arama


Köfteci Ramiz Franchise Sistemi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • neisyapsam neisyapsam

Köfteci ramiz franchise sistemi, 2006 senesinde ilk franchising markalaşma ve ünlenme sürecine giren şirket olarak, Türkiye genelinde yaklaşık % 80’ni franchising sistemiyle hizmet ve destek vermektedir. Çok yakında, bazı Avrupa ülkelerinde de; (Almanya, Belçika, ve Kıbrıs) açılacak olan şubeleri ile bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte.

 

Şube veya Bayi Olabilmek İçin Şartlar Nelerdir?

Köfteci Ramiz markası adına şube veya bayi almak istiyorsanız, aşağıdaki maddelere uymalı ve şirketin belirlediği prosedürleri gözden geçirmelisiniz. İşte o şartlar;

 

Köfteci Ramiz’de Başvuru Süreci Nasıl İşliyor?

Yatırımcılar, internette www.kofteciramiz.com adresinden veya 0 212 273 0702 no’lu sabit telefon numarasından ön başvuruda bulunabilir. Franchising sistemi hakkında ise ön bilgi alan yatırımcılar, yüz yüze görüşmede ayrıntılı bir şekilde tanınır ve hemen ardından, sistem hakkında temsilciler tarafından kesin olarak bilgilendirilir.Köfteci Ramiz ve Konum Seçimi (dükkan-lokasyon seçimi)

Yatırımcılar ile görüş sonrası, bayi (şube) adayı, hangi konumda ve konseptte Köfteci Ramiz açmak istediğini belirtir. Ve yatırımcı, önerdiği lokasyon-mağaza, franchise uzmanları tarafından hassasiyetle incelenir, sonuçlar yatırımcı adayıyla sözlü ve yazılı şekilde paylaşılır. Sonuçların olumsuz olması gibi durumlarda, Köfteci Ramiz temsilcileri bayi alacak adaylara, kazanç sağlayabileceği yeni lokasyonlar, iş dalları önerir.

 

Köfteci Ramiz ile Sözleşme İmzalanması Nasıl Yapılır?

Yatırımcıların beklentilerinin ve şirketin beklentilerinin uyuşması sonucu, iş ortağını Köfteci Ramiz’e katmanın ilk maddesi olan franchising sözleşmesini; Akhisar Genel Merkezi’nde karşılıklı olarak imzalayan adaylar, sonraki süreçlerde, yatırımcı işe hazırlama ve şube açılışı için gerekli hazırlıklara başlayabilir.

 

Köfteci Ramiz Mağaza Tadilat Süreci

Köfteci Ramiz için uygulanacak ve yapılacak olan proje, şirket mimarları aracılığı ile çizilmektedir. Şirketin mimari ekibi veya yatırımcının çalışmak istediği uzman ekip tarafından inşaat süreci devam ettirilir ve şirket ile ortak yürütülür. Bu süreç, tamamen şirketin mimarları ve operasyon uzman ekibi tarafından ustalıkla takip edilir, yürütülür. Ayrıca, Köfteci Ramiz, dekorasyon süreci ile ilgili herhangi bir fiyat-ücret talebinde bulunmaz.

 

Bayilik Açacak Adaylara Özel Eğitim Verilmesi

Şube ya da bayi açılışından önce çalışanlar, şirketin Akhisar Merkezi’nde uzman eğitmenler tarafından bir ila iki hafta süren bir eğitime girdirilirler. Bu eğitimi, çalışanlar ile bayi-şube sahibinin de alması şirket tarafından hassasiyetle karşılanır. Açılışla birlikte, yeterli süre zarfında Operasyon Ekibi, şube personellerine destek sağlayarak, açılış sürecini yönlendirir ve şube sahibine destek olur.Not: Köfteci Ramiz şubeleri, Operasyon Ekipleri tarafından genellikle; haftalık ve aylık süreçlerde hizmet, ürünler, hijyen, ortam temizliliği, satış vb. gibi konularda sık sık denetim yapmaktadır. Ayrıca, şube denetimleri sonrası tutulan raporlar ve fotoğraf tabloları ile şubelerin-bayilerin ihtiyaçları müşteri-satış hedefleri belirlenmektedir.

 

Köfteci Ramiz İletişim Rehberi

Köfteci Ramiz ile iletişime geçmek ve bayilik, şube almak istiyorsanız, aşağıdaki iletişim adreslerinden şirkete ulaşabilirsiniz.

 

Köfteci Ramiz İnternet Sayfası: www.kofteciramiz.com

Köfteci Ramiz Telefon Numarası: 0 212 273 0702

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI