arama


Dropshipping Xml Toptan Petshop Ürünleri Veren Firma Petzz Tedarik

Toptan Petshop Ürünleri
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Muhammed Yusuf Şehitoğlu Muhammed Yusuf Şehitoğlu

Petzz tedarik ile dilediğiniz yerden ürün stoku yapmadan ürün satışı yaparak para kazanabilirsiniz.

E-ticaret ile para kazanma yöntemleri arasında en çok değerlendirilen ve para kazandıran yöntemlerden biri Dropshipping yaparak para kazanmaktır. Pet ihtiyaçları ise günümüzde en çok rağbet gören alanlardan biridir.

Toptan Petshop Ürünleri

Toptan Petshop Ürünleri

Petshop işine girmeyi düşünüyorsanız, stok tutmadan Dropshipping yaparak para kazanabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük online petshop mağazası Petzzshop, yeni dönemde iş ortaklarını arayarak Pazar payını daha da büyütmeyi hedefliyor. Bu kapsamda hizmet sunan Petzz Tedarik, stok gerektirmeden satış yapmayı sunuyor.

Toptan petshop ürünlerinde piyasanın en uygun XML fiyatlarını veren firma, pet dropshopping ürünlerinde satış ortaklarını sunduğu cazip kampanyalarıyla da ayrıca müşteri memnuniyetine önem veriyor.

Hangi Ürünler Var?

Petzz Tedarik ile dropshipping yapmak için birçok alternatif ürün seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Kedi ürünleri, köpek ürünleri, mamalar, kedi ve köpek kıyafetleri, muhabbet kuşu ve diğer kafes kuşu ürünlerinin satışını yapabileceğiniz Petzz Tedarik ile kazanmaya bugün başlayabilirsiniz. Toptan petshop Xml bayilik almak için buraya tıklayın.

Toptan Kedi Ürünleri

Petzztedarik ile kedi sahiplerinin ihtiyaçlarını tedarik edebilirsiniz. Binlerce ürün seçeneği arasından ve farklı kategorilerden değerlendirebileceğiniz ürünler, hem kedi sahiplerinin ihtiyacını giderecek hem de size para kazandıracak.

Kedi maması, kedi kumu, kedi oyuncakları, kedi mama ve su kapları gibi birçok kategoriden ürünün yer aldığı Petzztedarik firmasında aradığınızdan çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Sıra Ürün Göz At
1 Mama ve Konserveler Tıklayın
2 Bakım ve Sağlık Tıklayın
3 Oyuncak ve Tasmalar Tıklayın
4 Seyahat ve Taşıma Çantaları Tıklayın
5 Aksesuar ve Kıyafetler Tıklayın
6 Kum ve Tuvalet Ürünleri Tıklayın
7 Tırmala Tahtası Tıklayın
8 Yataklar Tıklayın
9 Kapılar Tıklayın
10 Kafesler Tıklayın

Toptan Köpek Ürünleri

Türkiye ve dünyada evcil hayvan olarak en çok tercih edilen hayvanlar köpeklerdir. Köpek sahiplenenler, patili dostlarının ihtiyaçlarını doğrudan karşılamak durumundadır. Bu anlamda zengin ürün seçenekleri ile satış ortaklığı sunan Petzz Tedarik, birçok köpek ürününü bir arada bulunduran bir firmadır.

Geniş ürün yelpazesi içinden dilediğiniz kategoride XML ile ürün çekebileceğiniz Petzztedarik, bir yandan kazanmanızı sağlarken öte yandan pet sahiplerinin ihtiyacını sizin elinizle gidermektedir.

Sıra Ürün Göz At
1 Mama ve Konserveler Tıklayın
2 Bakım ve Sağlık Tıklayın
3 Eğitim Ürünleri Tıklayın
4 İsimlik ve Tasmalar Tıklayın
5 Kap ve Kafesler Tıklayın
6 Taşıma ve Seyahat Ürünleri Tıklayın
7 Ayakkabı Tıklayın
8 Yataklar Tıklayın
9 Klübeler Tıklayın
10 Aksesuarlar Tıklayın

Toptan Kuş Ürünleri

Muhabbet kuşu, papağan, Hint bülbülü ve birçok kafes kuşu da evcil hayvanlar kategorisinde yer alır ve çoğu kişi tarafından beslenir. Dropshopping alanında XML bayiliği veren Petzztedarik, binlerde kuş ürünü ile satış ortaklarını destekliyor. En kaliteli kuş yemi, kafesler, kuş bakım ürünleri, sağlık ürünleri, oyuncak ve aksesuarın yer aldığı bayilik sisteminden dilediğiniz kategorilere özel ürün seçimi yapabilirsiniz.

Sıra Ürün Göz At
1 Yemler Tıklayın
2 Ödüller Tıklayın
3 Bakım Ürünleri Tıklayın
4 Sağlık Ürünleri Tıklayın
5 Kafesler Tıklayın
6 Oyuncaklar Tıklayın
7 Aksesuarlar Tıklayın

Toptan Kemirgen Ürünleri

Evcil hayvanlar arasında sıklıkla tercih edilen bir diğer kategori ise kemirgen hayvanlardır. Sahiplenildikten sonra bu hayvanların da temel ihtiyaçlarının karşılanması gerekir. Stoksuz satış yaparak para kazanmak için kemirgen hayvan ürünlerini de değerlendirebilirsiniz.

Petzztedarik, binlerce ürün seçeneği ile satış ortaklarını destekleyen ve en uygun fiyatları sunan firmadır. Türkiye’nin en büyük online petshop mağazası ile satış ortaklığı yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sıra Ürün Göz At
1 Yemler Tıklayın
2 Ödüller Tıklayın
3 Bakım Ürünleri Tıklayın
4 Sağlık Ürünleri Tıklayın
5 Kafesler Tıklayın
6 Oyuncaklar Tıklayın
7 Aksesuarlar Tıklayın
8 Taşıma Çantası Tıklayın

Toptan Sürüngen Ürünleri

Türkiye’de evcil hayvan olarak beslenen sürüngenlerin bakımı, diğer petlere göre biraz daha dikkat gerektirir. Sağlık, beslenme ve diğer konularında en iyi sürüngen ürünleri ile bakımlarının yapılması gerekir.

Petzztedarik, bu alanda da satış ortaklarına sunduğu binlerce sürüngen ürünleri ile müşterilerin memnun kalmasını sağlamaktadır. Sürüngen yemleri, bakım ürünleri, yaşam alanları, ısıtıcılar, aksesuarlar gibi birçok ürün seçeneğini bu alanda değerlendirerek stoksuz para kazanma avantajına sahip olabilirsiniz.

Sıra Ürün Göz At
1 Yem Tıklayın
2 Bakım Ürünleri Tıklayın
3 Yaşam Alanları Tıklayın
4 Isıtıcılar Tıklayın
5 Aksesuarlar Tıklayın
6 Lambalar Tıklayın

Toptan Akvaryum Ürünleri

Petzztedarik ile sahip olabileceğiniz birçok ürün seçeneği var ve müşterilerinizin ihtiyacını doğrudan karşılayabilirsiniz. Toptan akvaryum ürünleri arasından yem, kafesler, yaşam alanları, aksesuar ve daha birçok ürün seçeneğini değerlendirerek satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Sıra Ürün Göz At
1 Akvaryumlar Tıklayın
2 Yemler Tıklayın
3 Sağlık Ürünleri Tıklayın
4 Filtre Malzemeleri Tıklayın
5 Filtreler Tıklayın
6 Motorlar Tıklayın
7 Bakım Ürünleri Tıklayın

Petzztedarik güvenilir mi?

Uzun süredir Türkiye’de online pet ürünleri satışı yapan www.petzzshop tarafından kurulan Petzztedarik, pet ihtiyaçları alanında en güvenilir isimlerden biridir. Toptan petshop ürünleri veren marka ile büyüme yolunda güvenilir bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Petzztedarik’ten nasıl ürün alabilirim?

Öncelikle sisteme üre olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemi için;

  • etzztedarik.com adresine giriş yapın.
  • Üye Ol butonuna tıklayın.
  • Bilgilerinizi girin.
  • Üyeliğinizi onaylayın.

Petzztedarik XML Nedir?

Petzztedarik, stoksuz satış yöntemi olarak değerlendirilebilir. Evinizde, ofisinizde ya da herhangi bir yerde ürün stoklamadan pet ürünleri satışı yapabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Petzztedarik, toptan petshop ürünleri veren bir firma olup web sitesini kuran kullanıcılarına herhangi bir stok tutmaya gerek bıraktırmadan ürün satışı imkanı tanır.

Petshop XML stoksuz satış nedir?

Stoksuz satış, herhangi bir ürün stoku tutmaya gerek kalmadan ürün satışı yapmaya denir. Petshop XML, bir web sitesine var olan hazır ürünleri tek seferde ekleyerek satışa açma işlemidir. Ürünler, sadece pet ihtiyaçlarından oluşur.

Petshop XML ile ne kadar kazanırım?

Satıştan kazanacağınız oran, aylık satış hacminize göre değişir. Bunun sitenizde SEO çalışması yaptırmanız, Google Adwords reklamı çıkartmanız gerekir. Yani reklam ve tanıtıma ayıracağınız bütçeye göre kazancınız artar.

Bayilik Veren Marketler

Getir Bayilik Başvuru Şartları

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI