arama


Osmanlı Tulumbacısı

Osmanlı Tulumbacısı
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

Yapılabilecek en iyi işleri sıralarken bayilik veren firmalara mutlaka yer veririz. Çünkü herhangi bir firmadan bayilik aldığınızda dükkanınızın kurulumuna kadar bir çok hizmeti sizin için yaparlar. Çoğusu satacağınız ürünleri de sizlere verir. yani üretim yapmak zorunda kalmazsınız. Sadece müşterilerinize ulaşıp kazanç sağlamakla yetinirsiniz.

Tatlı sever misiniz? Cevabınız evet ise tatlı üzerine bir iş kurarak güzel bir iş sahibi olabilirsiniz. Tatlı yapmaktan anlamıyorsanız dert etmeyin sizin yerinize de tatlılarınızı yapıp sizin için gönderecek Osmanlı Tulumbacısı’ndan bayilik alabilirsiniz. Tulumba deyip geçmeyin hem büyüklüğü hem de lezzeti ile diğer tulumbalardan ayrılan ve bir çok tatlı çeşidinden daha çok sevilen bir tatlıdır Osmanlı Tulumbası.

Osmanlı Tulumbacısı farklı konseptlerle franchise bayilik vermektedir.

TATLI KONSEPTİ

Ortalama 40 m2 mağazalarda uygulanır.

Franchise bedeli: 25.000 Tl

Dekorasyon bedeli 60.000 Tl

Ortalama : 85.000 Tl+ Kdv

TATLI KAFE KONSEPTİ

Minimum 45 m2 alanda uygulanır.

Ortalama maliyet m2 ye göre 90.000 ile 140.000 arası değişmektedir.

TATLI KAFE RESTOURANT KONSEPTİ

Hem kafe hem de restorant olarak uygulanan konsepttir.

Minimum 100 m2 alanda uygulanır.

Ortalama maliyet 140.000 ile 300.000 arası değişmektedir. Fiyat değişiklikliği seçilecek alanın m2 sine göre değişmektedir.

TATLI KİOSK KONSEPTİ

Alışveriş merkezleri ya da toplu kullanım alanlarının girişinde kullanılır. Minimum 9 m2 alanda uygulanır.

Toplam maliyet 45.000 ile 65.000 arası m2 ye göre değişmektedir.

Osmanlı Tulumbacısı yukarıda yazdığımız şartlarda franchise vermektedir. Hazır iş fikri arayıp ta bunun için yeterince bütçesi olanlar için güzel bir iş fırsatı sunmaktadır.

Sadece Osmanlı Tulumbacısından değil istediğiniz firmadan bayilik alabilirsiniz. Dükkanınızı açacağınız yerin şartlarını göz önüne alıp uyun işi kurduğunuzda işlerinizin iyi gideceğinden emin olabilirsiniz. Sıfırdan dükkan kurmaktansa uygun şartlarda bayilik alıp onun üzerine yoğunlaşmanız da işinizi kolaylaştıracaktır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • seda
  3 sene önce

  merhabalar, ben Antalya merkezde yaşıyorum. okul ihtiyaçlarını karşılamak için evde pasta. tatlı yaparak kazanç sağlamak istiyorum. her türlü pasta, tatlı, kek, mantı, içli köfte yaparım. ilgilenmek isteyenler benimle iletişime geçebilir.

  28
  yorum beğen