arama


Getir Bayilik Başvurusu Ve Ücreti

Getir Bayilik Başvurusu Ve Ücreti
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Rengin Türker Rengin Türker

Getir, son zamanlarda oldukça isminden bahsettiren bir online market uygulamasıdır. Tek tuşla evinizdeki bütün eksikleri sipariş edebilirsiniz. Verdiğiniz siparişler en geç 30 dakika içerisinde size ulaşır.

Getir Bayilik Başvurusu Ve Ücreti

Günümüzde sanal market uygulamaları oldukça artmış durumdadır. Sanal marketler insanların işlerini kolaylaştırdığı gibi, yemek yapacağınız anda evde eksik olan malzemeyi, markete gitmenize gerek kalmadan, ayağınıza kadar gelmesine yardımcı olan bir alışveriş sistemidir.

Online/Sanal Market Nedir?

Özellikle içerisinde olduğumuz pandemi sürecinde, insanların istediği her an güvenli bir şekilde alışveriş yapmasın yardımcı olan, markete çıkmaya üşenenlerin, daha yeni marketten gelip eksik malzeme alanların sıkça kullandığı bir alışveriş sistemidir.

İlginizi çekebilir. Az Sermayeli Girişimciler İçin İş Fikirleri

Bu sistemde çalışan ve oturduğunuz muhite servis yapan bütün sanal marketlerin bu hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yalnız, sanal market alışverişi yapmak istiyorsanız bilmeniz gerekir ki, ödemenizi sanal olarak ödeyebilirsiniz. Yani kapıda nakit ödeme seçeneğiniz bulunmamaktadır. Kredi kartınızdan ya da banka kartınızdan ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz

Getir Nedir?

Getir Nedir?

2015 yılında sadece İstanbul’da faaliyete geçen Getir, şuan 24 şehirde hizmet sunmaktadır. Özellikle Covid-19 salgını döneminde insanların sıklıkla kullandığı Getir, gün ilerledikçe büyümeye ve yayılmaya devam ediyor.

İlginizi çekebilir. En Çok Para Kazandıran İşler

Getir bir mobil uygulamadır. Mobil uygulamayı indirdikten sonra, üye olmanız gerekir. Üye işleminizi tamamladıktan sonra, Getir uygulamasının size sunduğu ürünleri görebilirsiniz. İçerisinde meyveden sebzeye, sıcak içecekten soğuk içeceğe, dondurmadan cipse, gazeteden dergiye birçok ürüne ulaşabilirsiniz.

Başlarda sadece market olarak başlayan Getir, şuanda başka hizmetlerde sunmaktadır. Gelin o diğer hizmetleri birlikte ele alalım.

Getir Su Nedir?

Getir Su Nedir?

Genel olarak standart su bayileri ile aynı mantıkla işletilmektedir. Getir uygulaması içinden su talebinde bulunan işletme ve konutlara su ulaştırılarak gelir elde edilmesini kapsıyor.

İlginizi çekebilir. Girişimci Olmak

Getir Su için ayrıca bir bayilik başvurusunda bulunulabiliyor. Özellikle su satışı yapan işletmelerin bu bayilik modeline başvuruda bulunmasını mutlaka öneriyoruz. Getir su bayileri sipariş başına 3 TL ile 10 TL arasında gelir elde etmektedir. Yaz aylarında potansiyeli yüksek bir işletmenin günlük sipariş oranı 200’ün üzerine dahi çıkabilmektedir.

Getir Yemek Nedir?

Getir Yemek Nedir?

Getir uygulamasının içerisinde bulunan Getir yemek, diğer yemek sipariş uygulamalarına rakip durumda diyebiliriz. Getir yemekteki asıl mantık, semtinizin civarlarında bulunan ve Getir  yemekle anlaşmalı olan cafe ve restoranlardan yemek siparişi vermenizi sağlar. Getir uygulamasını diğer uygulamalardan farklı tutan özelliği ise daha hızlı olmasıdır.

Getir Büyük Nedir?

Getir Büyük Nedir?

Getir Büyük, şu an için sadece İstanbul’un belirli bölgelerinde hizmet veren ve Getir’e göre çok daha fazla ürün çeşidini bünyesinde barındıran Getir’in minimum 50 TL ve üzeri siparişleri için açtığı bir hizmet modelidir.

Getir Büyük Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Getir Büyük bayilik almanın avantajı aslında Getir bayiliğine göre biraz daha fazla diyebiliriz. Ürünlerde verilen kampanyalar çoğunlukla yüksek sepet tutarı için geçerli oluyor ve bu nedenle sepet tutarı da yüksek oluyor. Getir’in kazanç sisteminde de sepet tutarı üzerinden verilen komisyonlar da olduğundan Getir Büyük bayiliği biraz daha değerli diyebilir. Ancak tabii ki Getir Büyük için biraz daha büyük bir depo tutmanız gerekecek ve maliyet planınız biraz daha farklı olabilir.

İlginizi çekebilir. Müzik Dinleyerek Para Kazanmak İster Misiniz?

Getir Büyük bayilik başvurusu için de Getir’in bayilik başvurusu yapılan başvuru sayfasından ilgilendiğiniz Getir bayilik modeli seçiminde ilk tercih olan Getir Büyük seçimi yaparak, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Getir Bayilik Şartları Nelerdir?

Getir Bayilik Şartları Nelerdir?

Getir bayilik şartları için belirli kriterler verilmemiş olsa da müşteri memnuniyetini ilk önceliği olarak alan firmanın bayilik için de beklentisi de bu yönde olacaktır. Getir bayilik koşulları için alttaki maddeleri inceleyebilirsiniz.

 1. En az 500.000 TL ve üzeri bir yatırımınızın olması gerekmektedir.
 2. Daha önce bayilik hizmeti vermiş olmanız avantaj olarak sayılır.
 3. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli şehirlerinde hizmet vermek gerekmektedir.
 4. Başka bir işinizin olmaması sadece bu iş ile ilgilenmeniz için size avantaj sağlar.
 5. İşinizi kendiniz veya ortağınızla birlikte yönetmeniz ekip kurma için avantaj sağlar.
 6. Ticari sicilinizin temiz olması bayilik için önemli kriter taşır.
 7. Ayrıca farklı bir Getir bayisinin size referans olması büyük bir avantajdır.

Getir Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bayilik başvurusu için Getir’in internet sitesi üzerinde bulunan bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Bu formu ön başvuru formu olarak düşünüp ona göre doldurursanız, şirket size olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapıyor. Bayilik taleplerini toplu olarak değerlendirip yine toplu olarak başvurulara dönüş yapıyorlar.

İlginizi çekebilir. En Güzel 6 Ek İş Fikri

Getir Bayilik Kazancı Nedir?

Getir Bayilik Kazancı Nedir?

Getir bayilik kazancı için öncelikli gelir kalemlerinden birisi siparişi getirme ücreti olarak öne çıkıyor. Sipariş başına 2021 Haziran ayı itibariye 4,99 TL alan Getir’in normal bir bayisi günlük olarak bu dönemde 500-700 civarı sipariş teslim ediyor.

Getir bayilerinin kazanç sisteminde hem teslim edilen ürün adedine göre ödeme yapılırken hem de teslim edilen siparişin tutarı oranında bir ücret bayinin hesabına işlenir.

İlginizi çekebilir. Doğru İşi Bulabilmek İçin 10 İpucu

Getir franchise almak ve Getir şubesi açmak kazançlı bir iş gibi gözükse de kazanç dışında aynı zamanda hem Getir franchise bedeli hem de aylık standart giderlerle birlikte hesaplamak daha doğru olacaktır.

Getir Bayilik Ne Kadar Kazandırır?

Çeşitli kampanyalar ile her siparişten teslimat ücreti alınmadığı düşünüldüğünde dahi günde sadece 2 bin TL – 4 bin TL civarı getirme ücretinden kazanılmakta. Bunun dışında ortalama sepet tutarından da %5 – %15 kadar bayi kar etmektedir.

Getir Bayilik Avantajlı mıdır?

Getir ülkemizin son dönemde en hızlı büyüyen markaları arasında yer almayı başardı. Firma kısa sürede ciddi bir büyüme elde ederek yatırımcı ve girişimcilerin dikkatini çekmiş durumda. İnsanlara zamandan tasarruf ettiren ve uygun olan her adrese hizmet sağlayabilen Getir, insanların sııkça kullandığı bir uygulamadır. İçerisinde bulunduğumuz pandemi döneminin de etkisi ile gittikçe büyüyen Getir, sermaye ile iş yapmak isteyenler için oldukça mantıklı bir iştir.

Getir Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

İlgili internet sitesinden başvuru formunu doldurarak, başvurunuzu sağlayabilirsiniz.

Getir Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?

Getir su bayiliği kazancı Getir’in online market siparişlerine göre biraz daha farklılık gösterir. Burada sepet tutarı çok fazla değişkenlik göstermediği için Getir su bayilerinin kazanç modeli de teslimat yapılan ürün üzerinden devam eder. Teslim edilen depozitosuz her su teslimatı için 3 TL ödeme yapılır.

Getir Bayilik Ücreti Nedir?

Getir Bayilik Ücreti Nedir?

Getir bayilik ücreti olarak en az 500.000 TL civarı bir yatırım istemektedir. Ancak kurucusu Nazım Salur Getir bayilik bedeli olarak ortalama 750 bin TL ile 1 Milyon TL arasında değiştiğini söylemektedir.

Getir franchise bedeli 2020 yılında en az 400 bin TL’den başlarken bu rakam 2021 yılında en düşük 500 bin TL olarak güncellenmiştir. Getir franchise bedeli olarak ilk etapta ödeyeceğiniz 500 bin TL yatırım bedelini çalışma planınıza ve dağıtım yapacağınız semtin sipariş ortalamasına göre yaklaşık 24 ayda çıkartabilirsiniz.

Getir Bayilik Fiyatları Nedir?

Getir bayilik başvurusu sırasında da 500.000 TL, 750.000 TL, 1.250.000 TL ve 2.000.000 TL ve üzeri olarak sizden yapabileceğiniz yatırım tutarını istemektedir.

SSS

Getir ne kadar kazanıyor?

Türkiye'nin en büyük online marketi Getir, 2019 yılında satışlardan 120 milyon dolar gelir elde ettiği, verilerde belirlendi. 2020'den sonra Pandemi döneminin yaşanması ile birlikte bu gelirin çok daha yükseldiği biliniyor.

Getir bayilik veriyor mu?

Getir, mağazası olmayan ya da yakın çevrede olmayan yerlerde bayilik vermektedir. Bayilik şartlarını Getir'in resmi web sitesinden bulabilirsiniz.

Getir Nasıl Abone Olunur?

Getir'e abone olmak için pp Store'dan, Android Google Play'den ve Huawei App Gallery'den ücretsiz olarak Geti uygulaması indirerek abone olabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI