arama


Altın, Gümüş, Pırlanta ve Kişiye Özel Takı Bayiliği Veren Firmalar

Pırlanta bayiliği veren firmalar
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Muhammed Yusuf Şehitoğlu Muhammed Yusuf Şehitoğlu

Altın, gümüş ve kişiye özel takı bayiliği veren firmalar, yeni girişimciler için son derece ideal bir iş seçeneklerinden biridir. Aralarında Soft Altın’ın da bulunduğu bayilik veren firmalar hakkında derlediğimiz yazımızı okuyarak sektöre giriş yapabilirsiniz.

Yüksek kazanç sağlayan iş alanlarından biri olan kuyumculuk, eskimeyen meslekler arasında yer alır. Her dönem ihtiyaç duyulan bu alanda, en iyisi olmak ve aynı zamanda para kazanmak isteyenler için bayilik veren firmaları araştırdık.

Pırlanta bayiliği almanın da elbette bazı zor yönleri vardır. Bu nedenle aşağıda pırlanta bayiliği alırken dikkat edilmesi gerekenler bölümünü mutlaka okumanızı öneririz.

1- KOÇAK GOLD: Altın ve Pırlanta Bayiliği

Koçak Gold
Linkedin
Instagram

Altın ve pırlanta bayiliği veren firmalar arasında en çok göze çarpan isim hiç şüphesiz Koçak Gold. 2008 yılında “Koçak konsept perakende mağazası” ile adını duyurmaya başlayan marka, kısa sürede Türkiye’den kapılarını dünyaya açarak önemli bir ivme kazandı.

Koçak Gold, sadece 12-24 altın satışı yapan bir firma değil, aynı zamanda pırlanta satışı da yapan bir isimdir. 1000’in üzerinde mağazası bulunan Koçak Gold, daha fazla noktaya ulaşmak için bayilik veren altın, pırlanta firmalar arasına girdi. Kurumsal bir mağaza sahibi olmak isteyenlere önerilebilecek KOÇAK GOLD, sektöre kalıcı bir imza atmanızı sağlayacak isimlerden biridir.

Koçak Gold bayilik başvurusu hakkında ayrıntılı bilgi için www.kocak.com.tr web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

2- Sot Altın: Yükselen Takı Trendi

Web site
Instagram

Takı bayiliği veren firmalar arasında son dönemlerin parlayan yıldızı haline gelen Soft Altın, ilgi çeken kişiye özel takı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken bir isim. Sektörün yenilerinden olmasına rağmen kısa sürede büyük bir mesafe kat eden firma; kolye, yüzük, ayakkabı, kelepçe ve anahtarlık gibi özel tasarımlar üreten bir firmadır.

Son derece şık takı modelleri ile dikkat çeken Soft Altın, instagram sayfasından güncel olarak yaptığı paylaşımları ile kısa sürede geniş takipçi kitlesine ulaşmayı başardı. Kişiye özel şık yüzük tasarımları, kolye tasarımları, anahtarlık ve kelepçe tasarımları ile ilgi çeken bir marka haline gelen Soft Altın, girişimcilere bayilik imkanı sunmaktadır.

Altın, gümüş ve kişiye özel takı bayiliği veren firmalar arasında yer alan Soft Altın, AVM ve işlek caddeleri tercih etmektedir. Sektörde daha önce deneyimi olan, atılgan, genç ve çevik iş ortaklarına bayilik veren firmanın bayilik koşulları hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve başvuru yapmak için www.softaltin.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

3- ARİŞ PIRLANTA: Franchising Bedelsiz Bayilik

Ariş pırlanta
Linkedin
Instagram

Parlayan pırlanta firmaları arasına girmeye başlayan Ariş Pırlanta, Türkiye, Kırgızistan, Moğolistan, Hollanda ve Avusturya’da satış noktaları olan bir markadır. Büyüme yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam eden firma, Franchising bedeli almadan pırlanta bayiliği veriyor.

Pırlanta bayiliği veren firmalar arasında yer alan Ariş Pırlanta, bayilik almak isteyen iş ortaklarından özellikle AVM ve insan trafiğinin yoğun olduğu caddelerde mağaza bulunmasını şart koşuyor. Minimum 50-60, maksimum 100 metrekare alana sahip canlı ve hareketli noktalara pırlanta bayiliği veren Ariş Pırlanta da sektörün önemli isimlerinden biridir.

Ariş Pırlanta bayiliği hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak için www.arispirlanta.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

4- ZEN PIRLANTA: Türkiye’de 83 Şube

ZEN Pırlanta
Linkedin
Instagram

Türkiye’de 83 şubesi bulunan ZEN PIRLANTA da bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Marka değeri yüksek ve sürekli reklam çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken marka ile bayilik oluşturmak da yüksek kazanç sağlamanın bir diğer yolu olacaktır. ABD, Almanya, Arnavutluk, BAE, Bulgaristan, Irak, Katar, Kıbrıs, Kuveyt, Makedonya, Peru ve Slovakya’da da şubeleri bulunan Zen Pırlanta, bilinen yüzü ile takı dünyasının en çok tercih edilen isimlerinden biridir.

Pırlanta bayiliği veren firmalar arasında yer alan ZEN PIRLANTA, bayilik talebinde bulunanlardan, en az 5 yıllık sözleşme sunuyor. Ticari görüşe sahip kişilerle, işlek noktalarda yer alacak mağaza lokasyonu şartı arayan ZEN, marka isim hakkı olarak bayiliklerden talep edilen lisans bedeli talep etmiyor.

ZEN Pırlanta bayiliği hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak için www.zenpirlanta.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

5- ALTINBAŞ: 32 İlde Şube

Altınbaş
Linkedin
Instagram

Altın sektörünün en bilindik isimlerinden biri olan ALTINBAŞ da bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Koşullarını karşılayan girişimcilere bayilik veren marka, uluslararası bilinirliğe sahip bir isimdir. Türkiye’de 32 ilde şubeleri bulunan ALTINBAŞ, bayilik yatırımı için 500 bin TL ile 1 milyon TL arasında bir yatırım talebini şart koşuyor.

İşlek noktalarda ve AVM’lerde yer açabilecek kişilerin tekliflerini değerlendirmeye alan ALTINBAŞ, koşulların karşılanması durumunda bayilik hakkı tanımlamaktadır.

ALTINBAŞ bayilik başvuru şartları ve başvurusu hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.altinbas.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

6- FAVORİ: Binden Fazla Satış Noktası

favori
Linkedin
Instagram

Altın ve pırlanta sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Favori, hem altın hem de pırlanta satışı yapan bir isimdir. Binin üzerinde satış noktası bulunan marka da bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır.

Mağazalarında satılan ürünlerin %95’ini AB kalite ve standartlarına göre üreten firma, kalan diğer bölümünü ise İtalya’dan ithal ediyor. Türkiye’de farklı illerde 100’ün üzerinde satış mağazası bulunan Favori Pırlanta’nın toplamda 1000’in üzerinde şubesi bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Favori sadece yetişkinlere yönelik değil, çocuklara yönelik geliştirdiği takılarıyla da kendinden söz ettiren bir markadır. İşlek caddelere ve AVM’lere bayilik veren firma ile görüşerek karar verebilirsiniz.

Favori bayilik başvurusu hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.favori.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

7- ATASAY: 170 Mağaza

atasay
Linkedin
Instagram

Türkiye’nin önde gelen pırlanta markalarından biri olan ATASAY, bayilik veren pırlanta firmaları arasında yer almaktadır. Türkiye’de 153, yurtdışında 17 olmak üzere toplam 170 mağazası bulunan marka, Fransa başta olmak üzere, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Irak ve havalimanlarında konuşlanan ATASAY, bilinirlik açısından Türkiye’nin önde gelen isimlerinden biridir.

ATASAY bayilik başvuru şartları, diğer markalara göre biraz daha kapsayıcıdır. Girişimcilerden, marka konseptine uyma şartını zorunlu kılarken buna ek olarak işlek bir yerde mağaza açılmasını şart koşuyor. ATASAY bayiliği almanın en güzel yönlerinden biri franchise bedeli istememesi ve Franchise’lara ödeme kolaylığı, kredilerde destek, kira indirimleri, ürün desteği, personele yardım ve eğitim gibi destekler vermesidir.

ATASAY bayiliği hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.atasay.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

8- NİNE Pırlanta: Pırlanta Bayiliği

Marka değerini her geçen gün yükseltmeye devam eden Nine Pırlanta da bayilik veren pırlanta firmaları arasında yer almaktadır. Diğer firmalara göre daha uygun şartlarla bayilik veren marka, 350.000-400.000 TL arasında bir sermaye ile girişimcilere bayilik veren bir isimdir. Pırlanta ve alyans ile büyüme yolunda önemli mesafeler kat etmeyi başaran Nine, sektörel deneyimi bulunan, müşteri deneyiminde başarılı girişimcilere bayilik sunuyor.

Her yönüyle değerlendirilebilecek ve marka değeri gittikçe yükselen bir isim haline gelen Nine Pırlanta bayilik başvurusu hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.ninepirlanta.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

9- ANI YÜZÜK: Özel Yüzük Tasarımları

Markalaşma yolunda attığı istikrarlı adımlarıyla kendinden söz ettiren ANI Yüzük, 925 gümüş yüzük üretimi yapan bir firmadır. Buna ek olarak hakiki deri ve kıymetli malzemeleri özel olarak tasarlayan marka da kurumsallık alanında önemli mesafeler kat eden firmalardan biridir. Gümüş bayiliği veren firmalar arasında yer alan Anı Yüzük, geleceğin parlak isimlerinden biridir.

Anı yüzük bayilik başvurusu hakkında ayrıntılı bilgiler ulaşmak için www.aniyuzuk.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

10- So Chic: Takı Sanatının Yeni Adı

so chic
Linkedin
Instagram

Son dönemlerin önemli takı markalarından biri haline gelmeyi başaran So Chic, girişimcilere kapılarını açan bir başka isim. Prestijli noktalarda franchise veren firma, tasarladığı aksesuar ve takı modelleri ile en önemli isimlerden biri haline gelmeyi başardı.

Kolye, küpe, yüzük, bileklik, altın takılar başta olmak üzere gözlük, , çocuk aksesuarları, saat ve koleksiyon ürünlerinin de yer aldığı So Chic, son dönemlerde yaptığı başarılı reklam çalışmaları ile adından söz ettiren önemli isimlerden biridir.

Pırlanta bayiliği veren firmalar arasında yer alan So Chic bayilik başvuru şartları hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.sochic.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

11- Dora Alyans: Alyans Bayiliği

dora
Linkedin
Instagram

2011 yılından itibaren Türkiye’de Dora International’ın tüm markalarının resmi distribütörü olan Dora Alyans, Dora koleksiyonlarının alyans, tektaş, tamtur ve erkek yüzüklerinin bulunduğu, 7000’den fazla ürün seçeneği bulunan bir isimdir. Bayilik veren pırlanta firmaları arasında yer alan isim, her geçen gün yakaladığı yükseliş trendi ile tercih edilen bir marka haline gelmeyi başarmaktadır.

Alyans bayiliği veren Dora Alyans bayilik başvurusu ve şartları hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak için www.dorarings.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Pırlanta Bayilik Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Altın, gümüş ve pırlanta bayiliği veren firmalar, genel olarak girişimcilerden ticari geçmişinin olması şartını ararlar. Buna  ek olarak girişimcilik ruhuna sahip, yeniliklere açık kişiler daha fazla tercih edilir.

Tabi ki altın, gümüş ve pırlanta gibi değerli eşyalar, maliyet gerektiren işlerdir. Bu nedenle bayilik başvurusu yapmadan önce bayilik veren firmaların miminum sermaye şartının ne kadar olduğunu incelemeniz önemli bir ayrıntıdır.

Aksesuar ve takılar, daha çok hareketli noktalarda ve AVM’lerde bulunur. İnsan trafiğinin buralarda daha fazla olması da bayilik veren pırlanta firmalarının koşulları arasına işlek noktalarda marka konseptine uygun mağaza olmasına özen gösterilmesi yer alıyor.

Ne Kadar Para Kazandırır?

Takılar, geçmişten günümüze kadar gelmiş ve her dönem kendini gösteren değerli parçalardır. Düğünlerde, nişanlarda, özel günlerde hediyelik eşya tercihi yapılırken en çok da takılar üzerinde durulur. Yani sezonu olmayan bir iş, tarihi geçmeyen bir modadır takı. Dolayısıyla güzel bir noktada zengin ürün seçenekleri ile bir mağazanın oluşturulması durumunda ciddi anlamda paralar kazanılabilir.

Riskleri Var mı?

Elbette her ticarette olduğu gibi altın, gümüş ve pırlanta bayiliği almanın da belli bazı riskleri vardır. Örneğin sektör tecrübesi olmayan birinin ayakta kalması biraz daha zordur. Seçilen noktada insan trafiğinin az olması da yine risk faktörlerinden biri olarak sayılabilir.

XML ALMAK İÇİN https://kasentra.com/ firmasını tercih edebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI