arama


Turkcell Bayilik Başvuru ve Şartları

Turkcell Bayilik Başvurusu
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • neisyapsam neisyapsam

Ülkemizde uzun seneler boyunca cep telefonu kullanıcılarına hizmet vermekte olan Turkcell, bayilik sistemi ile faaliyet alanını çoğaltmayı  hedeflemektedir. Kalitesi ve desteklemiş olduğu çeşitli kolaylıklar sayesinde ülkemizdeki Pazar payını her zaman yüksek tutmayı başarmaktadır. Yaptığı yüksek yatırımlar ile zaman müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlayan firma, vermiş olduğu bayilikleri  ile de ortaklarını sevindirmektedir. Her geçen gün büyüyen, gelişen  ve yurt dışında da faaliyetlerde bulunan şirket, aktif olduğu ülkelerin çoğunda pazarın açık ara önde gelenlerinden olmuştur . Bütün saydığımız sebeplerden  dolayı pek çok kimse şirketin bayisi olmak için çaba harcamaktadır. Biz de yazımızın devamında Turkcell Bayilik Şartları ve gerekli işlem adımlarını ele alarak sizlerle paylaşıyoruz.

Turkcell Bayilik Şartları

Turkcell, Türkiye’de cep telefonu operatörü olan ilk firma olarak gayet köklü ve büyük bir firmadır. Kurumsallaşmasını tamamlayarak hizmetlerini daha çok müşterisine ulaştırmayı hedeflemesi ve bu doğrultuda bayilikler vermesi büyümesini daha da hızlandırmaktadır. Bayilik konusunda girişimcileri birazcık uğraştırıyormuş gibi görünmesi de bu konuda hassas olmasından kaynaklanmaktadır. Turkcell Bayilik Şartları oldukça hassas ele alındığı için bayisi olma fırsatını kaçırmayan girişimciler de doğal olarak başarılı ve kolay pes etmeyen kişiler oluyor.

Şirket, bayilik almak için başvuran kişilerin senelik satış miktarlarını ve performanslarını izleyerek onları bir nevi çalışmaya yönlendiriyor. Bu da beraberinde başarıyı ve bol kazancı getiriyor. Şirketten bayilik almak isteyen girişimcilerin aklına takılan soruların başında gelen başlangıç için ne kadar sermaye gerekiyor sorusu yer almaktadır. Bunun için net bir miktar söylemek tabi ki zordur. Çünkü açılacak olan iş yerinin konumuna ve büyüklüğüne göre fiyat değişecektir. Bu bu sebeple Turkcell yetkilileri ile bayilik konusunda  iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır.

Turkcell Bayilik Şartlarını yerine getirerek  amacına ulaşmak isteyen girişimciler ilk olarak cep telefonu ve aksesuarları üzerine bir iş yeri açmalıdır. İlgili dükkanın açılmasını takiben Turkcell bayi adayına bir kod verir ve bu kod üzerinden 1 senelik performansı izlenir. Bu performansı oluşturan etmenler hat ve diğer ürünlerin satışı gibi durumlardır. Yapılan takip sonrasında eğer performans başarılı bulunursa Turkcell Bayiliği alabilmektesiniz.

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 

Adres:  Turkcell Küçükyalı Plaza, Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark B Blok – Maltepe / İSTANBUL

Tel: 0212 313 10 00

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI