arama


Orta Gelirli Ek İş Fikirleri En Yeni 15 İş Fikri

Orta Gelirli Ek İş Fikirleri En Yeni 15 İş Fikri
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • neisyapsam neisyapsam

Orta gelirli ek iş fikirleri, orta derecede kazanım sağlayacağınız kolay-zor iş fikirlerini içermektedir. Kolay iş fikirleri, küçük işletmelerin kazanabileceği düşük maliyetlerde yapabileceğiniz iş modellerini, zor iş fikirleri ise büyük işletmelerin kar edeceği iş modelleri şeklinde ayrıntılı şekilde verilmiştir.

 

Kolay ve Zor Ek İş Fikirleri

İstediğiniz iş modelini seçebilir, kolay-zor şeklindeki ek iş fikirlerini inceleyebilirsiniz.

 

Not: Bazı iş modelleri 2019 yılına ait en çok tutan ve en çok kazandıran iş fikirleri arasından seçilmiştir.

WordPress Siteleri Oluşturma

Birçok şirket ve yeni girişimci, WordPress platformunda sitelerin oluşturulması için para ödemeye hazırdır. Bu platformun temellerini anlama kabiliyetiniz varsa (bugün ücretsiz eğitim videoları bulabilirsiniz), basit siteler ve açılış sayfaları oluşturarak bile başlayabilirsiniz.

Spor Eğitmenliği Yapmak

Fit bir vücuda ve disipline sahipseniz, spor eğitmenliği yaparak ciddi derecelerde ek gelir kapısı oluşturabilirsiniz. Ayrıca, kendinize tam donanımlı, teçhizatlı bir spor salonu da açarak, ana gelir kaynağınızı oluşturabilirsiniz. Böylece, insanları spora teşvik ederek, hem gelir kapısı hem de iyi bir spor eğitmenliği yapabilirsiniz.

 

DJ’lik veya Club DJ’liği Yapmak

Bir DJ sadece kendi müziğini yaratan bir müzisyen değildir, DJ ayrıca; müzik aracılığıyla gerekli atmosferi yaratabilen bir kişidir. Herhangi bir partide, kurumsal etkinliklerde dj’lik yaparak güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

 

Ayakkabı Tamiri

Hedef kitlenizi belirleyerek, kurumların önlerinde veya eğlence merkezlerin önünde seyyar şekilde ayakkabı tamiri yapabilirsiniz. Veya küçük bir dükkan kiralayarak, satın alarak işlerinizi büyütebilir, sosyal medya aracılı ile dükkanınızın yani işletmenizin reklamlarını yayınlayabilirsiniz.

 

Drone Hizmetleri

Şiddetli bir rekabetin olmadığı nispeten yeni bir alan. Drone hizmetleri, video partileri, ofis partileri, düğünler ve diğer tatiller için ilginç olabilir. İlk yatırım bir drone satın almak ve basit modelli uçuş eğitimleri yapmak olacaktır. Sonrasında ise etkinliklere katılarak stok videolar üreterek para kazanabilirsiniz.

Kayış ve Deri Eşya Üretimi

El yapımı ürünler, her zaman daha yüksek değerlere sahiptir. Üstelik kendi markanızı bile oluşturabilirsiniz. İşletmenize başlamak için yüksek kaliteli deri, delik delme makineleri, kenar düzelticiler ve dekorasyonlara ihtiyacınız var.

 

Aşçılık Kursları

Yemek yapmayı seviyor ve biliyorsanız, bilginiz karlı olabilir. Bunu yapmak için, yemek kursları düzenleyebilirsiniz. Kendinizi dünya halklarının mutfağından yemekler ile tanıştırabilir ve nasıl lezzetli ve sağlıklı yemekler pişireceğinizi öğretebilirsiniz. Ayrıca, aşçılık son yılların en çok para kazandıran meslekleri arasında yer alıyor.

 

Masaj ve Eğlence Salonu Açmak

Her zaman talep olacağı alanlardan biri. Tabii ki, işinizi açmak için biraz bilgi sahibi olmanız gerekir. Kaliteli bir masaj terapistinin hizmetleri her zaman talep görmektedir, bu da tüm yatırımların kesinlikle geri döneceği anlamına gelir.

 

Emlakçı Hizmetleri

Çoğu durumda, kiralık daire bulmak acil ve zahmetli bir konudur. Bu yüzden, bazı yazılımlar ve siteler ile altyapı hazırlayıp emlakçı hizmetleri adı altında güzel bir iş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken; orta derecede program yazabilmeniz olacaktır.

İkinci El Giysi Satışı Yapmak

İkinci el kıyafet satışı, özel yatırım gerektirmez. Üstelik bu, yatırımların hızlı bir şekilde iade edildiği az sayıdaki alandan biri ve bu oran % 100’den fazla ilgi görüyor. Gerçek şu ki, depolarda işlerin ağırlıkça satın alınması, daha sonra değerlendirilmeleri ve zaten bireysel olarak satışa sunulmaları oldukça karlı olabiliyor. Bu tür iş fikirleri, %100 kazanç kapısı olarak görülebilir.

Dahili Hat Telefon Satışı Yapmak

Büyük şehirler için oldukça karlı bir iş fikir diyebiliriz. Çünkü, yüksek binaların sayısı arttıkça, dahili telefonların kurulumu ve daha fazla bakımı için talep de artmaktadır. O yüzden, diğer iş fikirlerine nazaran bu iş fikri oldukça mantıklı…

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI