arama


Kocaeli Dilovası Evlere İş Veren Firmalar

Kocaeli Dilovası Evlere İş Veren Firmalar
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Rengin Türker Rengin Türker

Kocaeli Dilovası Evlere İş Veren Firmalar

Evlere iş imkanı Kocaeli Dilovası bölgesinde oldukça yaygın.  Evde iş yapmak isteyen sizler için bu yazımızda Kocaeli Dilovası bölgesinde sizler için yapılabilecek işleri düzenlediğimiz bu yazımızda kafanızda ki bütün soru işaretlerini gideriyoruz.

İçerisinde bulunduğumuz uzun pandemi sürecinin ekonomimize dokunan olumsuz sonuçlarına karşın çoğu insan ev ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla evde ek iş yapmakta. Hep evde iş yapmanın rahatlığı hem de evden çalışmanın rahatlığı insanlara oldukça mantıklı gelmekte. Bir çok alanda yapılabilecek ş imkanı sunan bu faaliyet sadece çalışanın değil işverenin de mantığına yatmakta.

Sizler için bu yazı da evde ek iş olarak hangi işleri yağabileceğinizi derlerdik. Keyifli okumalar.

İlginizi çekebilir. Gebze Evlere İşveren Firmalar

1.Mandal İşi

1.Mandal İşi

Mandal hepimizin aşina olduğu çamaşır asarken çamaşırı tutmaya yarayan bir gereçtir. Evlere iş imkanında mandaldan para kazanmanın yolu oldukça kolaydır. Yapmanız gereken size getirilecek olan mekanizması oluşturulmamış mandalları ortasında bulunan yay sayesinde bir araya getirmek ve mandalı oluşturmak.  Oluşturduğunuz mandallardan ücretinizi kilo başı almaktasınız. Ortalama fiyatı 30 TL’den başlayıp 45 TL’ye kadar ulaşmakta. Sizin yapmanız gereken tek şey ilgili firma ile iletişime geçip gerekli malzemeleri eve kadar getirmelerini istemeniz. İş bittikten sonra ise tekrar yetkili firma ile iletişime geçerek mandalları teslim ederek karşılığında ücretinizi alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir. Evde Bileklik Yaparak Para Kazanma

2.Boncuk İşi

2.Boncuk İşi

Boncuk bir çok alanda karşımıza çıkmakta. Gerek kullandığımız takılarda gerek kıyafetlerimizde gerek süs ve minderlerde. Boncuğun kullanım alanını saymakla bitmez. Boncuk işi için ise sizden yapmanız istenen örneğin minder kenarı için boncuk işlemesi istendi. Yetkili firma size kaç renk kullanmanız gerektiğini ve bunları nasıl bir sırayla kullanmanız gerektiğini belirterek sizlere bir örnek verir. Daha sonra sizler o örneği baz alarak kaç adet belirtildiyse yaparsınız. Boncuk işinde ki fiyat ortalaması boncuk sayısına göre ve adedine göre değişmektedir. Yine iş bittiğinde iş veren firmayı arayarak işi ondan almasını isteyebilir ve daha sonra sizde size belirtilen ücreti teslim alabilirsiniz.

3.Evde Boyama İşleri

3.Evde boyama işleri

Evde boyama işleri oldukça keyifli ve vakit getiricidir. Genellikle ham ahşap kutu ve ya objelerin boyanması istenmektedir. Bu renklere tabii siz karar veremezsiniz. Firmanın size belirttiği renklerin dışına çıkmamalısınız. Evde boyama işlerin de adet başına ücret değerlendirilmesi yapılır. Bu rahatlıkla yapabileceğiniz evde ek işi eminim ki hepiniz sevecek. Kimi insanın hobi olarak yaptığı işi sizler işe çevirerek ekonominize katkı sağlayacaksınız.

4.Evde Tespih İşi

4.Evde Tespih İşi

Boncuk işinden çokta bir farkı olmayan teşbih işi oldukça keyifli ve hatta hobi haline getirebileceğiniz bir iş. Size düşen ise firmanın vermiş olduğu örnek modele göre tespih taşlarını dizerek tespih modelini oluşturmak. Kadın erkek fark etmeden yapılabilecek olan bu iş size ve ekonominize oldukça iyi gelecek. Diğer evlere iş olanaklarında olduğu gibi evde tespih işi için de işler aynı ilerlemekte. Yapmanız gereken firma ile iletişime geçerek işi istediğinizi ve kaç adet yapabileceğinizi belirtmek. Daha sonrasında işi bitirdikten sonra firmayı arayıp işleri sizden teslim almalarını isteyebilirsiniz.  İşinizi teslim ettiğiniz zaman paranızı alabilirsiniz.

Evde yapacağınız ek işler size ortalama 700-4000 TL arasında kazandırabilir. Fiyatı belirleyen firmayla birlikte aslında sizlersiniz. Kendi patronunuz olarak ne kadar para kazanmak isteyeceğinize sizlerin karar verdiği evde ek iş imkanları günümüzde oldukça popüler. Hem ekonominize katkıda bulunup hem de mis gibi güzel evinizde işinizin sahibi olmak artık çok kolay.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Leyla
  1 sene önce

  Evde paketleme işi istiyorum

  9
  yorum beğen
 • Mihriban uçar
  2 sene önce

  Ev işi arıyorum

  10
  yorum beğen
 • Pınar
  2 sene önce

  Evde paketleme işi icin başvuruyorum

  15
  yorum beğen