arama


Atkı Örerek Para Kazanmak

Atkı
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • neisyapsam neisyapsam

Ev hanımları için iş fikirlerinden bahsederken el emeği ile yapılan işlere çokça değineceğiz. Çünkü bayanların en iyi yapabileceği işlerin başında örgü işleri gelir. Bu iş alanı neredeyse onlara özgüdür. Erkeklerin el işi yaptığı pek de görülmüyor.

Ev hanımlarının da her mevsim yapıp para kazanabilecekleri bir çok iş alanı vardır. Zaten ev hanımları yapma konusunda serbest oldukları için iş seçimlerini de kendilerini yapabilirler. Böylece severek yapabilecekleri işleri tercih edip hem işlerini yapıp para kazanırlar ve de vakitlerini değerlendirirler.

Atkı Örerek Para Kazanmak

Evinizde rahat rahat oturup başka birinin emrinin altına girmeden yapabileceğiniz en iyi işlerden bir tanesi atkı örüp satmaktır sevgili ev hanımları. Atkı örmek bir çoğunuzun diğer el işlerinden de aşina olduğu bir iştir. Bu işi çok rahat bir şekilde yapıp hem kendi ailenize atkı örebilirsiniz hem de başkalarına satabilirsiniz.

Neden Atkı Örmeliyim?

Her insan kendisine uygun işi bulmak ister. Bir çoğu istediği işi bulana kadar bir çok değiştirir. Ev hanımları el işi konusunda iyi oldukları için atkı örmelidirler. Kış aylarında hemen herkesin atkı taktığını görürüz. Özellikle el ile örülmüş atkılar daha sıcak tutmaktadır. Onun için insanlar el ile örülmüş atkıları tercih ederler. Kış ayların yapılabilecek güzel işlerden bir tanesidir. Ne iŞ yapsam diye düşünen bayanlar muhakkak bu işi de düşünebilirler.

Atkı Nasıl Örülür?

Atkı örmeyi öğrenmek için bu işi bilen birisinin yanında kısa bir süre ders almanız yeterlidir. Daha sonra da deneme yanılma yoluyla kendinizi geliştirirsiniz. Dilerseniz You tube üzerinden atkı örme ile ilgili videolara bakarak da öğrenebilirsizin.

Nasıl Atkılar Örmek Gerekir?

Ördüğünüz atkıları daha iyi satabilmek için insanların en çok tercih ettiği renkleri seçmelisiniz. Hem bayanların alabileceği hem de erkeklerin alabileceği renklerde atkı örün. Özellikle gençlerin de alması için takım renklerinde atkılar örün.

Nasıl Satacağım?

Daha önceki iş fikirleri yazılarımızda da belirttiğimiz gibi bu tür işlerle uğraşacaksanız satış yapacağınız en iyi yerler kendi çevrenizdir. Onun dışında çevrenizdeki tuhafiyelere, çeyizliklere ve internet üzerinden de satış yapabilirsiniz.

 

Atkı Örmek
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI