arama


Makale Yazarak Para Kazanmak

Makale yazarak Para Kazanmak
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

MAKALE YAZARAK PARA KAZANMAK

Çalışmayan kadınların büyük bir kısmının en önemli sorunu kendi parasını kazanamıyor olmaktır. Bazıları kendi tercihleri doğrultusunda çalışmak istemiyor, bazıları ise çocukların sorumluluğu ve evin sorumluluğunun yanında iş hayatının ağır yükünü kaldıramama endişesi taşıdıkları için çalışmayı tercih etmiyor. Ama öyle kadınlar var ki, çalışmadıkları halde aile bütçesine katkı sağlamak için çırpınıp dururlar ve sürekli evde yapabilecekleri bir iş imkanı arayışı içindedirler. Ailesine olan sorumluluklarını ihmal etmeden aile bütçesine katkı sağlamak isteyen kadınlar için her geçen gün alternatif seçenekler oluşmaktadır. Bu seçeneklerden bir tanesi son dönemlerde oldukça popüler hale gelen makale yazarlığı yaparak para kazanmaktır.

Değişen yaşam şartları ve ilerleyen teknolojik koşullar sayesinde günümüzde birçok iş internet üzerinden yapılmaktadır. Bütün işlerin İnternet ortamında yapıldığı günümüzde milyonlarca internet sitesi faaliyet göstermektedir. İnternet sitesi sahipleri iş yoğunlukları nedeniyle, site içeriklerini hazırlamak için çoğu zaman yeterli vakti bulamamaktadırlar. Makale yazmak isteyen kişiler ile internet sitesi sahiplerini buluşturan internet siteleri mevcuttur. Makale yazarlığı yapmak istediğiniz siteye ücretsiz bir şekilde üye olup siteler için içerik hazırlanabilir. Bu içerikler her konuda olabilmektedir. Sağlık, ekonomi, spor, güncel, yemek, moda aklınıza gelebilecek her türlü konu hakkında içerikler hazırlayabilirsiniz. Makale yazarak iki farklı şekilde para kazanılabilir, konuyu kendiniz seçip makaleyi yazıp satışa sunabilirsiniz ya da internet sitesi sahiplerinin vermiş olduğu konulara teklif vererek makale siparişi alabilirsiniz. Yazmış olduğunuz makalelerden kazanacağımız ücret kelime sayısı ile doğru orantılıdır. Hemen hemen bütün makale sitelerinde ücretlendirme 100 kelime karşılığı ortalama 2 TL üzerinden hesaplanmaktadır. Günlük 1000 kelimelik makale yazıp sattığınızı düşünürsek kazancınız bir günde 20 TL olacaktır.

Makale yazarak Para KazanmakBu kadar basit bir iş gibi görünen makale yazarlığının zor tarafları elbette vardır. İyi bir makale yazarı olabilmek için öncelikle çok fazla kitap okuyan bir insan olmalısınız, araştırmacı bir kişiliğin olması ile makale içerikleriniz oldukça güzel hale gelecektir, olmazsa olmaz şartlardan bir tanesi etkili bir yazı yazma yeteneğine sahip olmak gereklidir. Makale yazarlığı yapmak için hiçbir ücret ödemeye gerek yoktur. Gerekli olan tek şey bir bilgisayar ve internet bağlantısı bu kadar kolay.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • mert
  4 sene önce

  makale yazabilirim hızlı şekilde

  30
  yorum beğen
 • Brazilian Records
  4 sene önce

  Hi, my name is Victor and I’m a brazilian professional graphic designer and
  illustrator. I love to work creating concert
  posters for independent bands and artists. …

  31
  yorum beğen
 • dilan deniz
  4 sene önce

  toplu iş aldım sayenizde çok teşekkürler bir firmanın tüm makale işlerini ben yapıyorum

  30
  yorum beğen
 • Ersin
  5 sene önce

  Uygun fiyata makale hizmeti veriyorum…
  Mail adresimden ulaşabilirsiniz erkan0651@hotmail.com

  33
  yorum beğen