arama


Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar ve Başvuru Şartları 2022

Çiğköfte bayiliği veren firmalar
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Muhammed Yusuf Şehitoğlu Muhammed Yusuf Şehitoğlu

Çiğköfte bayiliği veren firmalar, son dönemlerde iş girişimciliği yapmak isteyenlerin odak noktası haline geldi. Güzel kazanç sağlaması ve diğer işlere nispeten daha az sermaye gerektiren işler arasında olması bunu etkilemektedir.

Türkiye’de yaygın olarak şubeleri bulunan ve bayilik veren çiğköfte firmaları hakkında yaptığımız değerlendirmeyi inceleyerek siz de yeni bir iş alanına atılabilirsiniz. İşte çiğköfte bayiliği veren firmalar ve başvuru şartları…

1- Adıyaman Taşkale Çiğköfte

Taşkale çiğköfte

Kısa sürede büyük bir büyüme kazanan Adıyaman Taşkale Çiğköfte, bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır.

Düşük sermaye ile yüksek kazanç sağlamak isteyenlere kapılarını açan Taşkale Çiğköfte, bayilik şartları daha hafif olan bir firmadır.

Bayiler isterlerse dekorasyonu kendileri yapabilirler, isterlerse de 35,000 TL karşılığında bütün malzemelerini firmadan alarak açılış yapabilirler.

Adıyaman Taşkale Çiğköfte Bayilik Şartları

  • 20 m2 ile 80 m2 arasında dükkan
  • Halkın yoğun olduğu noktada olması
  • Franchıse giriş bedeli olarak alınmamaktadır.

Çalışma Konsepti

Çiğköfte, vakumlu pakette bayilere ulaşır. Ayrıca acısos, lavaş, nar ekşisi gibi çiğköfte malzemeleri, firma tarafından bayiliklerine verilmektedir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

E-mail: taskalecigkofte34@gmail.com
Telefon: 0850 302 90 02
Web:

www.taskalecigkofte.com

Kahta Çiğköfte

Kahta Çiğköfte

Çiğköfte bayiliği veren firmalar arasında yer alan Kahta Çiğköfte de sektöre giriş yapmak isteyen girişimcileri destekleyen isimlerden biridir.

Türkiye’nin birçok ilinde şubeleri bulunan Bilal Usta’nın girişimi ile oluşturulan Kahta Çiğköfte, yeni bayilikler veren firmadır.

1987 yılından bu yana Adıyaman merkezli olmak üzere İstanbul ve Türkiye’nin birçok yerinde yaygın şubeleri bulunan Kahta Çiğköfte, lezzeti ile müşterilerini buluşturan bir isimdir.

Kahta Çiğköfte Bayilik Şartları

Kahta Ç:iğköfte bayilik başvuru şartları, diğer çiğköfte bayiliği veren firmalara göre daha uygundur. Şart olarak sadece müşteri odaklı yaklaşımı benimsenmesi şartı koşuluyor.

Firma bayiliklerinden franchise bedeli almamaktadır.

Bayilerinden sadece işletme giderlerinin karşılanmasını isteyen Kahta Çiğköfte, malzeme tedariki ve dükkan tasarımı için de ayrıca bayilerine destek sunmaktadır.

Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kahta Çiğköfte bayilik başvurusu yapmak için aşağıdaki iletişim adreslerinden firma ile görüşebilirsini.z

Adres: Mahmutbey mah. Hacıbostan Cad.2514.sok.Adil El Plaza no:5 Mahmutbey, BAĞCILAR-İSTANBUL

Samsat Çiğköfte Bayiliği

Samsat Çiğköfte Bayiliği

Çiğköfte bayiliği veren firmalar arasında yer alan ve yaygın şubeleri bulunan Samsat Çiğköfte, yeni girişimcilere kapılarını açan diğer bir isimdir.

Kurumsal kimliğe uygun hareket etmeyi şart koşan firma, çiğköftenin yanında  Falafel, samsat burger, içli köfte, mantı, pizza, tost, katmer, börek gibi ürünlerin satışını da yapmaktadır.

Türkiye, Avrupa Balkan ülkelerinde 200’ü aşkın satış noktasına sahip olan firma, Türkiye ve Avrupa’da büyük ölçüde tercih edilen bir isimdir.

Samsat Çiğköftecisi Franchise Şartları

Tüm İl, ilçe ve AVMler’de ayrıca Yurt dışındaki tüm ülkelerde Franchise verebilecek alt yapıya sahip olan Samsat Çiğköfte, bayiliklerinin artması için gerekli çalışmaları ve bayilik vermeye devam etmektedir.

Uygun koşullarda franchise veren Samsat Çiğköfte, firma karşılaştırması yapıldığında makul fiyatlarla bayilik hizmeti veren bir isim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Samsat Çiğköfte bayilik başvurusu yapmak için aşağıdaki iletişim adreslerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Haznedar Mh. Sakarya Sk. No:9 Güngören-İstanbul

Telefon: 0530 302 00 01 – 0537 834 14 14

Web Site: www.samsatcigkoftecisi.com

Cesa Çiğköfte Bayiliği

Türkiye, Almanya, Fransa, Bulgaristan, Azerbaycan ve Makedonya’da şubeleri bulunan Cesa Çiğköfte de bayilik veren çiğköfte firmaları arasında yer almaktadır.

Kurumsal kimliğe yakışır şekilde hareket edecek, sektöre ilgili ve müşteri memnuniyeti odaklı ortaklar arayan Cesa Çiğköfte, uygun şartlarda Franchise vermektedir.

Gıda sektöründe sürekli gelişmeyi hedefleyen, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan güvenilir ve saygın bir kuruluş olarak bu sektörün lideri haline gelme hedefi ile çalışan Cesa Çiğköfte yeni girişimcilerle yoluna devam etmek istiyor.

Cesa Çiğköfte Franchise

Kurumsal kimliğe yakışır şekilde hareket edecek ve tercihen sektöre ilgili olan kişiler bayilik başvurusu yapabilirler. Franchise  bedeli almayan Cesa çiğköfte ile sektöre giriş yapabilirsiniz.

Başvurı Nasıl Yapılır?

Cesa çiğköfte bayilik başvurusu yapmak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki irtibat adreslerinden firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Akçaburgaz Mah. 26. Sk. No:11 Esenyurt / İstanbul / Türkiye

Telefon: +90 212 858 1331-32

Web Site: www.cesacigkofte.com.tr/

Çiğköfteci Ömer Usta

Türkiye genelinde yaygın şubeleri bulunan Çiğköfteci Ömer Usta da bayilik veren çiğköfte firmaları arasında yer almaktadır.

1000’e yakın şubesi olan ve büyüme yolunda hızla ilerlemeye devam eden Çiğköfteci Ömer Usta, uygun koşullarda bayilik vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma arkadaşlarını tercih eden Ömer Usta, malzeme tedariki ve konsept tasarım gibi konularda bayilerine destek sağlamaktadır.

Çiğköfteci Ömer Usta Franchise

Ömer Usta bayiliği, diğer firmalara göre biraz daha detaylı koşullar gerektiriyor. Özellikle dükkanın konumu ve müşteri memnuniyeti ilkelerine önem verilmektedir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Çiğköfteci Ömer usta franchise olmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Tel No: 0534 204 02 02  444 88 02

E-posta: info@cigkofteciomerusta.com

Web Site: www.omerustam.com/

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI