arama


Ne İŞ Yapsam

Ne İş Yapsam
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

Merhaba Sevgili Okurlar,

“Ne iş yapsam?” sorusu, detaylı şekilde cevaplandırılması gereken bir sorudur. Özellikle son on yıl içerisinde internet teknolojisinin yaygın şekilde hayatımıza girmesi ile birlikte, yeni bir iş arayışı içinde olanlar, hem daha rahat bir iş yapmak hem de yaptıkları işlerden daha fazla gelir elde etmek için “ne iş yapsam?” sorusunu daha fazla sormaya başladılar. Biz de neisyapsam.com ekibi olarak internet üzerinden veya reel dünyada yapılabilecek işleri siz değerli okurlarımıza sunarak bu alanda daha güzel fikirler edinmenize ve böylelikle hayal ettiğiniz gibi bir işe sahip olmanıza yardımcı olacağız.

Gelişen internet teknolojisi ile birlikte iş hayatının sanal üzerine taşınması, aktif internet kullanıcılarının zamanlarını boşa geçirmek yerine iş fikirleri ile harmanlanan bilgileri bulmaya daha çok önem veriyorlar. Hem kazancın yüksek olması hem de daha rahat ortamlarda çalışma imkanının internet teknolojisi ile uzak bir fikir olmaması, insanların ne iş yapsam sorularına cevap bulmak için daha çok arama motorlarını kullanmalarına sevk ediyor. İnternet teknolojisi ya da daha yüzeysel olarak “arama motorları” (Google, Yandex, Bing) hayatımızın her alanında kendini gösteriyor. Öyle ki bir hastalık ile karşılaşıldığında bile doktora gitmeden önce hastalıkla ilgili bilgilere ulaşmak için arama motorlarını kullanıyoruz. Böylesine gelişmiş bir sisteme sahip olan arama motorları varken ve hayatımızın her alanın sirayet etmişken “ne iş yapsam?” sorusu neden sorulmasın ki?

İnternet siteleri ne kadar güvenilir?

Elbette modern teknoloji dünyasının hayatımıza giriş yapmasından sonra isteklerimizi karşılamak, beklentilerimize daha hızlı ulaşabilmek için aktif şekilde internet sitelerini kullanıyoruz. Gerek iş ilanlarına bakmak için, gerek sağlık alanında bilgi edinmek için gerekse de sosyal hayatımızın akışına yeni bir yön vermek için internet sitelerini, özelde ise arama motorlarını kullanıyoruz. Peki, ama internet siteleri ne kadar güvenilir?

Ne iş yapsam ekibi olarak ziyaretçilerimize her zaman en doğru bilgileri ulaştırma ve fikir edinirken kirli bilgilerden arındırılarak bilgi sunmaya gayret ediyoruz. Elbette internet sitelerinin tamamının kötü olduğunu söylemek için biraz vicdandan uzak olmak gerekir. Ama genel olarak ne iş yapsam diye soruyorsanız ya da başka bir konu hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, gerçekten araştırmalarınızı detaylandırmanız, sadece bir site ile yeterli kalmadan aynı konuları başka kaynaklardan da incelemeniz gerekir.

Ne İş yapsam Nedir?

İnternet sitelerinin her alanda aktif şekilde kullanılması ile birlikte hayatımızın akışında bariz değişimler yaşanmaya başladı. Biz de farklı bir alan oluşması ve ziyaretçilerimizin iş fikirlerine daha hızlı ulaşabilmelerini sağlamak adına farklı iş fikirleri, evden yapılabilecek işler veya yakınınızda aradığınız işlerin mahiyetini net şekilde bulabilmeniz açısından sizlere sitemizi sunmaya karar verdik. Peki, ne iş yapsam nedir? Hangi konularda, hangi alanlarda iş bulma imkanı sunuyor.

 • Ev hanımlarının yapabilecekleri işler
 • Öğrencilerin yapabilecekleri işler
 • Ek iş yapmak için fikirler
 • Çalışanlar için ek gelir getiren işler
 • İş arayanlar
 • İş fikirleri
 • Yeni iş fikirleri
 • Ek iş fikirleri
 • Kazandıran işler
 • Bayilik veren firmalar
 • Öğrencilerin yapabilecekleri işler
 • Bayanlar için en iyi işler
 • Ev hanımlarının yapabilecekleri işler
 • En iyi meslekler

Herkesin kendine göre bir fikri ve değerlendirmek istediği bir iş alanı mutlaka vardır. Biz, bu konuda sizlere yardımcı olurken sadece belirli iş alanlarında değil, değişik iş fikirleri de sunuyoruz. Bu sayede herkesin yaptığı işlerden daha farklı olarak iş yapabilir, kendinizi geliştirebilir ve böylelikle ek kazancınızın daha yüksek olmasını sağlayabilirsiniz.

Ev hanımlarının yapabilecekleri işler

Ev hanımları, bildiğiniz gibi evlerinin işleriyle ilgilenirler ama buna ek olarak evlerinden iş yapmak da isteyebilirler. Mesela makale yazmak, el işlerini yaparak internet sitelerinden satışa sunmak, evde boncuk dizimi gibi pek çok iş, ev hanımlarının yapabilecekleri işlerdir. Bunlar haricinde de yapabilecekleri işler vardır. Ne iş yapsam ekibi olarak ev hanımlarının yapabilecekleri işler konusunu her geçen gün geliştirerek daha fazla iş imkanı bulmalarına yardımcı oluyoruz.

Öğrencilerin yapabilecekleri işler

Öğrencilik hayatı hem sıkıcı hem de biraz stresli geçer. Hem ek bir kazanç elde etmek isteyenler hem de ailesine maddi anlamda yük olmadan eğitimine devam etmek isteyen öğrenciler, boş zamanlarında çalışırlar. Ama nasıl bir iş yapabilecekleri konusunda genellikle pek de fikirleri olmaz. Neisyapsam.com olarak öğrencilerin de yapabilecekleri işleri sıralayarak evlerinden veya reel hayatta neler yapabilecekleri hakkında en kapsamlı bilgileri kendilerine sunuyoruz.

Ek iş arayanlar

Çalışma hayatı içerisinde aktif olan kişiler, bazen maddi yetersizlik sorunları ile karşılaşabiliyorlar ya da vardiyalı olarak çalışan kişiler, zamanlarını daha dolu geçirmek için arta kalan zamanlarında ek iş yaparak kazanç elde etmek isterler. Ne İş Yapsam tam da bu konuda ziyaretçilerine yardımcı olan bir sitedir. Ek iş yaparak kazanç elde etmek isteyenlere sunduğumuz fikirleri değerlendirerek hem zamanınızı daha dolu geçirebilir hem de ek gelir sayesinde ekonomik durumunuzu daha da düzene koyabilirsiniz.

İş arayanlar

Ekonomik dengenin son dönemlerde bozulmasıyla birlikte, çalışan kişiler işlerinden olma tehlikesi ile karşı karşıya kaldılar. Bu da onların canlarının sıkılmasına neden oluyor. Büyüyen şehirlerde yaşamak için daha doğrusu istenilen bir hayata sahip olabilmek için çalışma hayatında aktif olunması gerekiyor. İş arayanlar, genellikle bu arayışlarını internet sitelerinden yaparlar. Mesleklerine göre ya da vasıfları yoksa vasıfsız eleman arayanlar arasında kendilerine en uygun işi bulmak için araştırma yaparlar. Ne iş yapsam olarak iş arayanlar için de fikirler sunarak belki de beklediklerinden daha iyi fırsatların ellerine geçmelerine yardımcı oluyoruz.

Ne iş yapsam güvenilir mi?

Yayınladığımız iş ilanları ve iş fikirleri, genel olarak firmalardan alınmış iş ilanlarıdır. Ancak bunları sizlere sunarken iş bulacağınızı kesinlikle taahhüt etmiyoruz. Mesela çiğköfte bayiliği verenler veya farklı bir alanda bayilik veren firmaların ilanlarını sizlere sunarken kesinlikle “bayi olabilirsiniz” gibi bir garanti vermiyoruz. Sadece firmaların verdikleri ilanlardan yola çıkarak bunları size aktarıyoruz.

Güvenlik konusunda ziyaretçilerimizin güvenliğini sağlamak ve kişisel bilgilerini korumak adına sitemizin SSL sertifikası ve diğer güvenlik konuları tamamen aktif bir şekilde çalışmaktadır. Sitemiz haricinde logomuzu veya kaynak gösterseler bile içeriklerimizi alarak iş fikirleri sunan internet siteleri ile herhangi bir ilişkimizin olmadığını söylemek istiyoruz.

Hangi işleri yapabilirim?

Sitemizde, yapılabilecek işler hakkında birçok fikir bulunmaktadır. Market bayilikleri, akaryakıt istasyonu bayiliği verenler, çiğköfte bayiliği verenler ve daha birçok bayilik veren alanla ilgili bilgilere yer vermekle birlikte, evden ek gelir kazanma yöntemleri, internetten para kazanma sanatı, reklam vererek para kazanma, instagramdan para kazanma, e-ticaret sitesi ile para kazanma gibi birçok yönden bilgiler bulunmaktadır. Ne iş yapsam ile alakalı arayacağınız tüm bilgileri bir arada bulabileceğiniz sitemiz ile hayalini kurduğunuz işe daha yakın olabilir, istediğiniz gibi bir işi nasıl kurabileceğiniz ile ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz. Hangi işleri yapabilirim konusunda fikir arıyor ve istediğiniz gibi bir iş yapmak istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeye devam edin.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI