arama


Gratis Bayilik Başvurusu ve Şartları

Gratis
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

Gratis 

2006 senesinde Demir Sabancı ile kurulmuş olan Sedes Holding, 2009 senesinde ise kozmetik ve bakım gibi alanlara yatırım amaçlı olarak Gratis markasını kurmuştur. Ülkemizde kozmetik ve bakım alanında önemli bir yere sahip olan Gratis markası, 500 kadar şubesi ile sektördeki en büyük markalar arasında yer edinmiştir. Gratis markası için bayilik bilgileri ve şartlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Gratis markasının müşterileri için çıkarmış olduğu Gratis kart kullanıcı sayısının 4 milyonu aştığı, yapılan resmi açıklamalar ile kanıtlandı. Yani Gratis markasının indirimlerinden yararlanmak için şuana kadar toplamda 4 miltondan daha fazla tüketicinin kartının mevcut olduğunu belirtebiliriz. Oldukça kısa bir süre içinde bu kadar büyüme gösteren Gratis, kozmetik alanında en iyi markaları barındırıyor olması ve ülkenin dört bir yanında şubeler açması ile gelişim göstermiştir.

Genel olarak bir Gratis bayisine baktığımız takdirde, Ağız, Bebek Çocuk ve Anne, Cilt, Duş ve Banyo, Erkek, Kişisel, Saç Bakımı ürünleri ve kozmetik ürünleri gibi birçok alandaki eşyalara erişebilmekteyiz. Bunun haricinde birçok Gratis şubesinde her ürünün birçok çeşidinin de stoğunu bulmak mümkün. Dünyada yer alan en iyi kozmetik markalarını bünyesinde satışa sunan Gratis, oldukça cazip fiyatlı ürünler satın almanız mümkün.

Gratis Bayilik Veriyor Mu?

Ülkedeki en iyi kozmetik markası olmak yolunda emin adımlarda yürüyen Gratis, markası altında herhangi bir bayilik ya da franchise sistemi yapmayacağını resmi açıklama ile belirtti. Ülkenin neredeyse her bölgesinde kurulmuş olan şubeleri ve merkez konumdaki mağazaları ile alanında lider konumda. Bu kadar kısa süre içinde böyle büyük bir konumda yer almasının asıl sebebi ise profesyonel ve planlı bir şekilde hizmet sağlıyor olmasıdır. Kısaca sonuca varırsak, Gratis markasının herhangi bayiliğini almak mümkün değil.

Gratis İletişim Bilgileri Nelerdir?

Çağrı Telefonu: 0850 210 69 00

Telefon: 0 212 705 26 00 ( Genel Müdürlük )

Adres: Cömert Sk. Yapı Kredi Plaza C Bl. Levent Beşiktaş / İSTANBUL

Telefon: 0 850 210 69 00

Web Sitesi: www.gratis.com

Mail adresi: info@gratis.com

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Dilek Bulut
  3 sene önce

  İşletmeciyim daha farklı iş yapma adına uygun görülür ise Gratis bayilik almak istiyorum

  19
  yorum beğen