arama


Sermayesiz Açabileceğiniz İş Fikirleri

Sermayesiz Açabileceğiniz İş Fikirleri
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

Küçük ve sermayesiz iş fikri arıyorsanız, aşağıda liste liste verilmiş iş fikirlerine bakabilir ve ek iş fikirleri adı altında güzel, para gerektirmeyen işleri seçebilirsiniz. Ayrıca, yeni eklenen ve daha önce görmediğiniz iş fikirlerini de deneyebilir, kendinize ait küçük işletmelerinizi oluşturabilirsiniz.

 

Sermayesiz Açabileceğiniz İş Fikirleri

Sermayesiz iş fikirleri, açabileceğiniz ve oluşturabileceğiniz en karlı iş modellerini içermektedir. Bu iş fikirleri sayesinde, bütçe gerekmeden iş yerlerinizi veya iş için kullanabileceğiniz evlerinizi hazırlayabilirsiniz.

 

Bazı iş fikirleri;

 • Oto Yıkama Aparatı Açmak
 • Otopark Alanı Kiralamak
 • Bilgisayar Parçaları Satmak
 • E-Ticaret Dükkanı Açmak
 • Modem İmalatı Yapmak
 • Saat ve Aksesuar Dükkanı Açmak
 • Küçük-Büyük Naylon Satmak

Diğer ayrıntılı iş fikirleri;

 

Yastık Restorasyonu

Ev hanımlarının çoğu tüy yastık ve battaniyeleri tercih eder. Zamanla, tüylerin sıkışması ve bakterilerin yayılması nedeniyle temizlenmeli ve sıraya konmaları gerekmektedir. Bu yüzden sadece niş bir alan olan yastık temizleme işini yapabilirsiniz.

 

Tırnak Salonu Açmak

Manikürcü hizmetleri, kuaför gibi, her zaman ilgili olacaktır. Çoğu kadın; güzel, bakımlı tırnaklar ister. Buna göre, haftada bir kez bir tırnak salonunu ziyaret ederler veya eve bir manikürcü çağırırlar. Bu yüzden, bu iş fikrini uygulayabilir ve günlük 200 ila 400 TL arasında bir rakam kazanabilirsiniz.

 

Fotoğraf Stüdyosu Oluşturmak

Bir stüdyo olmadan başlayabilirsiniz. Başlamak için, kendi foto kapağınıza ve güzel fotoğraflar çekmek için sağlam bir fotoğraf makinesine ihtiyaç duyabilirsiniz. Birçok fotoğraf stüdyosu (ve hatta mankenlik ajansı) kurucuları tarafından fotoğraf tutkusu ile başladı. En azından düğün fotoğrafçılığı için her zaman bir talep olacaktır. O zaman, herhangi bir alanı seçebilir ve kendinizi veya şirketinizi belirli bir alanda uzman olarak tanıtabilirsiniz (örneğin, hayvanların profesyonel fotoğrafı gibi özel bir yönde iş fikri oluşturabilirsiniz).

 

Halı Yıkama Merkezi

Bir temizlik firmasından önemli bir farkı olan ayrı bir niş dalı diyebiliriz. Genellikle bu hizmet, oto yıkama merkezleri gibi aynı mantıkla çalışmaktadır. Ayrıca, günlük kazancı da oldukça yüksek diyebiliriz. Tabii, büyük şehirde yaşıyorsanız…

 

Bloglama Yapmak

Prensip olarak blog yazmak bir işletmeyi geliştirmek için en iyi araçtır. Bununla birlikte, birçok blog; bir veya başka bir hobiye adanmıştır. Hobinizi tanımlayarak veya ilginç bilgiler paylaşarak, okuyucu kitlesi oluşturabilirsiniz. Doğru tanıtım ile blogunuz, markaların veya diğer özel sitelerin birlikte çalışmak isteyeceği tam teşekküllü bir bilgi platformu haline gelebilir.

 

Çevrimiçi Sekreterlik Yapmak

Evden ayrılmadan sağlanabilen çok uygun bir hizmet olan sekreterlik, bir yönetici veya yöneticinin baş asistanıdır. Bu alanda bir işletme kurmak için sürekli olarak iletişimde kalmak ve hızlı bir şekilde gezinmenize ve talep üzerine gerekli tüm bilgileri sağlamanıza yardımcı olacak bazı yazılım ürünlerine sahip olmak yeterlidir.

 

Puanlama İşi Yapmak

Videoları puanlamak ve podcast’leri okumak için kendi işinize iyi bir başlangıç ​​yapabilirsiniz. Bunun için, yüksek kaliteli kayıtlar yapmak ve minimum ekipman setine sahip olmak gerekebilir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI