arama


Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar 2023

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar 2019
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

Türkiye’de en düşük fiyatlar ile alınabilen bayilik sektörü çiğ köftedir. Çiğ köfte sektöründe franchise veren bir sürü firma aracılığı ile 10 bin liranın altındaki fiyatlar ile bile bir çiğ köfte bayiliği kurabilirsiniz. Sektöre her geçen ay yeni firmalar ilgi gösteriyor ve firmalar çoğu zaman bayilik şartları ve fiyatı konusunda çok geniş davranıyor. Birçok firma bayilik sayısını çoğaltabilmek amacıyla sıklıkla kampanyalar düzenliyor.

Çiğ köfte bayiliği, son dönemlerin en çok talep gören işlerinden biridir. Kolay olması ve kazancının da iyi olmasından dolayı tercih edilen çiğköfte bayiliği, üzerinde ciddiyetle durulduğunda gerçek anlamda para kazandıran işler arasına giriyor. 

Türkiye’de en iyi bayilik fırsatına sahip çiğ köfte firmaları, şartları ve bayilik bedeli hakkında bilgiler şöyle;

 1. Hacialioglu Çiğ Köfte

Tanınan çiğ köfte markaları arasında yer alan Hacialioglu Çiğ Köfte, 1999 yılından beridir sektörde hizmet veriyor. Türkiye genelinde 600’ü geçmiş bayiliği bulunmakta olan firma 5 bin lira fiyat karşılığında bayilik vermektedir. Bayilik paketinde bir çiğ köfte bayiliğinin ilk ay ihtiyaç hissedeceği hemen hemen her şey yer alıyor. KOSGEB’ten hibe alınması için de yardım vermekte Hacialioglu Çiğ Köfte, 5 bin liralık bayilik fiyatı için 12 taksit fırsatı da veriyor.  Hacıalioğlu çiğ köfte bayiliği ile ilgili daha detaylı bilgiler için , Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

İletişim: +90 212 515 9 444

 1. Ziyafet Çiğ Köfte

2005 yılında kurulan ve günümüzde 500 bayi sayısını geçmiş Ziyafet Çiğ köfte kısa zamanda sektörde yer edinmeyi başarmıştır. En az 10 bin liralık bayilik fiyatı ile 15 metrekare üzeri alan ve 3 metre ön cepheye sahip dükkanlara franchise veriyor. Ziyafet Çiğ Köfte diğer firmaların tam tersi her alanda bayilik vermiyor, özellikle dükkanların yürüyüş yollarında ve yüksek potansiyel  içermesine önem gösteriyor. Bu da firmanın franchise seçiminde en önemli kriter olarak dikkati çekiyor. Ziyafet Çiğ köfte bayilerine reklam, fizibilite, pazarlama, ürün, bölge koruma yarımlarını da vermekte.

İletişim: 444 3 405

 1. Battalbey Çiğ Köfte

2003 yılından itibaren sektörde yer edinen ve 3 bini aşkın satış noktası ile sektörün en hızlı gelişen markalarından biri olan Battalbey Çiğ Köfte’nin bu kadar hızlı gelişmesinde  en büyük sebebi bayilik ücreti istememesi. Firmadan bayilik almak isteyen girişimciler kendi imkanları, firmanın istekleri doğrultusunda dükkan kurulumunu gerçekleştiriyor ve sonrasında ürün siparişi veriyor. Bu doğrultuda kapora, isim hakkı bedeli gibi istekler doğmuyor. Battalbey Çiğ Köfte, franchiselerinin yaklaşık kar düzeyinin % 100 üzerinde olduğunu belirtiyor.

İletişim: 0 555 324 84 23

 1. Tatlıses Çiğ Köfte

2010 yılında kurulmasına rağmen kısa sürede 300 bayiye ulaşmayı başaran ve TV reklamları ile sektöre hızlı bir giriş yapan Tatlıses Çiğ Köfte bayilik sayısını kısa zamanda  genişletmek için çok çaba harcıyor. 20 bin lira yatırım sermayesi ile kurulabilen bir Tatlıses Çiğ Köfte bayiliğinde sadece çiğ köfte değil pide, künefe ve çeşitli tatlılar da bulması olanaklı. Firma KOSGEB hibesi alınması için ve reklam, pazarlama, fizibilite gibi çeşitli yardımlar etmektedir.

İletişim: 0535 106 58 57

 1. Komagene Çiğ Köfte

2005 yılında kurulmasına rağmen Türkiye’nin en çok tanınan çiğ köfte markası olan Komagene’nin ülke genelinde 1000’den fazla bayisi bulunuyor. 2020 yılına kadar bayi sayısını 5 bine çıkartmayı planlayan firma bu doğrultuda bayilik isteklerine daha geniş davranıyor. Firmanın bayilik giriş fiyatı ise 15 bin lira + KDV. 6.000 m2 kapalı alan ile Türkiye’nin sektöründe en büyük üretim tesisine sahip olan Komagene, özellikle yürüyüş yollarındaki dükkanlar için bayilik isteklerine daha yakın bakıyor. Firma bayi adaylarının 1 hafta boyunca İstanbul’da seminer eğitimi alması gerektiğini ifade ediyor ve bayi kurulum zamanında  reklam, pazarlama, reklam, fizibilite, mimari proje ve şirket kurulumu konusunda yardım etmektedir.

İletişim: 0216 367 97 00

 1. Çiğköftem Çiğ Köfte

Çiğköftem Çiğ Köfte‘nin 300’ü aşkın bayiliği bulunuyor ve ücretsiz çiğ köfte bayiliği veren firmalar arasında yer alıyor. Firma, bayilik kurulumu için harcanan paranın 6 ay gibi kısa bir sürede kendini amorti edilebildiğini ifade ediyor. Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu alanlara bayilik vermeye daha yakın bakan Çiğköftem Çiğ Köfte, bayi adaylarına fizibilite, reklam, eğitim ve pazarlama için yardım etmektedir.

İletişim: 444 2 126

 1. Maksat Çiğ Köfte

Son dönemde sektörün tanınan isimleri arasında yer alan Maksat Çiğ Köfte, 20 metrekare üstünde alanlar için bayilik veriyor. Bayilik giriş paketi 6 bin lira olan firmanın zaman zaman bayilik kampanyaları da düzenleniyor. Bir Maksat Çiğ köfte bayiliği yaklaşık 1 haftada kuruluyor. Maksat Çiğ Köfte bayi adaylarına pazarlama, eğitim, reklam yardımı da veriyor.

İletişim: 0 537 459 94 94

 1. Sırrı Usta Çiğ Köfte

70’i aşkın bayiliği ile özellikle İstanbul’da şubeleşen Sırrı Usta Çiğ Köfte de ücretsiz bayilik veren çiğ köfte markaları arasında yerini alıyor. Bayi adayı işletme kurulumunu firmanın istekleri doğrultusunda gerçekleştiriyor ve hemen sonrasında satış için sipariş verebiliyorlar. Çiğ köfteci Sırrı Usta bayilerine pazarlama, reklam, satış gibi eğitimler veriyor.

İletişim: 0 212 629 44 02

 1. Taksim Çiğ Köfte

Yeni Çiğ Köfte markaları arasında yer alan Taksim Çiğ Köfte, kısa sürede 1000 bayilik hedefine ulaşmak amacıyla geniş koşullarda bayilik veriyor. Bayilik giriş fiyatı 8 bin 500 TL olan firmanın yatırım geri dönüş zamanı ise 5 ila 8 ay arasında değişiyor. Taksim Çiğ Köfte Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam fırsatları da sunmaktadır.

İletişim: 0 532 673 00 49

 1. Tarihi Antep Çiğ Köfte

2002 yılında kurulan firma kısa sürede İç Anadolu’da önemli bir marka değeri oluşturmayı başardı. Günümüzde 170’i geçmiş bayiye elde etmiş olan Tarihi Antep Çiğ köftecisi francise fiyatı istemeyen markalar arasında yerini alıyor. Firmanın bir bayiliğini elde edebilmek için giriş paketi olan 4 bin 900 liralık paketi satın almak gerekiyor. Firmanın bayilik için istediği güzargah şartı ise yürüyüş yolu üzerinde, görünür alanlarda bir dükkan belirlenmesi gerekiyor. Dükkan seçiminin sonrasında da bir bayi ortalama 1-2 haftada kuruluyor.

İletişim: 0 850 840 14 38

 1. Meşhur Adıyaman Çiğ köftecisi

2005 yılında kurulan ve günümüzde Türkiye’nin yaklaşık tüm şehirlerine ulaşmayı başarmıştır. En çok tanınan çiğ köfte markaları arasında yer alan firma Ömer Aybak’ın tanınırlılığı ile ciddi bir ilerleme  yol kat etmiştir. Firma bayilerinden franchise bedeli istemiyor, fakat bayi kurulumları için önemli düzeyde şartlar bulunuyor. Ortalama 20 bin liralık yatırım fiyatı ile kurulabilen bir Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi bayiliğinin yatırım geri dönüş süresi ise ortalama 8 ay. Meşhur Adıyaman Çiğ köftecisi bayilerinden reklam katılım payı da almıyor ve bayi adaylarına eğitim, pazarlama, fizibilite gibi yardımlar yapıyor.

İletişim: 0 212 650 59 02

 1. Taşkale Çiğ Köfte

2002 yılından beridir sektörde tanınan markalar arasında yer alan Taşkale Çiğ köfte, 5 bin lira fiyat karşılığında bayilik veriyor. Bayi paket ödemesinin sonrasında bir şube kurulumu yaklaşık 8 gün sürüyor. Özellikle firmanın dükkan güzergahı ve dış görünüşü özellikleri konusunda herhangi bir sınırlamaya gitmemesi bayi sayısının artış göstermesinde en büyük fırsat olarak gösteriliyor. Firma bayilerine eğitim, pazarlama, reklam gibi yardımlar veriliyor.

İletişim: 0 506 093 02 02

 1. Serince Çiğ Köfte

2005 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Serince Çiğ Köfte, 30 metrekare üstünde alanlara çiğ köfte bayiliği veriyor. Türkiye genelinde 30’u geçmiş  bayisi bulunan firma bu sayıyı kısa zaman da  100’e çıkartmak amacıyla kampanyalı bayilik paketleri sunuyor. Yaklaşık 10 bin liralık bayilik giriş fiyatı ile bayilik fırsatı veren firma, yeni gelişen bir firma olması sebebiyle bayilerine yoğun bir yardım ediyor.

İletişim: 0 536 944 82 15

 1. Zarif Çiğ Köfte

Türkiye genelinde 80’i geçmiş bayisi bulunan Zarif Çiğ Köfte, ücretsiz bayilik veren firmalar arasında yerini alıyor. Bayilik giriş paketini 4 bin 900 liraya bayi adaylarına veren firma, bayi güzergahının yürüyüş veya araç trafiğinin çok fazla olduğu alanlarda olmasına dikkat ediyor. Firmanın bir bayiliği yaklaşık 7 günde kuruluyor ve sonrasında hemen satışa başlanılabiliyor.

İletişim: 90 212 667 51 81

 1. Gazi Çiğ köfte

Türkiye genelinde 100 bayisi bulunan ve kısa zamanda bayi sayısını çoğaltmak isteyen Gazi Çiğ köfte, 2000 yılından beridir bu  sektörde yerini almaktadır. Firma franchise fiyatı istemediği gibi reklam katılım payını da franchiselerine yansıtmıyor. Birden çok bayilik paketi bulunan Gazi Çiğ köfte’nin bayilik giriş paketi ise 6 bin liradan başlamaktadır.

İletişim: 0 212 536 3832

Çiğköfte bayiliği veren firmalar, günümüzün en çok aranan bayilik firmaları arasında yer almaktadır. Siz de yukarıda verdiğimiz listede yer alan çiğköfte markaları ile iletişime geçerek, yeni bir işe başlangıç için ilk adımı atabilirsiniz. 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • sabri
  5 ay önce

  Acil dönüş bekliyorum

  1
  yorum beğen