arama

İstanbul Beykoz Kavacık Evde Ek İş ve Paketleme İlanları

Beykoz kavacık ek iş ilanları
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Muhammed Yusuf Şehitoğlu Muhammed Yusuf Şehitoğlu

Beykoz Kavacık evde ek iş ve paketleme ilanları, bu alanda en çok rağbet gören alanların başında gelmektedir. Evde balon paketleme, evde kürdan paketleme, evde boncuk işi gibi işlerin yoğunlukta olduğu Beykoz’da evden çalışarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ekonomik koşulların zora düştüğü bu dönemlerde evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı artmaya başladı. Özellikle tekstil ve sanayi alanında evlere ek iş veren firma sayısının fazlalaşması, evde ek iş yapmak isteyenlerin beklentilerini karşılamaya yetiyor. Beykoz evlere ek iş veren firmalar da sayıca kalabalık olduğu için değerlendirilmeye değer bir alan olduğunu belirtelim öncelikle. Peki, Beykoz’da evlere ek iş veren firma türleri nelerdir, en çok hangi işler veriliyor.

İlginizi Çekebilir: Ümraniyede Evlere Ek İş Veren Firmalar

Beykoz’da Evde Yapılabilecek Ek İşler

Beykoz evlere ek iş veren firmalar

Beykoz, Anadolu yakasının en sakin ilçelerinden biridir. Çok sayıda tekstil ve firmaların olduğu bu Beykoz’da evde ek iş yapmak için takip edilmesi gereken bazı fırsatlar bulunmaktadır. Bunları doğru şekilde değerlendirdiğinizde kesinlikle ek kazanç elde edebilirsiniz. Peki, Beykoz’da evden yapılabilecek işler nelerdir?

1- Beykoz Evde Maske Paketleme İşi

COVID-19 salgınının devam ettiği günümüzde maske kullanımı zorunludur. Maskeler, uzun süre kullanılmadığı için 1 veya 2 defalık kullanımdan sonra yenilenmeleri gerekiyor. Bu maske satışlarının artmasına neden oldu ki üretim alanında sürekli yeni firmalar oluşturulmaya başlandı. Beykoz evde maske paketleme işi bu anlamda kesinlikle değerlendirmeniz gereken işlerin başında gelmektedir. Maske paketleme işinden ne kadar kazanabilirsiniz? Firmanın size vereceği maske sayısına ve sizin paketlediğiniz sayıya göre alacağınız ödeme de değişir. Yani ne kadar çok maske paketleme yaparsanız kazancınız da o kadar artar.

2- Beykoz Evde Galoş Paketleme

Galoş; hastanelerde, hamamlarda, SPA salonlarında, spor salonlarında ve hijyen gerektiren tüm alanlarda kullanılması gereken bir parçadır. Hijyene önem verilen yerlerde galoş kullanımı zaruridir. Ancak pandemi döneminden sonra kullanımının daha da arttığını söylemek gerekir. Bu da evde ek iş yapmak için güzel bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Beykoz Kavacık evde galoş paketleme işi, kazanç sağlayabileceğiniz başka bir iş türüdür. Yine bunda da paketleme sayısına göre kazancınız artar ya da düşer.

İlginizi Çekebilir: Tuzla Evlere Ek İş Veren Firmalar

3- Beykoz Evde Cerrahi Eldiven Paketleme

Cerrahi eldivenler de son dönemlerde eskiye nazaran daha fazla kullanılmaya başladı. Özellikle korona virüs salgınından sonra insanların hijyen kurallarına daha fazla önem göstermesi, eldiven kullanımının artmasında büyük bir rol oynamaya başladı. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlere önerilebilecek işlerden biri de evde cerrahi eldiven paketleme işidir. Beykoz Kavacık evde eldiven paketleme işi ile en azından aylık masraflarınızı çıkartabilirsiniz. Tabi sayınız fazlaysa ya da pratikliğinize güveniyorsanız daha fazla para da kazanabilirsiniz.

4- Beykoz Evde Önlük Paketleme

Mutfak önlükleri, iş önlükleri ya da doktor önlükleri gibi birçok önlük türü bulunmaktadır. Bunların üretimi ve paketlenmesi genellikle tek bir önlüğe tek paket şeklinde olmaz. Bir pakette birden fazla önlük olur ve bunu yapmak da tekstil atölyelerine ek bir zaman kaybı yaratır. Bu nedenle tekstil firmaları, evde önlük paketleme işi vererek hem evden para kazanmak isteyenlere destek olurlar hem de personel maliyetini düşürürler. Beykoz evde önlük paketleme işi de bu minvalden incelendiğinde yapılabilecek işler arasına giriyor. Hem ek kazanç sağlamak hem de bunu yaparken kendinize göre bir çalışma saati oluşturmanız, ekonomik gücünüze destek sağlar. Beykoz Kavacık evde önlük paketleme işi almak için sosyal medya platformlarını takip edebilir ya da yazımızın altına yorum yazarak ilgili firmaların sizi bulmalarını sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Pendik Evlere Ek İş Veren Firmalar Ek İş İlanları

5- Beykoz Evde Bant Paketleme İşi

Birçok firma, kolilerini paketlemek için ya da kargolarını hazırlamak için bant kullanır. Bant tüketimi, ülkemizde en çok tüketilen araçlardan biridir. Bant üreticileri bu ihtiyacı karşılamak adına sürekli olarak aktif şekilde çalışırlar. Bu da evde ek iş yapmak isteyenler için güzel bir kazanç kapısına dönüşüyor. Beykoz evde bant paketleme işi, bu anlamda değerlendirilmesi gereken güzel iş fikirlerinden biridir. Paket sayısına göre para kazanmak hem mantıklı hem de zaman almadığı için değerlendirilebilecek işlerden biridir. Beykoz Kavacık evde bant paketleme işi için sosyal medya sitelerini takip edebilirsiniz.

6- Beykoz Evde Avize Süsleme İşi

Avize üreticileri tasarladıkları modelleri tamamlamak için hummalı bir şekilde çalışırlar. Öncesinden projelendirilen avizeler için gerekli objelerin yerleştirilmesi işini de evde ek iş yapan kişilere verirler. Anadolu yakasının en hareketli ilçelerinden biri olan Beykoz’da evde avize süsleme işi yaparak ek kazanç sağlayabilirsiniz. Evlere ek iş veren firmalar konusunda sosyal medya sitelerini takip ederek yeni iş tekliflerini görebilir, size uygun bir işi seçerek yapmaya başlayabilirsiniz. Evde avize süsleme işi kazancı, yapacağınız iş sayısına göre değiştiği için ne kadar seri olursanız o kadar daha fazla para kazanabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Evde Yapabileceğiniz ve Para Kazanabileceğiniz İşler

Evde Yaprak Sarma Yaparak Para Kazanın !

Bağcılar Evlere İş Veren Firmalar Bağcılar Evde Ek İş İlanları

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • Mariye
  3 hafta önce

  İşe çok ihtiyacım var

  3
  yorum beğen
 • Fatma
  1 ay önce

  Evde paketleme işi yapmakistiyorum cok ihtiyacim var

  7
  yorum beğen
 • arzu
  1 ay önce

  evde paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusunuz

  6
  yorum beğen
 • Fadime akdaş
  2 ay önce

  Beykoz cubukluda oturuyorum eve is almak istiyorum paketleme dikis her türlü yapabilirim yardimci olursanız sevirnirim

  5
  yorum beğen
 • Şüheda
  3 ay önce

  Merhaba bilgi verirmisiniz lutfen

  7
  yorum beğen
 • Seyit
  4 ay önce

  Evimde is yapmak ostiyorum

  7
  yorum beğen
 • Nejla Rüzgar Doğan
  4 ay önce

  Merhaba acil işe ihtiyacım var lütfen dönüş sağlarmısınız elim hızlıdır daha önce çok yaptım. Beykoz çubuklu

  6
  yorum beğen
 • Merve
  5 ay önce

  Ben Beykoz da oturyorum eve paketleme iş istiyorum çok rica ediyorum

  6
  yorum beğen
 • Elif arslanca
  7 ay önce

  Evde is yapmak icin

  13
  yorum beğen