arama


Kanaviçe Hediyelik Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Kanaviçe
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • neisyapsam neisyapsam

Ev hanımlarının boş vakitlerini değerlendirmek ve gelir elde etmek için yapacakları pek çok iş vardır. Daha önceki yazılarımızda ev hanımlarının yapabileceği birçok işten bahsetmiştik. İş fikirleri konusunda öneriye ihtiyacı olan ev hanımları için evde yapacakları bir iş fikrini daha yazıyoruz. Kanaviçe Hediyelik Yaparak Ek Gelir Elde Etmek. Kanaviçe bayanları el becerileri ye yaptıkları işlerden bir tanesidir.

Kanaviçe Nedir?

Kanaviçe, el işleri için kullanılan seyrek dokunmuş keten ve onun üzerine yapılmış el işi işlemelerdir. Kanaviçe seyrek dokunmuş kumaş üzerine çarpılar şeklinde desenler atarak şekiller oluşturmaktır.

Kanaviçe Nasıl Yapılır?

Kanaviçe seyrek kumaş üzerine çarpı atma işlemi ile yapılır. Kumaşa önceden kalem ile çizilen desen üzerine kanaviçe iğnesi ve renkli iplikler kullanılarak yapılır. Yani kanaviçe yapıldığında çeşitli şekiller ortaya çıkmış olur.

Kanaviçe Yapmayı Nasıl Öğrenebilirim? 

Kanaviçe Hediyelik Yaparak Ek Gelir Elde edebilirsin. Ancak bunun için önce kanaviçe yapmayı öğrenmeniz gerekmektedir. Kanaviçeyi en iyi öğrenebileceğiniz yer elbette kurslardır. Halk eğitim Müdürlükleri bünyesinde açılan dikiş nakış kurslarında kanaviçe eğitimi de verilmektedir. Bu kurslara kaydolarak birkaç ay içinde kanaviçe yapmayı öğrenebilirsiniz. Bunu dışında kanaviçe yapmayı bilen arkadaşlarınızdan ve hatta biraz yetenekli iseniz internetten kanaviçenin nasıl yapıldığı ile ilgili videoları izleyerek de öğrenebilirsiniz. 

Kanaviçe Hediyelik Satarak Para Kazanmak

Hediyeleşmenin çok önemli olduğu çağımızda insanlar birbirlerini mutlu etmek için farklı hediyeler bulma çabasına girmektedir. İnsanlar sevdiklerini mutlu etmek için farklı hediyeler bulma çabasına girerler. Kanaviçe hediyelik insanların çok beğeneceği hediyelerden biri olacaktır. Çünkü kişiye özel yapılır. Kanaviçe hediyelik yapıp satarak çok iyi bir gelir elde edilebilir.

Yapmış olduğunuz hediyelik kanaviçeleri öncelikle çevrenizdeki insanlara tanıtıp onlara satabilirsiniz. Bunun yanında internetten de faydalanarak bir çok kişiye ulaşabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI