arama


Bayrampaşa Evlere Ek İş Veren Firmalar: Evde Ek iş İlanları

Bayrampaşa evlere ek iş verenler
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Muhammed Yusuf Şehitoğlu Muhammed Yusuf Şehitoğlu

Tekstil sektörünün yoğun olduğu Bayrampaşa evlere ek iş veren firmalar açısından en zengin yerlerin başında gelir. Evde boncuk dizimi, evde balon paketleme gibi işler ile evde zamanınızı değerlendirerek para kazanarak da ailenizin bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Bu yazımızda, Bayrampaşa’da evlere ek iş veren firmalar hakkında sizlere kapsamlı bilgiler sunacağız. Bu bilgiler doğrultusunda hareket ederek hem işinizi yapabilir hem de boş zamanlarınızı değerlendirerek para kazanabilirsiniz.

Bayrampaşa’da Evlere Ek İş

Bayrampaşa evlere ek iş veren firmalar

Yoğun bir ilçe olmasına ek olarak ev hanımlarının da yoğunlukta olduğu Bayrampaşa’ da evde otururken zamanınızı değerlendirmek ve aynı zamanda bu zamanı paraya çevirmek için ek iş yapabilirsiniz. Boncuk süsleme, mum paketleme, balon paketleme gibi ek işlerde çalışarak para kazanabilirsiniz.

Bayrampaşa evlere ek iş veren firmalar sayıca hem fazla oldukları hem de sektörün geniş olması açısından değerlendirilebilecek bir alandır. Evinizde otururken zamanınızı paraya dönüştürmek için ek iş veren firmalarla görüşebilirsiniz.

Bayrampaşa’da Evde Ne İşler Yapılır ?

 • Tekstil iplik temizleme işi
 • Tekstil kalite  kontrol işi
 • Çorap paketleme ve  çiftleme işi
 • Kokulu sabun  paketleme işi
 • Davetiye katlama zarflama işi
 • Boncuk dizme işi
 • Gelinlik  çiçeği hazırlama işi

İplik Temizleme İşi

Tekstil firmaları, eskiden “ortacı” olarak adlandırılan çırakları çalıştırırlardı. Şimdilerde de bu şekilde çalışmalar devam etse de maliyetlerin yükselmesi ile birlikte firmada çalıştırmak yerine evlere ek iş vererek bu tür işleri yaptırırlar. Bayrampaşa evlere ek iş vceren tekstil firmaları, iplik temizleme işi için iş yapacak kişinin çalışmasına göre para vermektedir.

Zaman almayan ve aynı zamanda gün içinde donanımlı bir şekilde çalıştığınızda, gayet iyi para kazanabileceğiniz tekstil iplik temizleme işi, evde ek iş yapmak isteyenler için önerilebilecek alternatifler arasında yer alır.

Kalite Kontrol işi

Kalite kontrol işi için de artık evlere ek iş verilmektedir. Bayrampaşa’da evlere ek iş veren firmalar, imal ettikleri ürünlerin kalite kontrol işlerini yapmak için bu alanda deneyimli olan freelancer kişileri tercih etmektedir.

Size gelen ürünleri kontrol ederek sökük ya da eksik bırakılan bölümleri varsa bunları işaretleyerek firmaya bilgi verirsiniz. Bu işten kazanacağınız para da yine alacağınız iş sayısına göre değişiklik gösterir.

Çorap Paketleme İşi

Tekstilin yoğun olduğu Bayrampaşa’da evlere ek veren firmalar arasında çorap fabrikaları da yer alır. Çorap fabrikaları ürettikleri çorapların paketlenmesi için evlere ek iş verirler.

Zamanınız yeteri kadar varsa ve el hızınıza güveniyorsanız, evde çorap paketleme işini deneyebilirsiniz. Evde çorap paketleme işinden kazanacağınız para da yapacağınız paket sayısına göre değişiklik gösterir.

Kokulu Sabun Paketleme İşi

Sabun firmaları, ürettikleri sabunların paketleme işi için ek bir personel tutmak istemezler. Bunun yerine evden para kazanmak isteyenlere kapılarını açarlar. Hem firmanın maliyet açısından yükü hafifler hem de daha fazla istihdam sağlanmış olur.

Bayrampaşa’da evlere ek iş veren firmalar arasında yer alan sabun firmaları, paketleme sayısına göre belirli bir ücret belirleyerek çalışanlarına haftalık ya da anlaşmaya bağlı olarak belirli periyotlarda ödeme yaparlar.

Davetiye Katlama

Düğün organizasyon ya da matbaacılar, hazırladıkları düğün davetiyelerinin zarflama ve katlama işini evde çalışan kadınlara vermeyi tercih ederler. Hem daha hızlı iş yetişmesi açısından hem de daha az maliyetle bu işi yaptırabildikleri için bu yöntemi denerler.

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerden iseniz ve el yeteneğinize de güveniyorsanız, Bayrampaşa’da evlere ek iş veren firmalarla görüşebilirsiniz. Davetiye katlama işinden kazanacağınız para, yapacağınız iş sayısına göre değişiklik gösterebilir.

Boncuk Dizme İşi

Evde çalışarak para kazanmak isteyenler için önerilebilecek en güzel işlerden biri de boncuk dizme işidir. Kadınların el becerileri bu alanda daha etkin olduğu için ek iş yaparak para kazanmak için değerlendirilebilir.

Bayrampaşa’da evlere ek iş veren firmalar arasında tekstilin yoğunlukta olması bu işin daha cazip ve etkin şekilde iş toplanmasını kolaylaştırmaktadır. Oturduğunuz semtin tekstil firmaları ile görüşerek evde boncuk dizme işi yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Gelinlik Çiçeği Hazırlama

Gelinlik firmaları siparişlerini daha erken sürede yetiştirmek için gelin çiçeği hazırlama işi için ek bir personel ile çalışmak yerine evlere ek iş verirler. Evlere ek iş veren gelinlik firmaları ile görüşerek bu iş hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Evde gelinlik çiçeği hazırlama işi yaptığınızda yapacağınız iş sayısına göre haftalık ya da aylık ödeme alırsınız. Firma ile anlaşarak ne kadar verdiklerini öğrenebilirsiniz.

Evlere Ek İş Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Bulunduğunuz çevrede evlere ek iş veren firmalar mutlaka vardır. Tekstil firmalarının birçoğunun üzerinde “Evde boncuk dizimi işi verilir” gibi ibareler görürsünüz. Buna ek olarak sosyal medya sitelerini takip ederek kendi çevrenizde olan firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Evde ek iş yapmak için sosyal medyanın gücünden de yararlanabilirsiniz. Geniş kadrolu bir ekibiniz varsa buna yönelik reklam çalışmaları yapabilir, sosyal medya üzerinden Bayrampaşa’da evlere ek iş veren firmalarla görüşerek yapabileceğiniz işleri sunabilir böylelikle firmadan iş alabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI