arama


Evde Kış Çayı Paketleme İşi

Kış Çayı
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • neisyapsam neisyapsam

Bitki çayları, son zamanda oldukça sağlıklı ve tercih edilen bir içecekler haline gelmiştir. Bunun dışında birçok şifalı bitki karışımı ile kış mevsimlerinde soğuk algınlığı ve grip gibi birçok hastalık için deva olan kış çayı bulunur. Bu kış çayı, vücudumuza sağlamış olduğu birçok fayda ile doktorların da tavsiyelerinden ötürü oldukça fazla satılan bir ürün halini almıştır.

Kış çayının belli boyutlar içinde yer alan paketlerde satılması ile, oldukça önemli bir ek iş imkanı oluşturmuştur. Evde boş zamanı bulunan herkes, titiz olma koşulu ile her alanda bu işi kolayca yapabilir. Tamamen doğal ve taze bir şekilde harmanlanan şifalı bitkiler, kurumasının ardından özenli bir şekilde paketlere doldurulmakta ve satışa sunulmaktadır. Kış çayı, bazı pislik ve yabani otlardan ilk olarak ayıklanmalı, daha sonrasında temiz bir ortam içine paketlere yerleştirilmesi önemli bir husustur. Ayrıca kış çayı, direk olarak demleneceğinden ötürü, içerisindeki toz ve kirden de temizlenmiş olması önemli bir durumdur.

Evlere ek iş imkanı sağlayan bu faydalı ve şifalı bitkileri düzgün bir şekilde ayıklayıp, temizleyip, son olarak paketleyerek siz de evinizden bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Kış çayı paketleme işi nasıl yapılır?

Kış çayı paketleme işlerine, internet üzerinden çevrenizdeki firmalar ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Firmalar genel olarak koşullar ve hijyen durumu hakkında ortak noktaya varmaları ile, firma yetkilisi paketleme ortamına bakılması için alanı kontrole gider. Kontrollerin uygun olmasının ardından işlerin nasıl yapılacağı hakkında kişiye detaylı olarak bilgi aktarılır.

Ayrıca firma tarafından paketleme işi yapan kişiye verilecek olan hassas tartı kullanımı, kaç gram paketlemeler yapılacağı hakkında detaylı bilgi aktarımı da yapılabilir. Bunun dışında paketleme işlemlerini uygularken, Sağlık Bakanlığı tarafından da denetlenme durumunuz olabilir. Bu sebepten ötürü hijyen bir ortam dışında eldiven ve ağız maskesi kullanarak titizlik oranını arttırabilirsiniz. Sağlık bakanlığı haricinde firma yetkilileri tarafından belli rutinler ile kontroller sağlanır ve işlerin tamamlanmasının ardından belirtilen ücret ödenir.

Kış çayı paketleme işi ne kadar kazandırır? Nasıl başvuru yapılır?

Kış çayı paketleme işi, oldukça güzel kazanç sağlayan ek iş imkanlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Bu işi yaptırmakta olan firmalar, sigorta bile yapmaktadırlar. Paketleme işi ile beraber aylık olarak 1000 ila 1500 TL arasında kazanç sağlama imkanına sahipsiniz.

Sizde günde birkaç saat uğraş vererek boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve ev bütçesine katkı sağlayarak daha rahat bir geçim sürebilirsiniz.

Başvuruda bulunmak için internet siteleri üzerinden iletişim numarası üzerinden irtibat kurmalısınız.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Nimet
  3 sene önce

  2 kişiyiz ama 20 kişiye taş çıkarırız✋

  17
  yorum beğen
 • Zeynep
  4 sene önce

  Acil ise ihtiyacim var lutfen donus yaparmisiniz.

  20
  yorum beğen
 • Erkan Kılıç
  5 sene önce

  Merhaba iyi günler. İsmim Erkan Kılıç. 26 yaşındayım ve üniversiteden mezun oldum. Şu an İşkur´un sağlamış olduğu bilişim kursuna gitmekteyim. Kurs boyunca sigortamız yattığı için maalesef çalışamıyorum. Zaten çok yoğun bir kurs olduğu için dışarıda çalışma imkanım kalmıyor.Burada Beyoğlu´nda ailemden uzakta yaşıyorum. Ve çok acil maddi desteğe ihiyacım var. Her türlü paketleme, dizme vs işini kolaylıkla yapabilirim. Lütfen destek olun. Çünkü bu sıkıntılarla kendimi kursuma da veremiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok ama çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler iyi günler dilerim.

  21
  yorum beğen
 • Gamze Kıray
  5 sene önce

  23 kişilik ekibimle sizden iş talep ediyorum.

  20
  yorum beğen
 • Hulya
  5 sene önce

  5kisiyiz evde herturlu paketleme isi yapariz yardimci olursaniz sevirim

  23
  yorum beğen
 • Sevil
  5 sene önce

  Merhaba ben su an bakudeyim istanbula gelsem ev isi ala bilirmiyim

  23
  yorum beğen
 • Betul
  5 sene önce

  Evde is yapmak ve para kazan ma lazim

  20
  yorum beğen
 • Gül dogan
  5 sene önce

  Ben is almak istiyorum paketleme ek iş imkanları için yardımcı olur musunuz

  23
  yorum beğen
 • Zeliha karanfil
  5 sene önce

  Merhabalar, istanbul Avrupa yakasinda ikamet etmekteyim. Paketleme isi icin evim musait ve ailem oldukca kalabalik. Bu ise ihtiyacim var geri donus yaparsaniz cok sevinirim.

  23
  yorum beğen
 • Tülay
  5 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

  23
  yorum beğen