arama


Vodafone Bayilik Başvurusu ve Şartları

Vodafone
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • neisyapsam neisyapsam

Vodafone, Türkiye sınırları içinde yer alan ve aktif bir şekilde telekomünikasyon hizmetleri yapmakta olan bir firmadır. Sadece ülkemizde değil, dünyanın birçok alanında da kaliteli bir hizmet sunan marka olarak bilinmektedir.

Son yayımlanmış olan verilere göre ülkemizde 19 milyondan daha fazla abone müşteriye sahip olmakla beraber Türkiye’deki ikinci büyük mobil operatörüdür.

Vodafone Bayiliği Almak İçin Nedenler

Ülkemiz içinde en çok aboneliğe sahip olan ikinci marka konumu ile sizler için çok iyi bir müşteri kitlesi oluşturabilir. Telekom alanında dünyada lider olan bir markanın hizmetlerini dükkanınızda bayilik ile beraber sunarak iyi kazançlara sahip olabilirsiniz. Reklam olarak güncel kampanya ve projeler uygulamak, sizler için çok daha fazla müşteri potansiyeli doğuracaktır. Her geçen gün çok daha fazla büyümesini de göze alırsak vodafone bayiliği almak için gerekli nedenleri rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Vodafone Bayilik Şartları Nelerdir?

Vodafone bayiliği için bazı seçenekler mevcuttur ve değişkenlik gösterebilir. Vodafone bayiliği olarak üç tür bulunur.Bu bayilikler sırası ile silver, shop ve store şeklindedir. Her bayilik türünün kendine göre bazı özellikleri vardır. Almak istediğiniz bayilik türlerine göre düzenlemelere başvurmanız gerekmektedir. Her bayilik konusunda farklı şekilde prosedürlerin bulunmasından ötürü bölge müdürlükleri ile irtibat kurarak daha detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Vodafone Bayiliği İçin Maliyet Ne Kadardır?

Vodafone bayiliği türlerine göre maliyetler değişiklik göstermektedir. Ayrıca maliyet için lokasyon da önemli bir etkendir. Örnek verecek olursak, işlek bir alanda maliyetler 300 ila 400 bin tl arasında değişiklik gösterirken, küçük ve tenha bir sokakta 20 ila 30 bin tl arasında maliyet çıkabilir.

Vodafone Bayiliği Almak Karlı Mıdır?

Ülkemizde yer alan diğer operatörlere baktığımız zaman, her işlemden size kalan kar oranı daha fazladır. Bu nedenle kazanç olarak diğerlerinden daha karlı bir bayilik olduğunu söyleyebiliriz.

Vodafone İrtibat Bilgileri Nelerdir?

Vodafone telekomünikasyon A.Ş.

Adres: Mehmet Akif Mah. İnönü Cad. Star Sk. No:2 – İkitelli 34306 İSTANBUL

Telefon: 0212 448 70 00

Faks: 0212 448 77 77

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI