göre fiyatı belirlenen bir iştir. Yani günlük kaç paket balon paketlerseniz kazancınız da ona göre yükselir veya düşer. Tuzla evden iş imkânları konusunda derin bir araştırma yapmak için sosyal medya sitelerini inceleyebilir, yazımızın altına gelen yorumları değerlendirebilirsiniz.

3- Tuzla Evde Anket Doldurma İşi

Anketler, büyük firmaların en çok önem verdikleri detaylardan biridir. Satış hacmini arttırmak, yeni müşteriler edinmek, mevcut müşterileri korumak için sürekli olarak anket çalışması yapan büyük kurumlar, bu sayede işlerinin büyümesini sağlarlar. Tuzla evde anket doldurma işi de bu yüzden tercih edilebilecek işlerden biridir.

Evde anket doldurma işi, online ortamlarda olur. Yani çalıştığınız firma size günlük ya da belirlediği gün dilimine göre bazı anketler verir, siz de bunları doldurursunuz. Genellikle anketlerin şekillerine göre fiyatları da değişir. Bu yüzden anket doldurma işi almadan önce hangi anketten ne kadar kazanacağınızı göz önünde bulundurmanız gerekir.

4- Tuzla Evden Editörlük İşi

Editörlük işleri, genellikle ofislerde yapılsa da bazı firmalar, maliyeti düşürmek için bu alanda evde çalışabilecek kişileri daha fazla tercih ederler. Tuzla evden editörlük işi de bu anlamda değerlendirilebilecek işlerin başında gelir.

Evden editörlük işleri, farklı şekilde yapılabilecek işlerdir. Makale editörlüğü, video editörlüğü ya da web site editörlüğü gibi farklı alanlarda çalışarak bu işten de para kazanabilirsiniz. Yapacağınız editörlüğün türüne göre fiyatlar belirlenir. Tuzla evden editörlük işleri bulmak için online eleman ilan sitelerini inceleyebilirsiniz.

5- Tuzla Evde Kürdan Paketleme İşi

Evden para kazanmak isteyenlerin sık tercih ettikleri işlerden biri de kürdan paketleme işidir. Kürdan, restoran, cafeterya gibi alanlar başta olmak üzere birçok gıda sektöründe kullanılması gereken araçlardan biridir. Kürdan üretim firmaları, üretim yaptıktan sonra bunların paketlenmesi işini genellikle evden iş yapmak isteyenlere verirler.

Evde kürdan paketleme işinden kazanacağınız paranın miktarı da yine yapacağınız paketleme sayısına bağlı olarak değişir. Firmalar, günlük olarak belirlediği paket sayısına göre fiyat belirler. Siz de buna göre değerlendirme yaparak günlük kazancınızı hesaplayabilirsiniz.

6- Tuzla Perde Korniş Takma İşi

Korniş takma işini genellikle nalbur ve elektrikçiler yaparlar. Ancak zaman zaman firmalar, müşterilerine cevap vermede zorlandıkları için ek iş yapmak isteyenlere iş paylaşımında bulunurlar. Biraz marifet ve beceri gerektiren bu işi de ek olarak yapabilirsiniz. Tuzla perde korniş takma işi, ek olarak yapabileceğiniz işler arasında değerlendirilebilir.

Takacağınız günlük korniş sayısına göre alacağınız para da değişir. Yeni evlerin arttığı ve sürekli gelişmeye devam ettiği için Tuzlada perde korniş takma işi alabileceğiniz işler arasında yer almaktadır. Güzel bir gelir kapısına dönüştürebileceğiniz bu işten de güzel paralar kazanabilirsiniz.

Tuzla’da Evlere İş Veren Firma Adresi

Tuzla’da evlere iş veren firma adreslerini bu yazımızın altına yazılan yorumlardan bulabilirsiniz. İş vermek isteyenler firmalarını ve işleri hakkında bilgi verirlerse, evden iş yapmak isteyenler de buna göre değerlendirme yapabilirler.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Gülten
  2 ay önce

  Çok iktiyacim var bu işe lütfen iltisime gcin

  1
  yorum beğen
 • Hilal Öngün
  3 ay önce

  Balon paketleme istyrm evde yardmci olrmsnz

  1
  yorum beğen
 • Gülten
  3 ay önce

  İstanbul tuzla ya evlere iş istiyorum çok iktiyacim var varsa lütfen bilkilendirin

  1
  yorum beğen
 • Aslı
  1 sene önce

  Bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  4
  yorum beğen
 • Gülten işkürücü
  1 sene önce

  İş çok iktiyacim var olsada yapsam

  3
  yorum beğen
 • Medine
  1 sene önce

  Evde ek iş istiyorum

  4
  yorum beğen
 • Öznur
  2 sene önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum dönüş olursasevinirim

  8
  yorum beğen
 • Fatma
  2 sene önce

  Tuzla mimar Sinan mahallesi kip taşta oturıyorum işe ıhtıyacım var ne olrsa yaptm elim hızlıdır

  10
  yorum beğen
 • Nihal
  2 sene önce

  Tuzla’da ikamet ediyorum balon paketleyebilirim 05549760495 irtibat numaram

  10
  yorum beğen
 • Demet
  2 sene önce

  Merhaba . İhtiyaç sebebiyle evde ek iş yapmak istiyorum . Paketleme vs elim yatkındır.. Detayli bilgi alabilir miyim ?

  6
  yorum beğen
 • Hülya aksu
  2 sene önce

  Slm
  Tuzla aydınlıda ikamet ediyorum
  Evde paketleme işi ile ilgileniyorum
  Dönüş yaparsanız sevinirim

  13
  yorum beğen
 • yalçın
  2 sene önce

  daha önceden evde iş tecrübemiz vardır tekrar yapmak istiyoruz

  15
  yorum beğen
 • Cigdem
  2 sene önce

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum

  16
  yorum beğen
 • Hatice
  2 sene önce

  Merhaba çevremde bu işi yapmak isteyen 5 arkadaşım var . TUZLA orhanlı’da oturuyoruz. Evde paketleme için Bilgi rica edebilir miyim?

  16
  yorum beğen
 • Mustafa
  2 sene önce

  İşe ihtiyacım var işimi zamanında teslim ederim

  14
  yorum beğen
 • Songül
  2 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  17
  yorum beğen
 • Nuray argüç
  2 sene önce

  Orta mahalle de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum iki çocuğum olduğu için çalışamıyorum lutfen geri dönüş yapın

  16
  yorum beğen
 • Muzeyyenevde paketleme
  2 sene önce

  Evde paketleme icin rahatsiz etmistim tuzla aydinlida oturuyorum yardimci olursaniz sevinirim iygunler

  16
  yorum beğen
 • deniz
  3 sene önce

  evde paketleme yapmak istiyorum tuzlada oturuyorum lütfen dönüş yapar mısınız

  19
  yorum beğen
 • Yeter karakurt
  3 sene önce

  Uzun zamandır eve iş arıyorum tuzlada oturuyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

  18
  yorum beğen
 • orhan cengiz
  3 sene önce

  merhaba ben evde balon paketleme işi yapmak istiyorum iş istiyorum işsizim Tuzla Aydınlıda oturuyorum

  19
  yorum beğen
 • Melike
  3 sene önce

  Evde paketleme işi istiyorum dönüş yaparmısınız

  17
  yorum beğen
 • Merve otağ
  3 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum daha öncede yaptım maske vs .

  17
  yorum beğen
 • Eda Mandak
  3 sene önce

  Evde kalem vb paketleme işleri yapmak istiyorum

  18
  yorum beğen
 • dilek çetin
  3 sene önce

  Merbaha
  Tuzla Aydınlı mah. oturuyorum ek gelire ihtiyacım var. paketleme işi yapabilirim, balon paketleme ve kürdan paketleme işi yapabilirim. iyi günler

  20
  yorum beğen
 • dilek çetin
  3 sene önce

  Merbaha
  Tuzla Aydınlı mah. oturuyorum ek gelire ihtiyacım var. paketleme işi yapabilirim, balon paketleme ve kürdan paketleme işi yapabilirim.

  17
  yorum beğen
 • Bahar dede
  3 sene önce

  Merhaba, istanbul umraniyede kirada oturuyorum evliyim pandemi nedeniyle issizim ek gelire ihtiyacim var. Paketleme isini istenilen surede yapabilir, anket isi yapabilirim

  21
  yorum beğen
 • Yıldız
  3 sene önce

  Evde paketleme işi istiyorum.Her ne iş olursa yaparım lütfen bana dönüş yapar mısınız?

  20
  yorum beğen
 • Gizem
  3 sene önce

  Geri dönüş yaparsaniz cok sevinirim.

  20
  yorum beğen
 • Gülsüm koç
  3 sene önce

  Ek iş istiyirum paketleme isi ne olur

  20
  yorum beğen
 • Tuğba
  3 sene önce

  Bana uygun olan işi yapmak istiyorum

  23
  yorum beğen
 • ZAHİDE
  3 sene önce

  Evden olan ne iş olursa istediğiniz kadar yapılır

  23
  yorum beğen
 • ZAHİDE
  3 sene önce

  Lütfen geri dönüş yapın cok ihtiyacım var

  22
  yorum beğen
 • ZAHİDE
  3 sene önce

  Lütfen geri dönüş yapın con ihtiyacım var

  20
  yorum beğen