arama


Göçmen Börekçisi Bayilik Şartları ve Başvurusu

Göçmen Börekçisi
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

Bayilik veren markalar arasında bugün sizlere Göçmen Börekçisi bayilik şartları ve başvurusundan bahsedeceğiz. Sizde Göçmen Börekçisi markası adı altında bayilik bilgilerini öğrenmek için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

2004 senesinde ilk olarak çalışmalara başlaya Göçmen Börekçisi, tamamen yerli sermaye ile kurulmakta olan bir firmadır. Merkez ve üretim alanının Kocaeli’nin Körfez ilçesinde bulunan markanın oldukça kaliteli üretim ve yemeye doyum olmayan lezzetleri ile adından oldukça fazla söz ettirmeyi başarmıştır. Alanında kurumsal olarak hizmet vermeyi hedef haline getiren firmalar arasında olan Göçmen Börekçisi, ülkemiz çapında ortalama olarak 70’in üstünde hizmet sağlamaktadır.

Göçmen Börekçisi markası adı altında tamamen el emeği olarak hazırlanan börekleri müşterileri ile buluşturmaktadır. Bu da böreklerin daha özel ve lezzetli olmasını sağlar. Şubelerinin her birinde ürün çeşitliliğinin bol olmasına önem gösteren bu marka, zengin menüsü ile beraber de insanları kendine çekmeyi başarmıştır. Börek çeşitleri haricinde, simit ve poğaça türleri, tatlı ve pasta çeşitleri, sandviç çeşitleri ve mantı gibi çeşitli yemekler de bayilik içinde yer alır. Yiyeceklerin haricinde her türlü soğuk ve sıcak içecek servisi de bulunmaktadır. Alanının gerektirmiş olduğu her belgeye sahip olmakla beraber, ülke dışında Suudi Arabistan’da da bayiliği vardır.

Göçmen Börekçisi Bayilik Şartları Nelerdir?

Göçmen Börekçisi markası, şubelerin oldukça büyük bir kısmını bayilik vererek açmıştır. Bayilik sistemine oldukça önem göstermekte olan bu firmanın toplamda 70’den fazla bayisi ülkede bulunur. Türkiye genelinde de birçok bölgeye bayilik vermeyi sürdüren Göçmen Börekçisi markası adı altında sizde kazanç sağlayabilirsiniz. Göçmen Börekçisi bayilik şartlarına göz atacak olursak;

 • Bayi sorumlusu olarak kişinin gereksinimleri bilmesi ve girişimci özelliklerinin ön planda olması istenir.
 • Bayi sorumlusu olacak kişilerin ticaret ile ilgili olarak herhangi bir yasal engeli olmamalıdır. Gerektiği takdirde teminat göstermelidir.
 • Bayi sorumlusu olacak kişinin yeterli miktarda yatırım gücü olmalıdır.
 • Anahtar teslim olarak bayilik ücretleri metre kare olarak belirlenmektedir. Her metre kare için ise ortalama olarak maliyet 1,5 ila 2 bin TL arasındadır.
 • Göçmen Börekçisi isim hakkı olarak 30 bin TL ücret almaktadır.
 • Şubenin işlek ve merkezi bir noktada müşteri kapasitesi bulunan bir yere açılması gerekmektedir.

Göçmen Börekçisi Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Göçmen Börekçisi Markasından bayilik almak için ilk olarak ön başvuru yapılmalıdır. Bunun için firmanın web adresi üzerinden başvuru formu doldurulmalı ve kişisel bilgilerin girişi sağlanmalıdır. Daha sonrasında bayi sorumlusu olacak kişi ile mülakat görüşmesi gerçekleştirilerek detaylar konuşulur. Anlaşma sağlandığında konum seçimi yapılara eğitim verilir. Eğitimin ardından sözleşmeler imzalanaran şube hazırlıklarına başlanır.

Göçmen Börekçisi İletişim Bilgileri Nelerdir?

Adres: Yarımca Mimar Sinan Mah. Eşref Bitlis Cad. No: 373 Körfez / Kocaeli

Telefon: 444 49 64

Web: www.gocmenborekcisi.com

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • gözde han
  4 sene önce

  kartal uğur mumcu bölgesinde bayilik açmak istiyorum

  28
  yorum beğen