arama


Keçiören Evlere Ek İş Veren Firmalar

Keçiören’de Evlere Ek İş Veren Firmalar
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Muhammed Yusuf Şehitoğlu Muhammed Yusuf Şehitoğlu

Keçiören evlere ek iş veren firmalar ile boş vakitlerinizi değerlendirerek paraya çevirebilirsiniz. Aile ekonomisine katkıda bulunmak ve bir nebze de olsa daha rahat bir yaşam sürdürmek için ek iş veren firmalar ile iletişime geçebilir, yazımızın altına yorum yazarak evde ek iş yapma imkanı elde edebilirsiniz.

Evde ek iş yapma fikri, son dönemlerin en popüler iş fikirleri arasında yer almaktadır. Ankara, iş alanlarının yoğun olduğu kentlerimizden biridir ve firmalar, hem daha az maliyet harcamak hem de daha fazla istihdam sağlamak için firmanın ek işlerini evlere verirler. Keçiören evlere ek iş veren firmalar, bu alanda en popüler firmalar olup farklı iş türleri ile ek kazanç sağlamak isteyenlere yardımcı olmaktadırlar.

Keçiören’de Evlere Ek İş Veren Firmalar

Keçiören’de Evlere Ek İş Veren Firmalar

Paketleme, boncuk dizimi, evde hediyelik eşya hazırlama işi, çorap paketleme işi gibi birçok iş seçeceğinin bulunduğu Keçiören’de hem zamanınızı çok fazla almayacak hem de aile bütçenize katkıda bulunabilecek birçok iş fikrini değerlendirebilirsiniz. Ankara’nın her ilçesinde olduğu gibi Keçiören ilçesinde de işlerini daha hızlı yaptırmak isteyen firmalar, evlere ek iş vererek bu konuda daha rahat edebilmektedir. Peki, Keçiören’de evlere ek iş veren firmalar ne tür işler verirler?

İlginizi Çekebilir: Az Sermaye İle Yapılabilecek İşler

1- Keçiören Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi yaparak para kazanmak, son yıllarda oldukça yaygın olarak kendini gösteren iş türlerinden biridir. Keçiören evlere ek iş veren firmalar da bu en yaygın olarak bu alanda işçi istihdamı yapan firmalardır. Büyük firmaların imalatını yaptığı ürünlerin paketleme işini evlere vermesi, hem firma açısından hem de evde ek iş yapmak isteyenler açısından daha olumlu sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. Eğer siz de firmanızın işlerini evlere vermek istiyorsanız bu yazımızın altına evde paketleme işi ilanı verebilirsiniz.

2- Keçiören Evde Davetiye Hazırlama İşi

Davetiyeler, her dönem lazım olurlar. Paketleme ya da davetiyeleri hazır hale getirerek müşterilerinize teslim etmek için ek personel ihtiyacı duymadan da bunu yapabilirsiniz. Keçiören evlere ek iş veren firmalar arasına girmek ve aynı zamanda işlerinizi daha hızlı şekilde gerçekleştirerek müşterilerinizi memnun etmek için evde davetiye hazırlamak isteyenlerle işinizi paylaşabilirsiniz. Hem sizin için hem de ek kazanç elde etmek isteyenler için güzel bir çalışma modeli olacağını düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir: Evden Yapılabilecek En İyi İşler

3- Keçiören Evde Ütü İşi Yaparak Para Kazanma

Genel olarak çalışan kesimin ikamet ettiği Keçiören’de günlük ev ihtiyaçlarını karşılayarak da para kazanabilirsiniz. Evlerde ütü yaparak para kazanma fikri, bu anlamda değerlendirilebilecek en güzel işlerden biridir. Bazı ilan sitelerinde ya da ne iş yapsam sitemizin ilgili yazılarının altına yorum bırakarak kendi ihtiyaçlarınızı karşılamanın kolaylığını yakalarken aynı zamanda evde ek iş yapmak isteyenlere de bir fırsat sunabilirsiniz. Keçiören evde ütü yaparak para kazanma fikri, aynı zamanda ek kazanç elde etmek isteyenlere de sunulabilecek iş modellerinden biridir.

4- Keçiören Evde Hediye Paketi Hazırlama İşi

Organizasyon firmaları, yaptıkları işleri müşterilerine daha hızlı ulaştırmak ve memnun kalmalarını sağlamak için ek işlerini evlere verirler. Keçiören evde hediye paketi hazırlama işi de bu anlamda değerlendirebileceğiniz işlerden biridir. Bijuteri veya organizasyon firmaları ile iletişime geçerek bu konuda nasıl bir yol izleyeceğinizi görebilirsiniz. Buna ek olarak sosyal medya sitelerini kullanarak evde hediye paketi hazırlama iş konusunda yeni fikirler bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Online Yapılabilecek İşler

5- Keçiören Evde Çorap Paketleme İşi

Çorap fabrikaları, paketleme işinin daha hızlı yürümesi için bu işi evlere ek iş olarak verirler. Keçiören evde çorap paketleme işi bu anlamda değerlendirilebilecek en iyi işlerden biridir. Evden çalışarak ek para kazanmak için uygulayabileceğiniz bu iş modeli ile aile bütçenize katkıda bulunabilir, daha rahat ortamda çalışarak para kazanma fırsatı elde edebilirsiniz.

Mahallelere Göre Keçiören’de Evlere İş Veren Firmalar

19 MAYIS Mahallesi Evlere Ek İş Veren Firmalar

23 NİSAN Mahallesi Evlere Ek İş Veren Firmalar

ADNAN MENDERES Mahallesi Evlere Ek İş Veren Firmalar

AKTEPE Mahallesi Evlere Ek İş Veren Firmalar

AŞAĞI EĞLENCE Mahallesi Evlere Ek İş Veren Firmalar

ATAPARK Mahallesi Evlere Ek İş Veren Firmalar

AYVALI Mahallesi Evlere Ek İş Veren Firmalar

BADEMLİK Mahallesi Evlere Ek İş Veren Firmalar

BAĞLARBAŞI Mahallesi Evlere Ek İş Veren Firmalar

BAĞLUM Mahallesi Evlere Ek İş Veren Firmalar

BASINEVLERİ Mahallesi Evlere Ek İş Veren Firmalar

ÇALDIRAN Mahallesi Evlere Ek İş Veren Firmalar

ÇALSEKİ Mahallesi Evlere Ek İş Veren Firmalar

ÇİÇEKLİ Mahallesi Evlere Ek İş Veren Firmalar

EMRAH Mahallesi Evlere Ek İş Veren Firmalar

ESERTEPE Mahallesi Evlere Ek İş Veren Firmalar

ETLİK Mahallesi Evlere Ek İş Veren Firmalar

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Pınar ülfet süar
  6 ay önce

  Sincan maraşal Çakmak oturuyorum.evde paketleme yapmak istiyoru

  4
  yorum beğen
 • Gülsüm Kendirci
  1 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  7
  yorum beğen