arama


KFC Bayilik Başvurusu ve Şartları

Kfc Bayiliği
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • neisyapsam neisyapsam

KFC 

KFC, birçok markaya göre oldukça uzun bir geçmişe sahip olduğunu söyleyebiliriz. 1930 yılı ile beraber ilk restorantı Amerika Birleşik Devletleri’nde Kentucky içinde Albay Harland D. Sanders tarafından açılmıştır. O günden bu zamana kadar kendi özel formülü , ürün ve has lezzetleri ile beş kıtada ve yüzlerce ülkede binlerce restoranı ile hizmet sağlamaktadır. 11 adet farklı baharatın karışımı ile beraber herhangi bir işleme maruz kalmadan elde edilen, tamamı ile tavuk eti kullanımları ile herhangi bir işleme uğramadan elde edilmekte olan ürünler 1930 senesinden bu zamana kadar büyük bir beğeni ile tüketilmektedir. Günümüzde ise menülerini büyüterek müşterilerine daha iyi lezzetler vermektedir.

Neden KFC Bayiliği?

Fast food sektörü olarak tavuk ürününde lezzeti ve formülü ile lider bir özellikte yer alıyor olması, yatırımcı ve diğer markalar ile bir adım öne çıkmaktadır. Kendine özel bir tadı ve dünyadaki en ünlü tavuk restoran zinciri olması ile beraber müşteri kitlesini de beraberinde getiriyor. Ayrıca KFC ürünlerinin alanında lider bir halde olması ve büyük bir kesime hitap etmesi ile bayilik konusunda yatırımları garanti altına alabilirsiniz.

Bir KFC restoranı kurulduğu tarihten bu zamana kadar oldukça yoğun bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Kar rakamları her ne kadar paylaşılmıyor olsa da ürünlerde ortalama olarak kar marjının sektöre göre biraz daha az olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemizde yemek ve restorandaki kar marjı %45 oranlarında iken KFC restoranlarında ise %30 ila 32 arasında değişkenlik gösteriyor.

 

KFC Bayilik Şartları Nelerdir?

KFC olarak sunulan bayilik şartlarını ve başvuru konusundaki detaylı bilgileri müşteri hizmetleri ile iletişime geçip detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bunların haricinde gerekli olan sermaye ücretlerine baktığımızda;

  • Bayilik ücreti: 200 bin dolar
  • Gerekli Nakit: 250 bin dolar
  • Yatırım Miktarı: 500 bin dolar
  • Gerekli Net Değer: 950 bin dolar

KFC İletişim Bilgileri Nelerdir?

Müşteri Hizmetleri: 444 3 555

Restoran Destek Merkezi: Papirüs Plaza Merkez Mahallesi Ayazma Caddesi No:37 Kat:5 34406 Kağıthane/İstanbul

Telefon: (212) 705 00 00

Fax: (212) 705 00 99

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI