arama


ŞOK Market Bayilik Başvurusu ve Şartları

Şok Market Bayilik
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

Günümüze bakıldığında, elinde bir miktar parası olan ve bununla ticaret yapıp, dükkan açmak isteyen kişilerin aklına ilk olarak bayilik veren firmalar gelmektedir. Büyük firmalar da, hem kendi adını duyurmak hem de çok daha hızlı bir şekilde büyüyüp kazanç elde etmek için bayilik vermeyi uygun görmektedir. Bu firmalar arasında yer alan ŞOK market zinciri, ülkemizde adını duyurmuş olan marka ürünlerini toptan fiyata alıcılara ulaştırır.

Bu şekilde tercih sebebi haline gelen bir marka olmayı başarmıştır. Yani en iyi şekilde açıklayacak olursak, marka adı sayesinde potansiyel müşteri sayısının oldukça fazla olması ile girişimci kişiler için bir iş fırsatı haline gelmiştir. Marka potansiyelinin oldukça fazla bulunduğu markalar arasından olan Şok Market, müşterilere uygun fiyattan ürünler ile hizmet vermektedir.

Şok Marketi Tarihi

Şok Market Zinciri, 1995 senesinde satışa başlamış olan, daha sonrasında 2011 senesinde başka bir şirket tarafından alınıp yenilenmiştir. Daha sonra yeni konseptler ve görünümler ile oldukça hızlı bir büyüme gerçekleştirmiştir. Birkaç şehir haricinde ülkenin her bir yanında yaklaşık olarak 1200 noktada hizmet vermektedir.

Şok Market Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Müşterileri için kaliteli, zevkli ve hesaplı bir market alışveriş olanağı sunmak adına kendisini her daim geliştirmekte ve hizmette sınır tanımamaktadır. Bu alanda kendini oldukça geliştirmiş olan Şok Marketleri, Avrupa Birliği tarafından “ Kalite ve Ürün Güvenliği Yaklaşımı”  referansları ile kendilerine bir sistem geliştirmişlerdir. Marketler zinciri için gerekli olan bayilikler de gerekli olan referansların doğru bir şekilde uygulanması için gerekli eğitim ve kontrollerden geçer. Kaliteli olan altyapısı, gelişmekte olan sistemleri ile ülkenin birçok alanına hızla yayılma göstermeyi başarmıştır. Bunların dışında her geçen gün yeni bayiliklerin de eklenmesi ile büyümeye her daim devam etmektedir. Bu sayılan koşulları yerine getirebilecek ve marketi geliştirerek başarı noktasında önemli bir yol kat edecek girişimciler de bu zincir için büyük bir halka olabilir.

 

Şok Marketler Zinciri için gerekli olan tüm bayilik başvurusu ve şartları ile alakalı detayları, aşağıda bulunan iletişim bilgileri ile beraber öğrenebilirsiniz. Şirket üzerinden bir bayilik aldığınız takdirde, başarıya ulaşmak amacı ile etkisi kanıtlanmakta olan satış sistemlerinde sizde bir pay sahibi olursunuz. Alanında uzman kişiler tarafından belli zaman aralıkları içinde eğitim alarak başarı için gerekene tüm yollar beraber aşılabilir.

Şok Market Bayiliği iletişim adresi ve telefon numarası aşağıdaki gibidir;

Telefon

0 850 221 11 00

Adres

Şok Marketler Ticaret A.Ş Kısıklı Mah. Hanımseti Sokak. N:33 Üsküdar, İstanbul

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • osman koç
  3 sene önce

  bayilik iş yerim ana yola sıfır depala birlikte 500x 600 metre karesi arası bilgi almak istiyurum

  26
  yorum beğen
 • mustafa öztürk
  4 sene önce

  bayillik için dönüş saglarsanız tlf 544 366 01 93

  34
  yorum beğen
 • Nurullah kalkan
  5 sene önce

  Selam aleyküm.
  Ben Mardin kızıltepeden yaziyorum kendi şahsıma ait dükkanım var 150’m karelik Asma katlı Bodrum’u dahilinde hepsi aynı metrekare yerde müsait ve çok işlek olan bi yer.
  Görüşüp konuşmakta fayda olduğunu düşünüyorum en kısa zamanda dönerseniz çok memnun olurum teşekkürler .
  05444014777= numaraya dönüş yapabilirsiniz .

  37
  yorum beğen