arama


Kocaeli İzmit Evlere İş Veren Fason Firmalar

Kocaeli İzmit Evde İş İmkanı
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Rengin Türker Rengin Türker

Kocaeli İzmit evlere iş ilanları birçok sektörü içermekle birlikte, oldukça fazla iş yoğunluğuna sahiptir. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki evde ek iş firmaları Kocaeli’nin tüm ilçelerine iş imkanı sağlamaktadır. Dolayısıyla İzmit – Kocaeli bölgesinde ikamet eden herkes için ekstra kazanç kapısı olmaktadır.

İzmit’te ki evlere ek iş veren yerler yukarıda dediğimiz gibi pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Basit ve kolaylıkla yapılabilecek işlerdir ancak firma dışında yaptırılarak maliyet düşürülmesi gerekir. Bu sebeple firmalar bu tarz iş gücü gerektiren işleri vakti bol olan kimselere ya da evden çalışarak kazanç elde etmek isteyen kimselere ulaştırmaktadır.

Kocaeli İzmir Evlere İş Veren Fason Firmalar

Günümüzde özellikle üretim konusunda faaliyet gösteren firmaların bazı aksaklıklardan dolayı gelen taleplere yeteri kadar karşılık veremediği bilinmektedir. Bu aksaklıklar birçok sebepten dolayı olabilir. Örneğin firmaların teknik ve teknolojik ekipman eksikliği şekilde olabilir. Ya da maliyet politikası uygulayarak giderleri daha aşağı çekmek (sigorta, yemek vs. giderleri) için evlere ek iş gönderebilir. Veya tüm bunların dışında ise bu firmaların yeterli sayıda personelinin bulunmaması bu aksaklıkların başında gelmektedir.

Bu tarz zorluklarla karşılaşan ve çoğunlukla büyük olan ve üretim konusunda faaliyet gösteren firmalar, dışarıdan destek alma konusunda politikaya sahip olabilmektedir. Bunların yanı sıra sadece evde verilen işler ile üretim sağlayan firmalar da bulunmaktadır. Evden iş imkanı yakalama arzusunda olan kimseler için bu fırsatlar son derece avantajlı kapıları aralamaktadır.

İlginizi çekebilecek diğer evde iş imkanları yazımıza göz atmak isterseniz Gebze Evlere İşveren Firmalar

Kocaeli İzmit Evde İş İmkanı

Ekonomik olarak evlere çok iyi bir ek kazanç olan bu evde ek iş imkanları genelde ev hanımları tarafından oldukça tercih edilmektedir. Çünkü işlerine günde 1-2 saat gibi bir süre ayırmaları onlar için yeterli oluyor.

Evde Ek İş Alma-Teslim Etme Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

Öncelikle bu işler için olanak tanıyan bir firmaya başvuru yapmanız gerekir. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa seçtiğiniz kategoride iş için anlaşmış olursunuz. Örnek verecek olursak bu iş toz sabun keseleme işi olsun. İşveren firma sizden kaç günde kaç adet keselenmiş sabun istediğini söyler. Bu verilen süre ve yapılması istenen adet sizin için de uygunsa işi işverenden alırsınız. Daha doğrusu işveren iş sizin evinize kadar teslim eder. Yani keselenmesi gereken toz sabunu ve keseleri. Bu işi yapmanız için gerekli olan her şeyi firma karşılar ve sizin cebinizden ekstra bir masraf çıkmaz. Daha sonrasında siz işi bitirdikten sonra işvereni arayıp işin bittiğine dair bilgi verirseniz yetkili kişi gelip sizden yaptığınız işi alacaktır. İşi sizden teslim alırken aynı zamanda iş için konuştuğunuz ödeme tutarını da size öder. Evde el iş fiyatları genelde 300-2000 TL arasında değişmektedir.

Kocaeli İlçeleri Ve İş İmkanları

 1. Dilovası
 2. Gölcük
 3. Gebze
 4. Darıca
 5. İzmit
 6. Kandıra
 7. Körfez
 8. Karamürsel
 9. Başiskele
 10. Çayırova
 11. Kartepe
 12. Derince

Mesela Kocaeli’nin İzmit ilçesi düzenli bir ek gelir kazanmanız için bir fırsat sunar. Burada yer alan büyük firmalar iş yüklerini azaltabilmek için evlere ek iş vermektedir. Böylece işçi maliyetini en aza indirmektedirler. Kocaeli evlere ek iş ilanlarını bulmak için civarda faaliyet gösteren firmaların sosyal medya sayfalarını takip ederek, Kocaeli evde ek iş gruplarını da takip ederek bu işlere ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda şirketlere internet üzerinden e-posta göndererek te başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu başvurular sonucunda ek iş alabilir ve sürekli ek gelir elde edebilirisiniz. Ancak lütfen sadece bakıp geçmeyin işi yakalamak için biraz hareket ve mücadele gerektiğini unutmayın.

Kocaeli Evde Verilen Ek İşler

 1. Pasta ve pastacılık işleri
 2. Örgü ve dikiş işleri
 3. Çanta zımbalama işleri
 4. Davetiye katlama
 5. Toka ve çorap paketleme işleri
 6. Oyuncak montaj işleri
 7. Elbise paketleme işleri
 8. Kalem montajı
 9. Kutulama işleri
 10. Sabun keseleme işleri
 11. Paketleme işleri

Kocaeli’ de evde yapabileceğiniz işlerdir. Genellikle bu sektörde faaliyet gösteren şirketler evlere ek işler vermektedir. Kocaeli’nde evlere ek iş veren firmaların tek istedikleri şey ürünleri zamanında bitirip teslim etmenizdir.

Bu Firmalara Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Bu firmalara ulaşmak son derece kolaydır. Bu tarz firmalara birçok yoldan ulaşabilirsiniz. Örneğin internet kullanan insanların iletişime geçmesini sağlayan pek çok web sitesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, çevrenizde bu tarz işleri yapan kimseler aracılığıyla evden kazanç elde etme yöntemini tercih edebilirsiniz. Söylenildiği gibi bu tarz işler çoğunlukla uzmanlık ya da vasıf gerektirmediğinden kolaylıkla yapılabilmenin yanı sıra, yüksek performans göstermeniz durumunda yüksek kazanç elde etmenize de imkan tanımaktadır.

Diğer yazımızda bulunan Beylikdüzü’nde evlere iş veren firmalara bakmak isterseniz Beylikdüzü Evlere İş Veren Firmalar

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Selda sencar
  2 ay önce

  Çok acil evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  1
  yorum beğen
 • Havva akyalcin
  1 sene önce

  Evde iş imkanlarından yararlanmak istiyorum. dönüş yapıp bilgi verirseniz sevinirim

  6
  yorum beğen
 • Mine Birinci
  2 sene önce

  Evde baketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

  6
  yorum beğen
 • Emine
  2 sene önce

  Paketleme işi yapabılırim ek gelıre ihtiyacım var

  11
  yorum beğen
 • Emine
  2 sene önce

  Paketleme işi yapabılırim

  9
  yorum beğen
 • Aylin
  3 sene önce

  Evde paketleme isine cok acil ihtiyacım var dönüş rica ederim paketleme veya yapabilecek diğer işlerde uygun

  13
  yorum beğen