arama


İstanbul Ataşehir Evde Ek İş ve Paketleme İlanları

Ataşehir evlere ek iş veren firmalar
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Muhammed Yusuf Şehitoğlu Muhammed Yusuf Şehitoğlu

Ataşehir evde ek iş ve paketleme ilanları, firmaların maliyetlerini düşürmek ve dışarıdan personel istihdamına önemi pekiştirmek için tercih ettikleri bir çalışma modeli olduğu için günümüzde yaygınlığını etkin hale getirmektedir.

Ev hanımları, öğrenciler ya da evde kalmak zorunda olan herkesin evden çalışarak para kazanabileceği, kendine uygun bir iş mutlaka vardır. Aramak, soruşturmak ve doğru firmayı bulmak, bu iş için bir çözüm niteliğinde olacaktır. Ataşehir evlere ek iş veren firmalar, işlerinin daha hızlı tamamlanması açısından ve ek personel alma ihtiyacını ortadan kaldırmak amacıyla paketleme işleri, boncuk süsleme işleri, balon paketleme işleri gibi ek güç gerektiren işleri, evden para kazanmak isteyenlere sunuyor.

Ataşehir’de Evlere Ek İşler

Ataşehir’de Evlere Ek İşler

1- Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde kürdan paketleme işi, evden çalışarak para kazanmak isteyenler için sunulabilecek en ideal iş seçenekleri arasında yer almaktadır. Kürdan imalat fabrikaları, paketleme işlerinin daha hızlı bitmesi için işlerini evden çalışan ev kadınlarına vermektedir. Ataşehir evde kürdan paketleme işi de bu anlamda değerlendirilebilecek ek iş fikirleri arasında yer almaktadır.

Sermaye harcamaya gerek bırakmayan, sadece belirli bir zamanı paketleme işine ayırabilecek durumda iseniz Ataşehir evlere kürdan paketleme işi veren firmalar ile irtibata geçebilir, yazımızın altından yorum yaparak firmaların size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Evden Çalışarak Para Kazanmak İçin En İyi 10 İş Fikri

2- Evde Bileklik Yapımı

Bileklikler, kadıların aksesuar olarak en çok kullandıkları takılar arasında yer almaktadır. Bijuteri ürünü alanında imalat yapan firmalar, bu tip işleri evlere ek iş olarak vermektedir. Bileklikler üzerine boncuk ya da firmanın talebine göre farklı süslemeler yaparak para kazanabilirsiniz.

Sermayesiz iş fikirleri arasında değerlendirebileceğiniz evde bileklik yapımı için doğru bir firma ile anlaşmanız yeterli olacaktır. Aşağıdan yorum yaparak en kısa sürede iş bulabilir ve evden çalışarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

3- Evde Boncuk Süsleme

Tekstil alanında geniş bir yelpazeye sahip olan Ataşehir, boncuk süsleme gerektiren işler için ek personel almak yerine evden çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarını daha fazla tercih etmektedir. Eğer zamanınız var ve kendinize bu konuda güveniyorsanız, evden para kazanmak için evde boncuk süsleme işini düşünebilirsiniz.

Yazımızın altından yorum yaparak doğru ve güvenilir firmaların size ulaşmalarını sağlayabilir böylelikle daha sağlıklı bir şekilde evden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

4- Evde Balon Paketleme

Organizasyon firmaları ile balon imalatı yapan fabrikalar, işlerini daha hızlı yetiştirmek için balon paketleme işlerini daha çok evden çalışan ev hanımları başta olmak üzere çalışmaya uygun kişilere vermeyi tercih etmektedir. Ataşehir evlere ek iş veren firmalar ile bu alanda görüşerek çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyebileceğiniz bir şekilde ek kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Balon paketleme işinden kazanacağınız para, yapacağınız iş sayısına göre değişir. Firma araştırırken en yüksek fiyatı veren ve ödeme konusunda sorun yaşamayacağınız bir firma seçmeye özen gösterin.

İlginizi Çekebilir: Sermayesiz İş Fikirleri

Evden Çalışarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Günümüzde iş modellerinin ve iş akışının değiştiği bir gerçektir. Artık firmalar, evlere iş verme konusunda daha akatif çalışmaktadır. Hem maliyetleri düşürmek hem de işleri zamanına yetiştirmek isteyen firmalar, bu şekilde çalışmaktadır.

Balon paketleme, kürdan paketleme, boncuk dizimi gibi birçok farklı iş alanında çalışarak evden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Aylık kazanacağınız para, yapacağınız iş sayısına göre belirlenmektedir. Tek başınıza ya da ekibinizle birlikte çalışmanız, kazanacağınız paranın miktarını doğrudan etkiler. Eğer bir ekibiniz varsa Ataşehir’de evlere ek iş veren firmalarla görüşerek en sağlıklı işleri alabilirsiniz.

Firma seçerken referanslarını inceleyerek ödemelerin zamanında yapılıp yapılmadığını öğrenmenizi öneririz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Günnur Akay
  5 ay önce

  evde paketleme işi yapmak düşünüyorum

  1
  yorum beğen
 • Günnur Akay
  5 ay önce

  evde paketleme ile ilgili bilgi almak istiyorum

  1
  yorum beğen
 • Eda
  8 ay önce

  Merhabalar Ataşehir Ferhatpaşa mahallesinde oturuyorum evde kürdan yada balon paketleme işi yapmak istiyorum daha önceden tecrübem var dönüş sağlarsanız sevinirim

  1
  yorum beğen
 • Melike
  12 ay önce

  Merhaba Ataşehir Kayışdağında oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  3
  yorum beğen
 • Serdar Cebeci
  1 sene önce

  Ataşehir Esatpaşa Mahallesinde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum bilgi alabilirsem sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Selma
  2 sene önce

  Evde paketleme yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  8
  yorum beğen
 • Seyhan gulbahar
  2 sene önce

  İş almak istiyorum Ataşehir kayisdagi

  7
  yorum beğen
 • Nergis
  2 sene önce

  Hayırlı işler istanbul ataşehir ilçesinde oturuyorum kürdan işinden almak istiyordum bunun için geri dönüş sağlarsanız sevinirim

  6
  yorum beğen
 • Ergül vurğun
  2 sene önce

  Merhaba İstanbul Ataşehir Küçükbakkalköy de otuyorum geri dönüş olursa sevinirim

  8
  yorum beğen
 • Zeynep
  2 sene önce

  El becerim var ekibim var evde iş yapmak istiyorum

  8
  yorum beğen