arama


Komagene Çiğköfte Bayiliği ve Şartları

Komagene
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • neisyapsam neisyapsam

Komagene Çiğköfte Bayiliği ve Şartları

Komagene çiğ köfte denildiğinde, oldukça fazla kampanya ve güzel menülere sahip olan, birçok kişi tarafından bilinen bir marka olarak karşımıza çıkar. Her ne kadar sokakta adım başı bir çiğ köfte dükkanına rastlanılsa da, oldukça cazip fırsatları ve indirimleri ile yöresel lezzetleri en iyi şekilde Komagene markası buluşturmuştur. Bundan ötürü de Komagene markası ile beraber bayilik alan kişiler her daim kazanç sağlanmaya devam etmektedir.

Oldukça küçük bir sermaye karşılığında kurulacak ve oldukça kar sağlanacak işlerden biri olan çiğköfte bayiliklerini, herhangi işlek bir dükkanda ya da avm gibi alanlarda kurabilirsiniz. Ancak bunun için marka ismi alacağını marka ile iletişime geçerek bayilik başvurusunda bulunmanız gerekir. Bu yazımızda ise sizler için Komagene çiğköfte bayiliği ve şartları ile ilgili bilgileri vereceğiz.

Komagene Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır?

çiğ köfteOldukça düşük bir sermaye ile bir dükkan açarak iş yapmak isterseniz, en avantajlı ve mantıklı ürünlerden biri mutlaka çiğ köfte bayiliği almak olacaktır. İşlek bir caddede ya da bir alışveriş merkezinde mutlaka bir çiğ köfte dükkanı ya da standı ile karşılaşmışsınızdır. Aperatif ve doyurucu bir yiyecek için çiğ köfte oldukça mantıklı bir tercih olduğundan ötürü, birçok marka bayilik açarak yardımcı olmaktadır.

2004 yılında bu işe girişen ve oldukça kısa bir süre içinde çiğ köfte markası olarak büyük bir yol kat eden Komagene, sadece ülkemizde değil, yurtdışında da açılmış olan işletmelerle müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemiştir. Acılı ya da acısız olarak ülkemizin yöresel ürünlerini dünya ile buluşturan çiğ köfte, vatandaşlar tarafından da sevilerek rağbet edilmektedir.

Bunların haricinde Komagene, sadece çiğ köfte ile sınırlı kalmayarak diğer yöresel ürünlerini de müşteriler ile buluşturmaktadır. Lokanta ve restaurantlarda dahi bulamayacağınız birçok yiyecek imkanına sadece Komagene markası ile erişebilirsiniz. Bu durum ile beraber diğer rakip firmalarına göre bir adım öne geçmekte, kendi adına bir yeni özelliği daha eklemektedir.

Genel olarak Komagene markası adında satılabilecek ürünlere baktığımızda; Acılı ezme, Haydari, Amerikan salatası, Kuru biber ve patlıcan dolması, yaprak sarma, şakşuka, kadın budu köfte, arnavut ciğeri, patlıcan ezmesi veya salatası bulunmaktadır. Soğuk meze ya da yöresel lezzetler haricinde tatlılarla da seçenekler sunmaktadır. Satılan tatlılar ise kadayıf dolması, kabak tatlısı, tavuk göğsü, kazan dibi, şeker pare ve höşmerim gibi her yerde yer almayan tatlı çeşitleridir. Her türlü içeceğin yer aldığını belirtmeye bile gerek duymuyoruz.

Komagene Çiğköfte Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkede yer alan en büyük bayiliklerden birine sahip olan Komagene Çiğköfte, sadece yurt içinde değil, yurt dışında da bayilik başvurusu yapanlara da imkanlar sunmaya devam etmektedir. Bayilik başvurusu ise iletişim formu ile beraber gerçekleşmekte, bu formla ile beraber ön başvuru kabul edilerek yakınınızdaki bölgeye göre idari müdürle irtibata geçilmektedir. Daha sonrasında yapılan görüşmeler neticesinde işletme ve sahibi ile ilgili gereksinimler karşılandığı takdirde süreç ve bayilik durumu gerçekleşmektedir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI