arama


Tatlı Yaparak Para Kazanma [Demirbey Baklavaları]

Tatlı yaparak para kazanma
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hümeyra Kaddar Hümeyra Kaddar

Tatlı yaparak para kazanma yöntemlerini sizler için anlattığımız yazımızda; tatlı yaparak para kazanma yöntemlerini ve tatlı bayisi satın alarak para kazanmak hakkında bilgileri bulacaksınız.

Tatlı yaparak para kazanma

Hayatımızda asla yerinin dolmayacağı enfes tatlılar vardır. Özellikle de yöresel tatlılar söz konusu olunca herkes bir adım ileri çıkmaktadır. Tatlılar, özellikle yemekten önce ve yemekten sonra vazgeçilemeyen en özel yere sahiptirler. Hele Ramazan ayı geldiğinde iftar sofralarının vazgeçilmezleridir anne açması baklavalarımız… Peki, sizler de bunca güzel ana hizmet etmek ve damaklarda kendi lezzetinizi konuşturmak istemez misiniz?

Yeteneklerinizi Konuşturun

Yeteneklerinizi konuşturun

Eğer sizlerin de tatlı yapmak konusunda yetenekleri varsa neden bu yeteneğinizi paraya dönüştürmeyesiniz?

Öncelikle, en güzel yaptığınız tatlıyı bulmalısınız ve o tatlı üzerinde yoğunlaşmalısınız. Büyük ihtimalle çevrenizden bu konuda olumlu dönütler alıyorsunuzdur. Aile içinde ya da misafirliğe gelen birçok kişi yaptığınız tatlılar hakkında sizlere elbette bir şeyler söylüyorlardır. Sizin elbet yapmaktan keyif aldığınız bir tatlı mutlaka vardır. İşte yapacağınız ve gelişmek istediğiniz tatlınızla yola çıkmaya hazır olun!

İnstagram Sayfası Açın

İnstagram sayfası açın

İşiniz ile alakalı daha çok kişi tarafından tanınmanın en kolay yolu sosyal medyadır. Sosyal medya platformundan ilk adımı atarak ve kendi reklamlarınızı vererek tatlılarınızın kişilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu en etkili yöntemlerden biridir. Hatta kendi web sitenizi açmak bile iyi bir fikir olabilir. Açtığınız web sitenizde olabildiğince blog tarzında baklavalarınızı konuşturabilirsiniz.

Blog yazılarınız için bu yazımızdan fikir alabilirsiniz: Blogger Olmak Artık Çok Kolay

Görsellere Önem Verin

Görsellere önem verin

Yaptığınız tatlıların sunumunu zenginleştirerek ve size özel bir tasarım oluşturarak daha çok para kazanabileceğinizi söylesem sanırım bana deli dersiniz!

Ama, altını çizerek izah ediyorum, birçok firma en büyük yerlere gelebilmek için görselliklerini konuşturmuşlardır. Çünkü insanlar tat almadan önce gözleriyle süzmeye bayılırlar ve sizin de yaptığınız tatlılar öncelikle görsellikleri ile ön plana çıkmalılar.

Bu yazımız size yardımcı olabilir: Evden Yemek Yaparak Para Kazanma

Sayfalarınızı Aktif Kullanın

Sayfalarınızı aktif kullanın

Alacağınız siparişleri kaçırmak istemezsiniz öyle değil mi? Yaptığınız tatlıları sergiledikten sonra elbette siparişleriniz artacaktır eğer kendinize özel bir yer açmadıysanız ve evinizden tatlılarınızı yapıyorsanız instagram sayfanıza daha fazla ağırlık vermeli ve gelen siparişleri önemle takip etmelisiniz.

Kendi Yerinizi Açın

Kendi yerinizi açın

Kendi yerinizi açmayı düşünün derim, çünkü bir marka olmak ne kadar zor olsa da sizlere daha fazla katkı sağlayacaktır. Bir dükkanda iş yapmakla evde iş yapmak arasında oldukça büyük fark vardır. Çünkü evde sizi ekstra işler beklerken dükkanda sadece yaptığınız işe odaklanmanız gerekecektir. O yüzden kendi yerinizi açmayı düşünmenizde fayda var.

Bayilik Veren Firmalara Başvurabilirsiniz

Bayilik veren firmalara başvurabilirsiniz

Türkiye’de birçok ünlü firma kendi bayiliğini açmaya izin vermektedir ve bunun içinde ciddi manada yatırımlar yapmaktadır. Kendilerini ve isimlerini duyuran birçok firma şu an da kendi bünyesinde çalışacak, tatlı konusunda kendini geliştirmiş ve pazarlama konusunda oldukça başarılı kişileri aramaktadır. Yapmanız gereken tek şey bayilik veren tatlı firmalarına ulaşmak ve şartları hakkında bilgi almak olacaktır.

Bayilik Veren Tatlı Firmaları [ Demirbey Baklavaları ]

Demirbey baklavaları

Tatlı konusunda kendilerini geliştirmiş birçok firma bulunmaktadır. Gerek yaptıkları işlerin başarılarıyla gerekse damaklarda bıraktıkları lezzetlerini konuşturarak ciddi yerlere gelmiş tatlıcılar vardır. Özellikle de tatlı konusunda kendini fazlasıyla geliştiren firmaların başında Demirbey Baklavaları gelmektedir. Şanlıurfa’dan Türkiye’nin dört bir yanına dağılmaya başlayan Demirbey Baklavaları, artık kendi bayiliklerini de vermeye başladı.

2012 yılından bu yana tüm damak lezzetlerini yıkıp geçen Demirbey Baklavaları, oldukça önemli bir tatlı firmasıdır. Şanlıurfa’da ününü duyurmasının yanı sıra şimdi tüm Türkiye’de sevenleriyle buluşmayı bekliyor.

Peki, bu kadar ün salmış ve kendini dillerden dillere ulaştıran Demirbey kimdir? Demirbey Baklavaları ne zaman kurulmuştur? Demirbey Baklavaları bayilik şartları nelerdir? Hepsini bu yazımızda bulmanız mümkün.

Demirbey kimdir?

Ahmet Demirbey; 2012 yılından bu yana Şanlıurfa merkezinde adıyla nam salmış ünlü baklavacılardandır. Yaptığı baklavalarla dillerden dile dolaşan Ahmet Demirbey, geçtiğimiz günlerde Türkiye Geneli’nde bayilik vereceğini açıklamıştır. Böyle bir baklavacının bayiliğini almak oldukça güvenilir bir şekilde bu sektöre adım atmanıza yardımcı olacak.

Demirbey’in sayfasına ulaşabilirsiniz: Demirbey Baklavaları

Demirbey Baklavaları

2012 yılında Şanlıurfa’nın merkezinde açılmıştır. Geçen yılların yenilikleriyle kendini daima ileri taşıyan ünlü bir firma olmasının yanında müşterilerine karşı oldukça nazik davranırlar. Verdikleri güvenin hakkını baklavalarının lezzetleriyle konuşturmayı da bir o kadar başarmışlardır.

Demirbey Baklavaları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için tıklayın: Demirbey Baklavaları Hakkında

Adımız Belli Tadımız Belli!

Demirbey Baklavaları’nın yıllar geçtikçe değişmeyen ve eskimeyen sloganı da hali hazırda şuracıkta bulunsun. Çok iddialı olmalarının yanı sıra yaptıkları işinde hakkını fazlasıyla vermektedirler.

Demirbey Baklavaları’nın ürünlerini bu linkten inceleyebilirsiniz: Demirbey Baklavaları Tatlı Çeşitleri

Evet, sizlerde tatlı üzerine kendi markanızı oluşturmak istiyorsanız hiç beklemeyin derim ve dahası bayilik almak gibi bir düşünceniz varsa Demirbey Baklavaları tam da size göre olabilir. Fırsatları kaçırmadan değerlendirmeniz dileklerimizle, hoşça kalın…

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI