arama

Bitkisel Ürünler Satarak Gelir Elde Etme

bitkisel temizlik
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • neisyapsam neisyapsam

Temizlik bir çok bayan için günlük yapılacak işlerin başında gelir. Zaten öyle de olması gerekir. Temiz olmayan bir evde yaşamak hem kendinizi kötü hissetmeniz sebep olur hem de sağlığınız için büyük tehditler oluşturur. Özellikle banyo, tuvalet, mutfak tezgahı gibi çabuk kirlenen ve kiri de çabuk geçmeyen yerler için bayanlar çok fazla çaba gösterir. Söylemiş olduğumuz bu alanları temizlemek için çoğu zaman bayanlar toz ruhu ve çamaşır suyu gibi sağlık açısından son derece zararlı temizleyiciler kullanmaktadır. Kullanılan kimyasal temizleyicilerin kötü kokusu ve sağlığa verdiği zarardan dolayı bayanlar son zamanlarda temizlik için tamamen bitkisel ürünlere yönelmişlerdir.

Bitkisel temizlik ürünler herhangi bir kimyasal ürün katılmadan. Temizleyici özelliği bulunan bitkilerden yapılmış temizlik ürünleridir.

Bitkisel temizleyiciler de en az kimyasal temizleyiciler kadar iyidir. Ve herhangi bir zararı olmadığı için çokça tercih edilir.

Peki Temizlik Ürünlerinden Nasıl Gelir Elde Edebilirim?

Bitkisel temizlik ürünleri satan firmalar genelde Network mantığıyla çalışır. Yani kazancınız üç şekilde olabilir.

1- Ürünleri kendiniz için indirimli fiyatlardan alıp kazanç elde edebilirsiniz.

2- Ürünleri firmalardan daha ucuz bir fiyata alıp üstüne karınızı da koyarak satarak kazanç sağlayabilirsiniz.

3- Çevrenizdeki insanları ürün satış üyesi yaparak onların sattığı ürünlerden de kar edebilirsiniz.

Yukarıdaki maddelerden de anlaşılacağı üzere bu işi yaptığınızda eviniz için gerekli bütün temizli malzemelerini çok uygun bir fiyata hatta bedavaya bile getirebilirsiniz. Bunun yanında çevrenize ulaşım ürünlerin tanıtımını yapıp çevrenizdeki bayanların da ürünleri almasını veya ürün satışı yapmalarını sağlarsanız çok iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Ürün tanımı ve anlatımı için çoğu yerde ayanlar gün yapıp  bir araya gelmektedir .Böylece Ürün tanıtımı için iyi bir fırsat yakalamış olurlar. Aynı zamanda yaptıkları bu günlerde ürünleri direk uygulayarak işe yarayıp yaramadıklarını test ederler.

Hangi Ürünler Mevcut?

Firmalara göre değişiklik gösterir ancak birçoğunda;

Banyo temizleyici

Tuvalet temizleyiciler

Yağ Sökücüler

Yüzey temizleyiciler

Cam temizleyiciler

Şampuanlar

Diş macunları

Kozmetik ürünleri

 

Gelirim Ne Kadar Olur?

Tamamen yapacağınız çalışmalara bağlı olacak geliriniz. Ancak bu işi yapıp geliri 5000 Tl nin üzerinde olan ev hanımları vardır.