arama


Evde İş İmkanı: Fotoğraf Çerçevesi Yaparak Para Kazanma

fotoğraf çerçevesi yaparak para kazanma
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Muhammed Yusuf Şehitoğlu Muhammed Yusuf Şehitoğlu

Para kazanma sanatının iş alanlarından evlere taşınması ile birlikte yeni iş fikirleri, para kazandıran işler, ek iş fikirleri, az sermaye ile yapılabilecek işler de artık yoğun bir şekilde aranmaya başladı. Evde fotoğraf çerçevesi yaparak para kazanma da hem az sermaye ile para kazandıran işler arasına girdi hem de hobi amaçlı güzel bir şeyler yapmak isteyenler için güzel bir fikir oldu.

Evde Fotoğraf Çerçevesi Nasıl Yapılır?

fotoğraf çerçevesi yaparak para kazanma

Aslında biraz düşünmek biraz da harekete geçmek her şey için yeterlidir. Evde resim çerçevesi yaparak para kazanmak için çok da büyük bir sermayeye ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Bir yapıştırıcı, birkaç geri dönüşüm kutusu ve biraz da boya her şeyi çözer.

Bu iş için örgün bir eğitime de ihtiyaç yoktur. Biraz fikir yürütmek biraz da başkalarından fikir alma kesinlikle bu işi öğrenmeye yeter. Zaten Youtube gibi kanallarda aradığınız işin nasıl yapılacağı ile ilgili fikirleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Mesela Hilalce kanalında evde fotoğraf çerçevesi nasıl yapılır konusunda detaylı fikirler edinebilirsiniz.

Fotoğraf Çerçevesi İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Yukarıda da söylediğim gibi bu işi yapmak için büyük sermayelere ihtiyacınız olmayacak. Küçük taş parçaları, birkaç karton parçası ve bir de yapıştırıcı ile boyayı yan yana getirdiğinizde her şey için hazır sayılırsınız.

Fotoğraf Çerçevesi Nasıl Yapılır?

 1. Öncelikle fotoğraf çerçevesi için gerekli ölçüleri belirlemeniz gerekir. Yani hangi boydaki fotoğraflar için yapacağınız önemli. Bunu da anlamanın tek yolu fotoğrafın ölçüsünü almak olacak.
 2. Daha sonra bir karton parçasını doğru şekilde parçalara bölün. Arkası ve önü ne şekilde olacak, kenarlarına bombe koyacak mısınız ya da başka bir süs efekti verecek misiniz bunu hesaplayın.
 3. Yapıştırıcı ile öncelikle kartonu birleştirin, daha sonra süslemek için kullanacağınız nesne ne olacaksa onu belirleyin. Bence mucur taşları gayet şık duruyor.
 4. Taşlarınızı yapıştırıcı yardımı ile çerçevenin etrafına serpiştirin ama boşluk kalmamasına dikkat edin.
 5. Daha sonra taşları ve kargonu boyayarak fotoğraf çerçevesini hazır hale getirebilirsiniz.

Fotoğraf Çerçevesi Yaparak Para Nasıl Kazanılır?

Yapacağınız iş ne olursa olsun aslında satış yapmak için elinizde bazı imkanların olması gerekir. Mesela geniş bir çevre, takipçi sayısı yüksek bir sosyal medya hesabınızın olması gerekir. Eğer işi daha da ileriye taşımak istiyorsanız, Trendyol’dan ürün satarak para kazanabilirsiniz. Trendyol’da satış nasıl yapılır bilmiyorsanız buraya tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Evde Fotoğraf Çerçevesi Yaparak Aylık Ne Kadar Kazanabilirim?

Her insan çocuğunuzun resmini ofisine koymak ister ya da eşiyle özel bir resminin güzel bir fotoğraf çerçevesinde olmasını ister. İş size kalmış yani. Eğer iyi bir reklam yaparsanız, sosyal medyanın gücünden yararlanırsanız biraz da fikir yürüterek değişik Pazar yerlerine kendinizi atabilirseniz kesinlikle aylık kazancınız daha yüksek olacaktır. Sermayesi çok az olmasına rağmen evde resim çerçevesi yaparak aylık 2000-3000 TL arasında bir para kazanabilirsiniz. Az sermaye ile yapılabilecek işler arasında kesinlikle el yeteneği olanlar için önerilebilecek en iyi işlerden biri olduğunu söyleyebilirim.

Evden Çalışarak Para Kazanma

Ekonominin genel olarak düşüşe geçmesi insanların yeni iş arayışlarına girme zorunluluğunu getirdi. Özellikle çocuklu anneler ve dışarıda çalışma imkanı bulunmayan kadın ve erkekler, evde çalışarak para kazanma yoluna girebilirler. Evden çalışarak para kazanılabilecek birçok iş fikrini paylaştığımız sitemizin konularını incelediğinizde elinizin yatkın olduğu ve yapabileceğiniz çok sayıda işin olduğunu göreceksiniz. Sadece sabır ve pes etmeden istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam ederseniz her şeyin çözüleceğini düşünüyorum.

Evde Fotoğraf Çerçevesi Yapımı Videosu

Aşağıda sizlere sunduğum videoyu izleyerek resim çerçevesinin nasıl yapıldığını kolaylıkla görebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Aslı
  2 sene önce

  Evde iş yapmak istiyorum

  15
  yorum beğen
 • Aslı
  2 sene önce

  Iş almak istiyorum

  16
  yorum beğen
 • Ferhat
  2 sene önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum

  18
  yorum beğen