arama

Su Bayiliği Veren Firmalar 2019

Su Bayiliği Veren Firmalar 2019
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • neisyapsam neisyapsam

Karlı sektörler arasında yer alan su sektörüne giriş yapmayı düşünüyorsanız, kendi düşüncelerinizi hayata geçirmek yerine bir bayilik alabilirsiniz. Türkiye’de su bayiliği veren çok sayıda firma bulunuyor.

Türkiye’de su – damacana sektörü her sene ciro artışı sağlayan nadide sektörler arasında yer alıyor. Su bayiliği almak tahmin ettiğiniz  kadar çok zor bir süreç değil ve su bayiliği almak için birkaç girişim başlatmanız dışında bir ek çalışmaya da ihtiyacınız yok. Su bayilikleri birçok bayiliğe göre daha basit veriliyor ve genelinde şirketlerin çok ciddi sermaye başvurusu da yok.

Su bayiliği almak istiyorsanız Türkiye’deki önemli su şirketleriyle  iletişime geçmeniz gerekiyor. Belirli bir dükkan alanı belirledikten sonra şirketlerin değişik istekleriyle beraber su bayiliği alabilirisiniz. Su bayiliği veren firmalar listesinde seçim yapmak yerine bütün şirketlerden teklif almayı ihmal etmeyin. Bu en iyisini tercih etmek konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Özellikle bulunduğunuz şehir – bölgede çoktan hazır o şirketin bayiliği yok ise  eğer avantajlı olacaksınız.

Gür Doğal Kaynak Suyu

Ankara merkezli Gür Doğal Kaynak Suyu, 10 bin liralık yatırımıyla su bayiliği vermekte. Şimdi sadece damacana ve bardak su için yardım eden firma, franchise adaylarına birçok konuda yardım ediyor.

İletişim: 444 4 017

 

Elmacık Su

Elmacık Su bayiliği alarak kazançlı bir yatırım başlatabilirsiniz. Şirket bu konuda profesyonel yardım etmesinin yanında özellikle sermaye konusunda da destek oluyor. Ankara’da genel merkezi bulunan Elmacık Su, işletme merkezi olarak  Atatürk Orman Çiftliği’ni (AOÇ) belirlemiş. Elmacık Su birçok su bayiliği vermekte olan firma gibi bu bayilik dışında su ürünleri satışına izin vermemektedir.

İletişim: 444 4 26

Aytaç Su

1994 yılından beri önemli bir su şirketi olan Aytaç Su da bayilik vermektedir. Aytaç Su 19 lt. damacana bayiliği veren en iyi şirketler arasında yer almasıyla da önemli bir şirkettir. Diğer şirketlere göre daha çok şart sunduğu gösterilen Aytaç Su’nun bütün anlamıyla bayilerden ne istediğini açıklamıyor. Fakat şirket bayiliği almak için prosedürlerin çok sıkı sıkıya tutulduğunu altını çizelim.

İletişim: +90 264 614 01

Saka Su

Damacana bayilik konusunda iyi bir seçenek olarak göz önünde bulundurmalı. Saka Su bayiliğini almak için bu sektörde daha önce  deneyim sahibi kişilere ihtiyaç görmektedir. 2014 yılından beri cam su satışına da başlayan Saka Su’nun bayilikleri bu sıralar ciddi anlamda da aşırı popüler. Şirket Türkiye geneli bayilik veriyor.

İletişim: +90 264 614 01

Danone Su

Hayat Su’nun markalarından olan Danone Su da Türkiye geneli bayilik veriyor. Şirket 3 farklı istasyon ile bu konuda başlarda  bulunuyor. 40 yılı aşkın bu sektörde yer alan Danone Su’nun bayiliğini almak için geç kalmış olabileceğinizi ayrıca altını çizelim. Danone Su’nun bayilik için istediği bütün talepleri telefon numarasından bilgi alarak öğrenebilirsiniz.

İletişim: 444 0 744