arama


Arby’s Bayilik Başvurusu ve Şartları

Arbys bayiliği
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • neisyapsam neisyapsam

Arby’s

Arby’s markası yaklaşık olarak 50 sene öncesinde insanları fast food restoranları ile ilgili olarak algılarını ve bakış açılarını değiştirdi. Dünyada başka bir benzeri olmayan rosto sandviçleri ve de kıvırcık patatesleri ile diğer markalar arasında kendi tarzını yaratarak ülkemizde TAB gıda ile hizmet vermektedir. Kendine özgü farkı, lezzetinde gizli olan menüleri ve geleneksel fast food algını değiştirmeye çalışan Arb’s şuanda 13 ilde yaklaşık 50 restorantta hizmet sağlamaktadır.

Neden Arby’s bayiliği?

Dünyada toplamda 3700’den daha fazla restoranta sahip olması ve dünyadak en iyi fast food zincirleri arasında yer alması ile bayilik konusunda mantıklı ve doğru bir yatırım olabilir. Kendine özgü farkı, lezzetinde gizli olan bir marka ile ülkemizde yeni yeni tanıtılarak oldukça hızlı bir büyüme kat etmiştir.

Arby’s Bayilik Şartları Nelerdir?

Bayilik Maliyet

Restoran konumu, tipi  ve büyüklüğüne göre değişkenlik göstermekle beraber ortalama 700.000 USD+ KDV’den başlar.

Gelirden Alınan Pay Oranı

İlk iki yıl için net gelirden %2, sonraları için 54 pay alınmaktadır.

Konum Seçimi

Yaya ya da araç trafiğinin fazla olduğu alanlar, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, fast food işletmeciliğine uygun mekanlardır. Buralara Arbys markasına Tab Gıda yetkilileri tarafından büyük ihtimalle izin çıkmaktadır.

Fiziksel Özellikler

İş alanı mutlaka giriş katta yer almalıdır.Giriş katı minimum 120 m2, toplam kapalı alanı ise minimum 300 m2 alana sahip olmalıdır. Ön cephe genişliği oranı minimum olarak 6,5 metre,  her kat için ise tavanın yüksekliği 3 metre olmalıdır.

Arby’s Bayiliği İçin İletişim

TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul

Tel : 444 22 97

Faks: 0212 236 56 45

E-Posta: tabgida@hs02.kep.tr

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI