arama


İstanbul Ev Temizliği Yaparak Para Kazanma

Ev temizliği yaparak para kazanma
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Muhammed Yusuf Şehitoğlu Muhammed Yusuf Şehitoğlu

Çalışan ailelerde ev temizliği her zaman için problem olur. Bu yüzden de ev temizliği yaparak para kazanma stratejisi uygulayanlar, yaşamın bu alanından faydalanarak ek kazanç elde edebiliyorlar. Özellikle elit kesimin yaşadığı ilçelerde bu işi daha rahat yapabilirsiniz.

Ev temizliği, gerekli bir bakım işidir ancak zaman zaman insanlar bunun için yeterince zaman ayıramazlar. İstanbul gibi bir yerde yaşayan insanların temizlik için ayıracakları zaman daha kısıtlı olduğundan özellikle bu bölgede yaşayanların daha fazla ev temizliği yapan kişilere ihtiyacı olur. Ancak bu işi yapmak istiyorsanız ilçe seçimi konusunda son derece dikkatli davranmanız gerekir. İstanbul’da ev temizliği yaparak para kazanma stratejisi için tercih edeceğiniz ilçeleri sizlere sunalım…

İstanbul ev temizliği yaparak para kazanma

Büyükçekmece Ev Temizliği

Büyükçekmece, Avrupa yakasının sonlarında kalan, elit kesimin yoğunlukta olduğu bir ilçedir. Sahil kısmı genellikle yazlıkçıların kaldıkları bölgedir ve sahile yakın yerlerde de genellikle çalışan kişilerin ikamet ettiği görülmektedir. Bu da ev temizliğine zaman ayırmayı zorlaştırmaktadır. Ek iş yaparak para kazanmak isteyen biri için Büyükçekmece ev temizliği önerilebilecek işlerin başında gelir. Buraya yakın bir çevrede oturuyorsanız, sosyal medya sitelerinden reklamınızı yapabilir ya da ev temizliği işi ilanı verilen siteleri takip edebilirsiniz. Ya da yazımızın altına yorum yaparak da iletişim bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Beylikdüzü Ev Temizliği

Her geçen gün daha da büyüyen ve gelişmeye devam eden Beylikdüzü de genel olarak elit tabakanın yaşadığı yerleşim yerlerinden biridir. Büyük apartmanlar, villalar ve yaşam alanında özellik sunan diğer yaşam alanlarıyla dolu olan Beylikdüzü’de ev temizliği yaparak para kazanabilirsiniz. Beylikdüzü ev temizliği iş ilanları için de yine sosyal medyanın gücünü kullanabilir ya da ilgili sitelerden ilanları inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: İnternetten Garantili Para Kazandıran İşler

Avcılar Ev Temizliği

Ev temizliği her insan için önemlidir. Yaşam alanının temiz kalması, hem sağlık açısından hem de kaliteli yaşam açısından son derece önemlidir. Avcılar ev temizliği de buna göre değerlendirilmesi gereken işlerden biridir. Burada oturanların genel bir bölümü gün içinde çalışan insanlar oldukları için evlerine yeteri kadar zaman ayıramazlar. Bunu değerlendirerek Avcılar ev temizliği yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bahçelievler Ev Temizliği

Avrupa yakasının modern ve elit kesimlerinden biri de Bahçelievler’dir. Burada çalışan sayısı bir hayli fazladır ve bu da ev temizliği yapmaya zamanın yetmemesine neden olmaktadır. Temizlik yaparak para kazanma fikri sizin için uygun ise Bahçelievler ev temizliği fikrini değerlendirebilirsiniz. Hem ek kazanç sağlamak hem de serbest çalışma saatlerine sahip olmak için değerlendirebileceğiniz bu işten de kazanç elde edebilirsiniz.

Bakırköy Ev Temizliği

Yapısı ve mimarisi ile Avrupa yakasının en gözde ilçelerinden biri olmayı başaran Bakırköy’de ev temizliği işleri en çok aranan işlerin başında gelir. Çünkü burada yaşayan insanların geneli, temizliğe zaman ayıramayacak kadar yoğundurlar. Dolayısıyla Bakırköy ev temizliği konusu, en çok aranan konuların başında gelmektedir. Eğer ek iş yaparak para kazanma gibi bir düşünceye sahip iseniz ve temizlik konusunda kendinize yeteri kadar güveniyorsanız, kesinlikle Bakırköy ev temizliği fikrini değerlendirmenizi öneririz.

İlginizi Çekebilir: En Çok Para Kazandıran İşler 2021

Merter Ev Temizliği

Ev temizliği işlerinin en çok arandığı semtlerden biri de Merter’dir. Merter, elit kesimin yaşadığı ve büyük iş adamlarının olduğu bir yerdir. Sadece ev temizliği değil buralarda ofis temizliği işi de yapabilirsiniz. Eğer iyi bir çevreniz varsa ve temizlik konusunda kendinize güveniyorsanız, evlere temizlik işi alabilirsiniz. Ev temizliği yaparak para kazanmak için öncelikle sosyal bir çevreye sahip olmanız gerekir ki bunun için en iyi alanın sosyal medya platformları olduğunu söylememiz gerekir. Merter ev ofis temizliği işi de bir kenarda notunuz olsun.

Mecidiyeköy Ev Temizliği

Hareketli ve bir o kadar enerjik bir ilçe olan Mecidiyeköy, yaşamın en hızlı aktığı yerlerden biridir. Çok sayıda büyük plaza ve ofislerin bulunduğu bu ilçede evlere ve ofislere temizlik işi yaparak para kazanabilirsiniz. Mecidiyeköy ev ve ofis temizliği işi almak için biraz daha tanınan ve güvenilen biri olmanız gerekir. Bunu sağlamak için öncelikle sosyal medya hesaplarınızı kurun ve ardından yaptığınız işlere dair paylaşımlar yaparak Mecidiyeköy ev temizliği, Mecidiyeköy etiketleri kullanarak etkileşimi arttırın.

Kadıköy Ev Temizliği

Anadolu yakasının en hızlı akan ve enerjisi ile şaşırtan ilçesi Kadıköy, yoğun iş yerlerinin bulunduğu bir ilçedir. Bununla birlikte genel olarak çalışan insanların yer aldığı Kadıköy’de ev temizliği yapmak gerçekten de güzel bir fikir ve para kazandıran bir iş olur. Kadıköy ev ofis temizliği işi almak için de yine sosyal medya hesaplarınızdan tanıtımınızı yapabilir ya da iş ilanları alan siteleri ziyaret ederek çıkan işleri takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Evden Çalışarak Para Kazandıran İş Fikirleri

Bostancı Ev Temizliği

Tarihi yapısı ve mimari güzelliği ile Anadolu yakasının en güzide ve en ferah ilçelerinden biri Bostancı’da ev temizliği işi yapmak, kesinlikle para kazandıran işler arasında yer alır. Elit kesimin yaşadığı Bostancı’da iş bulmak çok daha kolay olur. Ancak yine de sosyal çevrenizin iyi olması, referans sayınızın fazla olması da önemlidir. Bunun için öncelikle aracı siteleri değerlendirmenizi öneririz. Buralardan alacağınız işler, sizin için referans olur ve bundan sonrasında Bostancı ev temizliği işinde aranan kişi olursunuz, bu da size para kazandırır.

Üsküdar Ev Temizliği

Tarihi dokusu ve modern yaşamı ile Anadolu yakasının en gözde ilçelerinden biri olan Üsküdar, yoğun olarak çalışan insanların yaşadıkları bir yerdir. Bu da temizlik için yeteri kadar zamanlarının olmamasını etkilemektedir. Temizlik yaparak para kazanma fikrine sahip iseniz kesinlikle bu ilçeyi göz ardı etmemeniz gerekir. Üsküdar ev temizliği işi, gerçek anlamda para kazandırabilecek işlerden biridir. Yapmanız gereken tek şey önce bir çevre oluşturmak için eleman ilan sitelerinden iş almak olmalıdır.

İlginizi Çekebilir: Sermayesiz Para Kazandıran İş Fikirleri

Ev Temizliği İşleri Nereden Bulunur?

İnternet sitelerinin yaygın şekilde kullanılmaya başladığı günümüzde her alanda iş bulmak daha kolaydır. Büyük ilan siteleri başta olmak üzere sosyal medya sitelerinden ek iş ilanlarını takip ederek aradığınız türden bir işi kolaylıkla bulabilirsiniz. Ev temizliği işi yaparak para kazanmak için bu alanları değerlendirmenize ek olarak yazımızın altına yorum yaparak da iş bulma şansınızı arttırabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Atakan Albayrak
  2 sene önce

  Merhabalar herkese evde ek iş arayan ev hanımları öğrenci kardeşlerim bayan arkadaşlar lütfen mail adresime iletişim bilginizi bırakınız size en kısa sürede dönüş sağlanıcaktır hayırlı günler saygılar.

  13
  yorum beğen
 • Sultan doğan
  3 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim bilgi alabilirmiyim

  16
  yorum beğen
 • Hatice
  3 sene önce

  Evde paketleme işi istiyorum dönerseniz sevinirim

  17
  yorum beğen