arama


Baydöner Bayilik Başvurusu ve Şartları

baydöner
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • neisyapsam neisyapsam

Baydöner Bayilik Başvurusu ve Şartları

Ülkemizde yer alan önemli milli tatlardan biri olan döner, yurt dışında da oldukça bilinip, sevinerek yenen bir yemektir. Ülkemizde yer alan dükkanların arasında mutlaka bir dönerci olmazsa olmazlar arasındadır diyebiliriz. Bunlardan ötürü de dönerimiz tüm dünya tarafından tanınmakta ve çok sevilerek de tüketilir. Tarih olarak ilk dönerin ne zaman keşfedildiğine bakacak olursak eğer, 150 yıl öncesinde Kastamonu ilinden Hamdi Usta adındaki bir kişinin icat ettiğini görebiliriz. Döner, parça olarak kesilmiş etleri, çeşitli terbiyelerden geçirerek odun ateşi ile beraber pişirilmekte olan lezzetle bütünleşen bir yemektir. Döner ise 150 yıl öncesinden günümüze kadar geçerliliğini korumuş ve unutulmayan lezzetler arasında her zaman sevilerek tüketilen bir Türk yemeği olmuştur.

Döner olarak bilinen ve her daim sevilerek, yurt dışından dahi Türklere özgü olarak yenilen bir yemek olarak karşımıza çıkmaktadır. Baydöner markası ise, yer aldığı alış veriş merkezleri üzerinde ve dünya pazarına açılarak önemli bir konumda yer alması ile fark yaratmıştır. Döneri sahiplenerek kendi markalarına katarak akıllı girişimcilik teknikler ile benimsemeye çalışan yerler yerine Baydöner markası, İzmir kökenli bir marka olarak yaklaşık on sene içinde bu zamanki konumuna kadar gelmiştir.

2006 senesinde ilk olarak resmi faaliyetlerine başlayarak oldukça kısa bir zaman dilimi içinde kendine ait bir marka adında yer edinmiştir. Geleneksel lezzetlerimiz arasında her daim yerini koruyan dönere oldukça farklı bir özellik getiren Baydöner, geniş menüsü ve lezzeti ile geniş kesimlere hitap eden özel bir marka konumunda yer almıştır. Türkiye, Azerbaycan ve Kuzey Irak gibi birçok ülkeden 100’den fazla şube ile beraber lezzetlerini müşterileri ile paylaşmıştır.

Baydöner Bayilik Şartları Nedir?

BaydönerBaydöner bayilik şartları adı altında en çok merak edilmekte olan konulardan biri ise bayilik ücretinin ne kadar bir mebla olduğudur. Baydöner markası adı altında bir yatırım bütçesi yaratmak için gerekli, olan ücretin ortalama olarak 250 bin USD + KDV olduğu bilinmektedir. Yatırımcıları için marka bedeli olarak 50 bin USD talep eden Baydöner, restoranların bulunacağı konum ve çeşitli koşullarda da dikkat etmektedir.

Baydöner bayiliğine sahip olmak isteyen yatırımcılar, en az 150 ila 200 metrekare arasında bir yerde işletme sahibi olması zorunludur. İşletmenin fiziksek durumu kadar yer aldığı noktada Baydöner markası olarak özenle dikkat edilmekte, marka değeri yüksek alışveriş merkezleri ya da işlek caddeler üzerinde dükkanlara onay verilmektedir.

Baydöner bayilik şartları olarak oldukça dikkat ettiği bir firma olarak işletecek kişilerden standartların birinci sınıf bir şekilde hazırlanmasını da talep eder. Ticari sicili olarak herhangi bir sıkıntısı bulunmayan, müşterilere kaliteli ve güzel bir hizmet sunan ve temizlik gibi hususlar konusunda oldukça dikkatli davranan markalar ile on yıla kadar sözleşmeye imza atmaktadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI