arama


 Ev Hanımları İçin Ek İş Fikirleri

baynlar için
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

 EV HANIMLARI İÇİN EK İŞ FİKİRLERİ

Evde oturduğunuz yerde para kazanmaya ne dersiniz? Eğlenceli aynı zamanda rahat bir iş istiyorsanız sizin için derlediğimiz ek işlere göz atabilirsiniz. İşte ev hanımların kolaylıkla yapabileceği iş fikirleri.

 

*Çay Paketleme İşi

Çay paketleme işi yaparak ayda 1,500 Tl kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece istenilen kilogramda çay tartıp paketlere koyup paketlerin ağzını kapatmaktır. Çay paketleme işi genelde çay yetişen şehirlerde ve yakın şehirlerde yapılmaktadır. Karadeniz bölgesinde bir şehirde ikamet ediyorsanız çay paketleme işi tam size göre. Diğer ek işlere oranla daha fazla para kazanıldığı bilinmelidir.

 

 *Etiket İşi 

Oldukça basit olan etiket işi kısa sürede yapılabilen basit işlerden biridir. Verilen ürünün üzerine yapıştırılması veya takılması gereken etiketler sizlere firma tarafından gönderiliyor siz örnek ürüne bakarak etiketi nasıl eklemeniz gerektiğini öğrenerek yapıyorsunuz. Ancak etiket işi diğer işler gibi çok fazla para kazandırmıyor. Daha doğrusu minik minik etiketler zamanın çabucak bitmesine neden oluyor. 100 etiket başına kimi firma 15 Tl verirken kimi firma 100 etiket başına 11 Tl veriyor. Görüldüğü gibi parası oldukça düşük.

 

*Mantı Yaparak Para Kazanmak

Mantı yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Malzemeleri kendiniz alıp yapabilirsiniz ancak kimi firmalar bütün malzemeyi size göndererek sadece yapmanızı istiyor. Mantı adet sayısına göre ücret verilmektedir.

 

*Teraryum Yapma İşi

Minik minik minyatür bahçeler hazırlayarak hem eğlenebilir hem de para kazanabilirsiniz. Örnek teraryuma bakarak nasıl yapıldığı hakkında fikir sahibi oluyor ve aynı şekilde yapıyorsunuz. Bu şekilde teraryum başı ücret alıyorsunuz. Biraz uğraştırıcı olan bu iş el becerisi istemekte aynı zamanda sabır istemektedir. El becerinize güveniyor ve hızlı şekilde para kazanmak istiyorsanız teraryum yaparak para kazanabilirsiniz.

 

 *Toka Paketleme İşi 

Çocuklar için sıklıkla aldığımız rengarenk tokaları, paketleyerek para kazanmaya ne dersiniz? Bu ek iş sıklıkla tercih edilmekte. Herhangi bir sorun teşkil etmediği için ve iyi derecede para kazandırdığı için tercih ediliyor. Siz de sıcacık çayınızı yanınıza alarak televizyonun karşısına geçerek hem çalışabilir hem de dizinizi seyredebilirsiniz. Ev ortamının sağlamış olduğu rahatlıkla huzurlu şekilde bol miktarda ek gelir elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Ersin
  5 sene önce

  Makale yazdırmak isteyenler erkan0651@hotmail.com adresimden bana ulaşabilir…

  24
  yorum beğen
 • Büşra
  5 sene önce

  Evde paketleme işi yapıyorum ve ayda 700 TL kazaniyorum. Güzel iş doğrusu .

  31
  yorum beğen