arama


Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır

Anket Doldurmak
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

Hızlı para kazanmanın yeni adı olan anket doldurarak para kazanma, hemen hemen herkes tarafından tercih edilen ek iş. Peki internet üzerinden para kazanmak ne kadar doğru olur, güvenilir mi, anket doldurdunuz parayı nasıl alacaksınız , bütün bu soruların cevabına birlikte bakalım.

 

Nasıl Para Kazanılır?

 

Oldukça kolay şekilde para kazanmak için tek yapmanız gereken ilgili web adreslere kayıt yaparak e mail üzerinden hızlı şekilde anketleri doldurmak.

 

Anket doldurmak için öncelikle sayfaya üye olmak gerekir. Sayfaya bilgilerinizi yanlışsız girdikten sonra e maile gelen onaylamayı tamamladıktan sonra anket doldurma işine geçebilirsiniz. Bilgilerin hiç bir kurum ve kuruluşla paylaşılmayacağı bilmeli ve gönül rahatlığıyla doğru bilgi girip anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Ek iş arayan bayanlar, öğrenciler hatta ev hanımları sadece yarım saatini ayırarak anket doldurup yüksek miktar kazabilir.  Herhangi bir sözleşme yapmaya gerek duymadan anket doldurma işine başlayabilirsiniz. Bazı sayfalara sözleşme yapılması gerektiğini vurgulayabilir. Bu sayfalara itibar etmemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Anket doldurma siteleri oldukça güvenli siteler olduğu için sözleşme yapma gereği duymamaktadır. Anket doldurma işine girdiniz ancak istediğiniz şekilde gitmiyor iptal etmek istiyorsunuz ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Hemen biz söyleyelim. Anket doldururken e mailinizi kullanmaktasınız ve en alt kısımda bulunan “aboneliği iptal et” butonuna tıklayarak abonelikten an itibari ile çıkabilirsiniz.

 

Anket Doldurarak Kaç Tl Kazanılır?

 

Genel itibari ile 350-400 Tl kazanmak mümkün. Ancak kimi siteler para yerine hediye çeki, hediye kuponu gibi farklı hediyeler veriyor. Miktarı yükseltmek sizin elinizde bunu biliyorsunuz değil mi? Birden fazla anket doldurma sitesine üye olarak miktarı arttırabilirsiniz. Ne kadar anket o kadar para unutmayın…  Beğenmediğiniz bir anket gönderildi ancak siz bu ankete cevap vermek istemiyorsunuz. O halde anketi cevaplama zorunluluğu olmadığını bilmelisiniz. Tek amacınız para kazanmaksa anketi kaçırmadan doldurmak gerekir. Soru seçmek pek doğru olmaz.

 

Anket doldurma işinin gerçek olmadığını düşünen kişiler güvenmemek açısından haklılar. Devir o kadar bozuldu ki insan neye nasıl davranması gerektiğini bilemiyor. Ancak anket doldurma siteleri size güven sağlamak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Sizden herhangi bir talepte bulunmayan anket doldurma siteleri sadece ek gelir elde etmeniz için size yardım ediyor.

 

Anket Doldurarak Kimler Para Kazanabilir?

 

Bazı sitelerde alt yaş 18 olarak geçerken bazı siteler de ise 16 olarak belirtilmiş. Bu yaşların üzerinde olan her birey anket doldurarak ek gelir elde edebilir. Ancak Türkiye’de ikamet etmek gerekiyor. Başka herhangi bir koşul ön görülmüyor.  Anketlerde kazanılan para neye göre belirleniyor diyorsanız söyleyelim. Anket doldururken göz önünde bulundurulan en önemli şey gönderilen anketin uzunluğudur. Anket uzun olduğu için zamanınızı alıyor bu yüzden anket için biçilen fiyat artıyor. Zaten ankete başlamadan önce e mailinize gönderilen bilgilendirici mesaj sizlere yardımcı oluyor.

Anketlerin Gönderilme Sıklığı Nedir?  Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girdiğiniz takdirde yoğun şekilde anket alabilirsiniz. Bilgilerin doğru girilmesi neden bu kadar önemli diye düşünüyorsanız söyleyelim. Çünkü sizin özelliklerinize göre anket gönderiliyor. Mesela hamilelik dönemi geçirdiniz bu dönem ile ilgili makaleler gönderiliyor ve sizin görüşleriniz alınıyor. Hamilelik yaşamış bir bayan ile yaşamamış bir bayana gönderilen anket aynı değildir. Doğru bilginin girilmesi daha fazla anket doldurarak daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

 

anket 1Anket Sitelerinin Amacı Ne?  Eski zamanlarda internetin bu denli sık kullanılmadığı devirlerde yolumuzu keserek anket doldurmaya çalışan görevlilerin yerini internet almış bulunuyor. Kısa sürede bir çok tüketiciye ulaşan internet tüketici ile firma arasında sıkı bir köprü görevi görüyor. Ürünlerin yenilenmesi, ürünlerin beğenilip beğenilmediğini öğrenmek bakımından anket doldurma işi oldukça önemli bir iş. Tepkilerin ölçülmesi bakımından oldukça önemli olan anket doldurma işi bir bakıma büyük firmaların işini hızlandırıyor.

 

 

 

Kazanılan Para Nasıl Ödenir? 

Anket doldurdunuz doldurdunuz ve paranız epey birikti. Nasıl parayı alacağınız konusunda muamma yaşıyorsunuz. Para ödeme işleminin paypal veya banka havale yoluyla yapıldığını bilmeniz gerekir. Ancak hediye çeklerinin havale yolu ile yapılması mümkün değil. Bu yüzden hediye çekleri ya kodu gönderilerek gerçekleştiriliyor ya da posta yoluyla hediye çeki elinize ulaştırılıyor.

 

Hangi Anket Siteleri Güvenilir?

 

Merak edenler için güvenilir anket sitelerini sizler için derledik. İşte en çok kullanılan anket siteleri.

 

 1. Toluna TR

 2. Fikir Pazarı TR

 3, Panel Station TR

 4, Global Test TR

 5, Marketagent TR

 6, İpsos TR

 

Anket doldurma sitelerine üye olarak birbirinden güzel hediye çeki ve yüksek miktarda paralar kazanabilirsiniz. Bütün sitelere üye olarak kazancınızı ikiye üçe hatta dörde katlayabilirsiniz. Unutmayın para kazanmak sizin elinizde.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Gülseren
  5 sene önce

  Dolu dolu bir makale. 🙂 Anket doldurarak para kazanan biri olarak herkese tavsiye ediyorum.

  33
  yorum beğen