arama


Madame Coco franchise başvurusu

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • neisyapsam neisyapsam

Madame Coco franchise başvurusu yapmak için, şirketin belirlemiş olduğu bazı detaylar ve koşullar yer almaktadır. Bu koşullar, tüm firmaların bayilik almak isteyenlere önerdiği ve tavsiye ettiği bazı bilgiler içermektedir. Madame Coco firmasının önerdiği tavsiyeler aşağıda yer almaktadır.

 

Madame Coco Franchise Başvurusu Nasıl Yapılır ve Aşamaları Nelerdir?

Aşağıda yer alan tavsiyeler, tamamen şirketin belirlemiş olduğu ön aşama bilgileri içermektedir. Daha fazlası için, şirketin kendi internet adresine bakabilir, iletişim sayfalarından destek alabilirsiniz.

 

Franchise Anlaşma Sağlaması

Franchising tüm ülkelere ‘’ana Franchising’’ şeklinde verilmektedir. Rusya, ABD ve Çin gibi coğrafi ve ticari olarak büyük ülkeler dışında, bölgesel veya belediye bazında franchise verilmemektedir.

 

Mağaza Yer Boyutu

Franchisor, satış yerlerinin yerel ve özel koşullara göre ideal bir satış alanı olan 400 m² alana sahip olmasını önerir. Bu ebat, bölgede uygun durumda sergilenecek mevcut ürün yelpazesine göre optimize edilmiştir. İç depo, mağazanın toplam alanının yaklaşık % 10’unu kaplayabilir.

Şirket Ödeme Koşulları

Ödeme koşulları, satın alma siparişi sırasında nakit olarak havale edilecek ve bir ‘’Banka Teminat Mektubu’’ ile garanti altına alınacaktır.

 

Bayi Ticaret Deneyimi

Franchise alan, pazarlama ve satış faaliyetlerini arttırmak için üstlenilen tüm işleri yapacaktır. Franchise alan kişinin, geçmiş perakende tecrübesi sonuç olarak franchising sürecine ve sistemine uyumu hızlandıracaktır. Bu, yapılan işin kalitesini artırabileceği için bir tercih olarak görülmektedir.

 

Personel ve Eğitim Seviyeleri

Franchise alan kişi, perakende organizasyonu için iyi eğitimli personeli bir araya getirmeyi taahhüt edecektir. Franchise veren, Franchise alana ücretsiz olarak tüm perakende birim yönetim teknikleri, ürünler, hizmetler, sistemler ve ağ boyunca dağıtılan pazarlama yöntemleri hakkında eğitim verecektir. Franchise sahibi ve personeli gerektiğinde bu eğitim oturumlarına katılabilirler.

 

Mağazanın Dekorasyonu ve Takımı

Franchise alan, tüm perakende satış yerlerini teknik çizimleri, tasarımları, mobilyaları ve renkleri kullanarak Franchise’nın orijinal konseptine göre dekore edecektir. Bu belirtilen noktalara uymayan mağazalar açılmayacaktır. Franchise sahibi, dekorasyon ve inşaat sırasında tüm dekorasyon masraflarını ve ilgili Franchise çalışanlarının seyahat masraflarını karşılayacaktır.

 

Mağaza donanımları ve inşaat işleri yerel olarak gerçekleştirilir ve Franchise sahibinin şartnamesi ve onayına dayanarak Franchise alan tarafından ödenir. Franchise veren tüm mağaza mobilyalarının imalatını belirtilen mobilya şirketi aracılığıyla yaptırır ve Franchise sahibi makul bir fiyata fatura eder. Franchise alan; nakliye, gümrük vergileri ve KDV dahil olmak üzere ilgili tüm masraf ve giderleri ödeyecektir.

 

Malların Lojistik ve Teslimatı

Belirlenen teslimat şekli, belirli taşıma seçeneklerine bağlı olarak EXW / FOB veya CIF olabilir ve franchisor, ürünleri franchise sahibine teslim edecektir. Franchise sahibi, ilgili ülkeye ithal edilen mallar için tüm gümrük vergilerini, vergileri ve KDV’yi öder. CIF sevkiyat seçeneğinde, Franchisor, ürünler Franchise’nın ülkesindeki gümrükte nihai varış noktasına teslim edilene kadar nakliye masraflarını öder ve franchise alana ücretlendirir. Franchise sahibi, Franchise’ın deposundan Franchise’nın ülkesindeki gümrüklere kadar olan tüm işlemler için nakliye ve sigorta masraflarını öder.

 

Madame Coco İletişim Bilgileri

Deha Mağazacılık Ev Tekstili Ürünleri San. Ve Tic.A.Ş.

 

Tel: +90 212 267 27 51-52

Faks: +90 212 267 27 80

E-posta: franchising@madamecoco.com

Adres: Avni Dilligil Sokak Çelik İş Merkezi B Blok Zemin Kat 34394 Mecidiyeköy / İSTANBUL

 

Not: Franchisor, tüketici talebini karşılamak ve yeterli envantere sahip olması için Franchise sahibine düzenli olarak ürün tedarik etmeyi taahhüt edecektir. Franchise’ın Planlama Departmanı, ürün tahsisi yönetimini yürütür ve Franchise sahibinin satış performansı, envanteri ve KPI’larına ilişkin emir verebilir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI