arama


Evde Yılbaşı Hediye Kutusu Yaparak Para Kazanmak

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

Aralık ayının  ortasında  olduğumuz şu günlerde  en  çok rağbet gören  alışveriş şekli  yeni  yıl hediyeleri oldu bile. Mağazalar ve ya küçük esnaflar yeni yıl hediyeleri için sattıkları  ürünleri özel yeni yıl kutuları alarak müşterilerine  o şekilde  taktim etmek istiyor. Genelde  yeni yıl hediyeleri  başkalarına verilmek üzere hazırlandığı için kutunun hediyeyi ön plana  çıkaracak ve yeni  yıl  temalı olması gerekiyor.  Peki  yılbaşı hediye kutusu yaparak  nasıl para kazanabiliriz? neisyapsam.com olarak bu yazımızda size  yeni  yıl kutusu hazırlayıp nasıl para kazanabileceğimiz konusunda bilgiler paylaşacağız.  

 

Yılbaşı Özel Hediye Kutusu Nasıl Yapılır ? 

 

Yeni yıla özel hediye kutuları  isteğe göre özel  yapılabilir. Ama genellikle yılbaşına özel renkler ve temalar  kullanılabilir. Özellikle kırmızı beyaz  kutular  bu  konuda ön plandadır. Her ne kadar kültürümüzde olmasa da  Noel Baba temalı, geyik temalı, çam ağacı ve kar temalı  kutular  yeni yıl hediyeleri için en güzel  teslim seçenekleri olacaktır. Bu  yeni yıl hediye  kutularını hazırlamak  hem  çok basit  hem de  bir o kadar zevk ve  ilgi istemektedir.

Yapımında sıcak silikon, ince para bandı, ve bazı sarf malzemeleri  kullanmanız yeterli olacaktır. İnternet sitelerinde bir çok örneğini bulabileceğiniz yılbaşı  hediye  kutularının onlarca örneği  olacaktır. Sizin elinize en yatkın ve  kolay sarf malzemesi bulacağınız modellerde  uzmanlaşmanız hem alacağınız hediye  kutusu  siparişini hızlı bir şekilde  teslim etmenize hem de hızlı bir şekilde  bitirmenize yardımcı olacaktır.

 

Yeni Yıl Hediye Kutusunu  Kime Satabilirim ?

 

Yılbaşı özel hediye kutularını genellikle yaşadığınız yerde bulunan küçük esnaflara satabilirsiniz. Çünkü büyük zincir mağazalar  zaten yeni  yıl kutuları üretim isteğe göre  ekstra ücret alınarak satılmaktadır. Örneğin;

 

 • Bulunduğunuz  yerde  bulunan iç giyim mağazaları.
 • Etrafınızdaki züccaciye ve ya hediyelik eşya satan  mağazalar
 • Parfüm ve ya kozmetik mağazları
 • Dekorasyon ve  hediyelik kutu satan mağazalar
 •  

İnstagram üzerinden hediyelik ve ya hobi malzeme  satışı yapan kişiler Bu listeyi istediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Özel yılbaşı hediye kutusu satmak sizin marifetiniz e  kalmıştır. Ne kadar  tasarımı güzel tutup  kaliteli malzemeler kullanırsanız  müşteriniz de o kadar fazla olacaktır. Yılbaşı hediyesi  için özel kutu satma işi sadece  yılbaşında özel  olacağı için dönemsel ve kısa süreli bir iştir.

 

Hediye Kutusu Satarak Ne Kazanabiliriz?

 

Yılbaşı özel hediye kutusu fiyatları  türüne , kalitesine ve  boyutuna  göre 10 ₺ – 100₺ arasında  alıcı bulabiliyor. Yılbaşı özel hediye kutusu yapıp satarak  2 haftalık dönemde  1000 ₺ ile 3000 ₺ arasında bir rakam kazanabilirsiniz. Bu  işi birkaç arkadaş  bir araya gelerek daha profesyonel yılbaşı hediye kutuları üretebilir ve rakamları daha üst seviyelere  taşıyabilirsiniz.  

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Turgay
  3 sene önce

  İkitelli civarından evlere iş veren firmalar benimle iletişime geçebilir. Çevrem oldukça bu işlere yatkındır iş yapabilecek bir çok kişi var.

  14
  yorum beğen