arama


Getir Bayilik Başvuru Şartları Nelerdir, Başvuru Nasıl Yapılır?

Getir Bayilik Başvuru şartları
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Muhammed Yusuf Şehitoğlu Muhammed Yusuf Şehitoğlu

Getir bayilik başvurusu şartları, güncellenerek bayilik almak isteyenlere sunuldu. Getirilen yeni şartlara göre 500 bin TL sermaye ve daha önce bayilik tecrübesinin olması gerekmektedir.

Bayilik veren firmalar arasında en çok para kazandıran işlerin başında gelen Getir bayilik, sermaye gerektiren ancak buna karşın ciddi anlamda kar bırakan işlerin başında gelmektedir. Getir bayiliği ile ilgilenenler için özel olarak hazırladığımız bu yazımızda, getir bayilik başvurusu detayları, şartları ve başvuru adresleri hakkında ayrıntılı bilgilere yer vereceğiz.

Getir Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Getir Bayilik Başvurusu

Kısa sürede büyük başarılar yakalayarak önce Türkiye piyasasında adını duyuran Getir, daha sonra Hollanda’da açtığı bayisi ile daha bir dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Getir bayiliği de bu nedenle çok fazlasıyla sorgulanmaya başlanan ve merak edilen konuların başında gelmeye başladı.

Peki, getir bayiliği almak için ne yapmak gerekir, nerelere başvuru yapmak gerekir, getir bayiliği başvuru şartları nelerdir?

Getir, market ihtiyaçlarını hızlı şekilde insanlara ulaştırdığı ve buna ek olarak fiyatlarını daha uygun tuttuğu için daha fazla tercih ediliyor. Getir bayilik başvuru şartları arasında en çok dikkat edilen detay da aslında budur. Zamanında siparişlerin teslim edilmesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması gibi incelikler, getir bayilik başvuru şartları arasında yer almaktadır.

Daha önce bayilik tecrübesinin istenmesinin en büyük nedeni de müşteri ilişkilerinde ne denli tecrübeli olduğunu anlamak için istenmektedir.

Tecrübe ve Sermaye Şartı

Sermayesiz para kazandıran işler arasından birini seçmek elbette maliyetsiz bir şekilde işe başlamak içi yeterlidir. Ancak Getir bayiliği gibi bayilik veren yerler için sermaye şartı aranmaktadır. 500 bin TL sermaye ile bu işe girişebilirsiniz. Ancak bu da tek başına yeterli kabul edilmemektedir. Buna ek olarak tecrübe de aranan detaylardan biridir.

Getir bayilik başvurusu yapmayı düşünenlerin daha önce buna benzer bir iş deneyiminin olması şarttır. Hem müşteri memnuniyetini sağlamak hem de markaya zarar vermemek için getir bayilik başvuru şartları arasında “tecrübe” aranan şarttır.

Mali Koşullara Uygunluk

Getir bayilik başvurusu şartları arasında en dikkat çeken madde mali koşullara uygunluk şartıdır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi sermayeli iş fikirleri arasında yer alan getir bayiliği için öncelikle 500 Bin TL sermayenizin olması gerekmektedir.

Motokuryelerin olması, yeteri kadar mal stokunun yapılabilmesi, marketler ve diğer anlaşmalı kurumlarla iletişim halinde olmak gibi detaylar da yine getir bayilik başvurusu şartları arasında yer almaktadır.

Marka Değerine Uygun Olmak

Yeni bir iş fikri arayışı içerisinde iseniz ve yeteri kadar sermayeniz varsa getir bayiliği alabilirsiniz. Ancak başvuru yaparken marka değerine uygun bir potansiyelinizin olması önemlidir.

Bilindiği üzere kısa süre içinde büyümeyi başaran Getir, verdiği kaliteli hizmetleriyle ön plana çıkıyor. Haliyle bayilik isteyenlerden de marka değerine uygun olmak da aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Sicilin Temiz Olması

Büyük markalar, bayilik verirken başvuru yapan kişilerde en çok aradıkları şartlar arasına sicilin temiz olmasını da ekliyor. Çünkü bayiliğini yürüteceği markanın değerine zarar gelmesini engellemenin en önemli yolu da budur. Getir bayilik başvurusu yaparken sicilinizi göz önünde bulundurmanız ve buna göre başvuru yapmanız son derece önemli bir ayrıntıdır.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunan Getir, bayilik veririken de başvuru yapanlarda bu şartı aramaktadır. Çünkü müşterilerin memnun kalması, markanın ilerlemesi için etkili bir konudur. Getir bayilik başvurusu şartları arasında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet şartının eklenmesinin en büyük nedeni de budur.

Hızlı Hizmet Sunumu

Getir, müşterilerinin siparişlerini hızlı teslim etmesiyle öne çıkan bir isimdir. Segmentinde birçok ismin olmasına rağmen en çok tercih edilen markanın getir olmasının en büyük nedenlerinden biri de budur. Bu yüzden bayilik isteyenlerin bu şarta da uymaları gerekmektedir.

Hizmet Şehrine Uygunluk

81 ilde hizmet vermesine rağmen, İstanbul, İzmir ve Ankara gibi yerlerde hala ihtiyacın olduğunu söyleyebiliriz. Bu şehirlerden getir bayilik başvurusu yapabileceğiniz gibi başvuru yapacağınız il başka bir il ise buna göre bayilik kontenjanının dolu olup olmadığını araştırmanız gerekir. Çünkü her bölgeye verilen getir bayiliği sayısı belirlenmiştir.

Getir Kazancı Nasıl Hesaplanır?

Sermayeli iş fikirleri arasında yer alan Getir Bayiliği, para kazandıran işler arasında yer almaktadır. Her yerde motokuryelerini görmeye alıştığımız Getir’in kazancı nasıl hesaplanıyor peki?

Getir bayilik kazancı, siparişe göre hesaplanmaktadır. Buna göre 2021 Haziran ayında sipariş başına 4,99 TL sipariş teslimat ücreti verilmektedir. Kampanyalar dahilinde siparişlerden teslimat ücreti alınmadığı için günlük ortalama 3000 TL sipariş getirme ücreti kazanılmaktadır.

Getir Bayiliği Kazançlı mı?

Getir, günümüzün en popüler online market ağlarının başında gelir. Motokuryeleri ve büyük araçları ile 81 il ve yurtdışında hizmet sağlayan firma, bayilik usulü ile çalışmaktadır.

Getir bayiliği, son derece kazançlı bir iş modelidir. Ancak bu işe girmeyi düşünüyorsanız öncelikle lokasyonu iyi belirlemeniz gerekmektedir.

Kazanç hesaplama, alacağınız siparişlere bağlı olarak değişmektedir. Ancak gıda ağırlıklı bir firma olduğu için kazancının yüksek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Civil Bayilik Şartları Ve Başvuruları Tesettür Giyim Bayiliği Veren Firmalar

SSS

Getir bayiliği nasıl alınır?

Getir bayiliği için ne kadar sermaye gerekir?

Getir bayiliği almak için belirli bir sermaye miktarı şartı yoktur. Ancak, Getir'in belirlediği bazı şartları karşılamak ve yatırım yapmak gerekiyor.

Getir bayiliği ile nasıl para kazanılır?

Getir bayilikleri genellikle online market hizmeti sunan bir uygulama olarak tanımlanabilir. Bu nedenle, Getir bayiliği ile para kazanmak için uygulama üzerinden yapılan alışverişlerden elde edilen komisyonlar alınır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI