arama


En İyi 8 Türk Gelir ve Satış Ortaklığı Programı Siteleri 2021

Gelir ve Satış Ortaklığı yaparak para kazanma
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Muhammed Yusuf Şehitoğlu Muhammed Yusuf Şehitoğlu

Gelir ve satış ortaklığı yaparak para kazanmak için yapmanız gereken tek şey yüksek ziyaretçiye sahip bir web sitesi kurmak ve doğru hedef kitlesini belirlemek olacaktır.

Para kazanmak için herkes başka bir çaba içerisine girer. Kimi ticaret yaparak para kazanır, kimi de ticaret yapmadan, ticaret üzerinden para kazanır. Yani diğer adıyla “afilliating” ile para kazanma.

Satış ortaklığı yaparak para kazanma da denilen bu işler, tamamen internet becerisine bağlı olarak kazancı düşen ya da artan bir iş modelidir. Eğer sisteminizi oturtur ve işin de hakkını verirseniz uyurken bile para kazanabilirsiniz. Peki, ama nereden ve nasıl başlamak gerekir diye merak ediyorsan, işte senin de ilgini çekebilecek, Türk gelir ve satış ortaklığı programı siteleri…

8 Türk Gelir ve Satış Ortaklığı Programı Siteleri

Gelir ve Satış Ortaklığı

Gelir ve satış ortaklığı programı siteleri, özellikle 2021 yılında daha fazla rağbet görmeye başlayan bir alan oldu. Tabi ki bunun en büyük nedeni, gelirin düşmesi, maliyetlerin artmasıdır. Buna karşın insanlar ek iş yapmak ya da işlerini değiştirerek daha fazla para kazanmak için satış ortaklığı programı siteleri üzerinde yoğunlaşmaya başladılar. Ben de sana bu konuda edindiğim fikirleri ve para kazanabileceğin en iti satış ortaklığı programı sitelerini sıralayacağım.

İlginizi Çekebilir: 2021’de En Çok Para Kazandıran İşler

1- Güzel Hosting

2008 yılından bu yana hosting hizmeti sunan Güzel Hosting, son dönemlerde geliştirdiği satış ortaklığı programı ile kullanıcılarına da para kazandırıyor. En iyi satış ortaklığı siteleri arasında yer alan Güzel Hosting’in koşullarını inceleyerek size uyması halinde afilliating yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

2- Admitad

Admitad ile satış ortaklığı yapan birçok büyük ziyaretçi kitlesine sahip web sitesi bulunmaktadır. 10 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de de bu hizmeti veren firma, büyük satış siteleri ile ortaklık yaparak, web site sahipleri ile büyük e-ticaret siteleri arasında bir köprü görevi görüyor. Afilliating alanında en çok bilinen bu firmadan da satış ortaklığı yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

3- GCM Partner Satış Ortaklığı

Ekonomi alanında ismini duyurmayı başaran GCM de satış ortaklığı / afilliating yaparak para kazanabileceğiniz sitelerden biridir. En iyi gelir ve satış ortaklığı programı siteleri arasında yer alan GCM partner koşullarını gözden geçirerek şartlarının uygun olması halinde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

4- Bionluk

En iyi gelir ortaklığı veren siteler arasında yer alan Bionluk, freelancer çalışanlar için bulunmaz bir nimet gibi. Burada birçok işi yapabilirsiniz. Grafik tasarım, makale editörlüğü, seslendirme ve daha birçok iş modelini buradan satışa sunabilirsiniz. Afilliating sistemleri arasında yer alan ve Türkiye’nin en iyi gelir ortaklığı veren siteler arasında yer alan Bionluk, yapacağınız işlerden komisyonunu alır, kalan parayı size verir.

İlginizi Çekebilir: MNG Kargo Bayiliği Nasıl Alınır?

5- Gittigidiyor Satış Ortaklığı

Gittigidiyor iş ortaklığı da Türkiye’nin en iyi gelir ortaklığı veren siteleri arasında yer almaktadır. Tabi Gittigidiyor ile anlaşma yapabilmek için bir web sitenizin olması gerekir. Yüksek ziyaretçisi olarak bir blog siteniz varsa bu işi kesinlikle değerlendirebilirsiniz. Tık başına 0,05 TL ile 0,15 TL arasında kazanç sağlayabileceğiniz Gittigidiyor satış ortaklığı ile ek kazanç elde edebilirsiniz.

6- Medikalize Satış Ortaklığı

Yine yüksek ziyaretçiye sahip web sitesi sahipleri için önerilebilecek bir satış ortaklığı modeli olan Medikalize, özellikle kozmetik, parfümeri satışı yaparak para kazanmak isteyenler için önerilebilecek satış ortaklığı sitelerinden biridir. Şartlarını gözden geçirerek kazancınızı ve nasıl katılabileceğinizi görebilirsiniz.

7- Odaklı Pazar Satış Ortaklığı

Afilliating sistemleri arasında yer alan Odaklı Pazar satış ortaklığı da yine değerlendirebileceğiniz sitelerden biridir. Türkiye’nin en iyi satış ortaklığı siteleri arasında yer alan bu fırsatı da güzel bir kara çevirebilirsiniz. Tabi yukarıdaki satış ortaklığı programı sitelerinde geçerli olan yüksek ziyaretçi kuralı, Odaklı Pazar satış ortaklığı için de geçerlidir.

8- ReklamAction

ReklamAction, biraz daha farklı modelde bir satış ortaklığı programı sitesidir. Admitad’da olduğu gibi bu programda da ürün satışı başına para kazanabileceğiniz bir sistemdir. Yüksek ziyaretçili bir bloğunuz varsa ve özellikle de belli bir alanda (nish) siteniz varsa daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Mesela bebek giyimi, bebek maması ya da tesettür giyim moda siteniz varsa ReklamAction, güzel kar bırakan bir satış ortaklığı olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Civil Bayiliği Nasıl Alınır?

Satış Ortaklığı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Satış ortaklığı yaparak para kazanabileceğiniz daha birçok site bulunmaktadır. Ancak hangisine girerseniz girin bazı kurallara uygun şekilde hareket etmeniz gerekir. Her satış ortaklığı programı sitesinin belirlediği özel şartları vardır. Ancak genel olarak işe başlamadan önce aşağıdaki detaylara dikkat etmeniz gerekir.

 • Web sitenizin yüksek ziyaretçi kitlesine sahip olması gerekir.
 • Sosyal medya hesabı üzerinden satış ortaklığı yapacaksanız hedef kitlenizi iyi belirlemeniz gerekir.
 • Bilmediğiniz satış ortaklığı programı sitelerine üye olmayın.
 • Satış ortaklığı yapmadan önce site hakkında ayrıntılı bilgi edinin.
 • Güvenilir satış ortaklığı programı sunan sitelerle anlaşın.
 • Eğer böyle bir hedefle web site kurmayı düşünüyorsanız nish (tek bir alan) üzerine bir site kurun.
 • Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanın.

Bunlara da Göz Atabilirsiniz

İnstagram’da Satış Ortaklığı Yaparak para Kazanma

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Youtuber Nasıl Olunur? 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI