arama


Farmasi Nedir- Nasıl Para Kazanılır

Farmasi
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • neisyapsam neisyapsam

Farmasi, 1950 senesinde Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulan, ham madde ve ilaç üretimlerini gerçekleştiren bir firma olarak kurulmuştur. Daha sonrasında, 1985 yılı ile beraber kozmetik alanında da çalışmalar yürütmüş ve sağlık alanındaki bilgilerinden faydalanarak kişisel bakım ürünleri ve parfüm alanında oldukça iyi bir başarıya imza atmıştır. Dünyada toplamda 119 ülkeye ihracat uygulayan firma, 350 milyondan daha fazla kişiye hizmet sağlamaktadır. Ürünleri pazarlama tekniği ile beraber satışa sunan Farmasi, dünyada 350 binden fazla satış elemanına sahiptir.

Farmasi Faydaları Nelerdir?

Farmasi markasının şifalı bitkilerinden oluşan serileri ile birçok probleminiz için çözüme kavuşabilirsiniz. İçerisinde herhangi bir paraben, parfüm ve alkol gibi kimyasal içermeyen temiz ve helal olan ürünleri sertifikaları ile beraber bulabilirsiniz. Çevreye ve insan sağlığına zararı olmayan, sürekli olarak kendisini yenileyen bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizde kendiniz ve sevdiklerinizin kaliteli ve faydalı ürünleri kullanmasını istiyorsanız, Farmasi ürününü tercih edebilirsiniz.

Bunların dışında Farmasi markası ile birçok probleminiz için çözüme dayalı ürünlere kavuşabilirsiniz. Sivilce ve aknelere karşı ürünler, Sedef önleyici ürünler, Heromoid önleyici ürünler ve egzamaya karşı olan ürünler ile sağlıklı ve güzel ürünleri satın alabilirsiniz.

Farmasi’den Nasıl Para Kazanılır?

Farmasi firması için kayıt yaptırmalı ve onay almalısınız. Onay alan temsilciler, her ay belirli bir miktarda siparişin girişini gerçekleştirmelidir. Farmasi markasının kazanç planını inceleyecek olursak;

Danışman konumunda olarak bir ay içinde kendi ve grubundakiler ile beraber 500 TL değerinde alışveriş puanı elde edenler, toplamda %3 prim grubuna dahil edilmektedirler. Bunların dışında kendisi ve yine grubu ile beraber 1500 TL değerinde alışveriş puanı elde edenler ise %6 prim değeri içinde yer alırlar.

Lider konumunda olarak kendisi ve grubu ile beraber toplamda 3000 TL alışveriş puanı elde edenler, %9 prim grubuna dahil edilmektedir. Bunların dışında kendisi ve yine grubu ile beraber 4000 TL değerinde alışveriş puanı elde edenler ise %12 prim değeri içinde yer alırlar.

Üst Lider konumunda olarak kendisi ve grubu ile beraber toplamda 8000 TL alışveriş puanı elde eden ve de 25 tane kampanya kataloğu almış olan üst liderler %15 prim grubunun içinde yer alırlar.

Yönetici konumunda olarak kendisi ve grubu ile beraber toplamda 14.000 TL alışveriş puanı elde eden ve de 50 tane kampanya kataloğu almış olan , ayrıca bir adet aktif kayıt yapan üst liderler %18 prim grubunun içinde yer alırlar.

Müdür konumunda olarak toplamda 18.000 puan barajını aşanlar, %22 prim grubu içine dahil edilir. Altındaki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında toplamda 5.500 puan koşulu bulunur. Ayrıca 75 adet kampanya kataloğu alımı ve bir adet aktif kayıtta gerekli olmaktadır.

Direktör konumunda olanlar ise 4 defa 18.000 alışveriş puanı yaparak ünvanı elde edebilirler. Direktörler, bir sene içinde toplada beş efa 18.000 TL değerinde alışveriş puanı yaparak %22 prim grubuna dahil edilebilirler. Direktör ünvanı için 100 adet kampanya kataloğu ve iki adet aktif üyenin yapılması gerekir.

 

 

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI